# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cepurdey Katarzyna | Kwidzyn | Polska | 10 km | UKS Azymut 45 Gdynia | |
2 | Klaus-Kowalska Martyna | Przejazdowo | Polska | 5 km | śport.pl | paid BM |
3 | Wróbel Małgorzata | Gdańsk | Polska | 5 km | ||
4 | Sieniawski Adam | Gdańsk | Polska | 5 km | paid BM | |
5 | Wysłouch Michał | Gdańsk | Polska | 10 km | Tri Talent Team | paid BM |
6 | Kowalski Tomasz | Mińsk Mazowiecki | Polska | 5 km | RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. | paid BM |
7 | Kurajk Marian | Gdańsk | Polska | 10 km | paid BM | |
8 | Romanowski Łukasz | Gdańsk | Polska | 5 km | Debestim | paid BM |
9 | Bielski Sebastian | Nowogard | Polska | 10 km | Team Iskierka/Biegaj z Markiem | paid BM |
10 | Filut Tomasz | Szamocin | Polska | 10 km | ||
11 | Suchoparski Szczepan Suchoparski | Gdynia | Polska | 10 km | Przepis na gofry; 4 jajka, szklanka cukru, półtorej szklanki mąki pszennej, półtorej szklanki mąki ziemniaczanej, pół szklanki m | paid BM |
12 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | 5 km | Oracz z Kociewia | paid BM |
13 | Nowak Monika | Gdynia | Polska | 5 km | paid BM | |
14 | Bianga Katarzyna | Trąbki Wielkie | Polska | 5 km | paid BM | |
15 | śrubka Patryk | Bydgoszcz | Polska | 2.5 km | Sparta Bydgoszcz | paid BM |
16 | Kokosza Aleksander | Gdynia | Polska | 5 km | paid BM | |
17 | Kreft Oliwia | Rumia | Polska | 10 km | UKS Siódemka Rumia | paid BM |
18 | Dawidowska Natalia | Rumia | Polska | 10 km | UKS Siódemka Rumia | paid BM |
19 | Kaska-Łobodowska Ewelina | Siennica | Polska | 10 km | RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. | paid BM |
20 | Łobodowski Marcin | Siennica | Polska | 5 km | RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. | paid BM |
21 | Domzała Paweł | Gdynia | Polska | 10 km | Kontener Formy | paid BM |
22 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | 5 km | paid BM | |
23 | Gaweł Ireneusz | Rumia | Polska | 10 km | paid BM | |
24 | Paetke Karolina | Kolbudy | Polska | 2.5 km | paid BM | |
25 | Regliński Jakub | Żukowo | Polska | 2.5 km | paid BM | |
26 | Karnowski Paweł | Ocypel | Polska | 5 km | paid BM | |
27 | Meyer Anna | Sarnowy | Polska | 5 km | TURYSTYCZNE KASZUBY REGATTA SPORTS | paid BM |
28 | Urbaniak Marek | Gdańsk | Polska | 5 km | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | paid BM |
29 | Ciesielski Witold | Gdańsk | Polska | 10 km | ||
30 | Kochkina Anastasiia | Gdańśk | Polska | 5 km | LPP TEAM | |
31 | Tretiakov Aleksandr | Gdansk | Rosja | 10 km | LPP TEAM | |
32 | Baberowski Marek | Gdańsk | Polska | 10 km | paid BM | |
33 | Baberowska Jolanta | Gdańsk | Polska | 5 km | paid BM | |
34 | Budziarek Adam | Gdańsk | Polska | 5 km | #BBKTS | paid BM |
35 | Czechowska Magdalena | Gdansk | Polska | 5 km | paid BM | |
36 | Buczyński Marek | Gdańsk | Polska | 10 km | Szwoleżerowie | paid BM |
37 | Klaus Dariusz | Gdańsk | Polska | 5 km | paid BM | |
38 | Klaus Violetta | Gdańsk | Polska | 5 km | paid BM | |
39 | Trzaskalski Kamil | Gdańsk | Polska | 10 km | biegam sobie :) | paid BM |
40 | Mruk Adam | Gdańsk | Polska | 5 km | ||
41 | Mosiejczyk Jakub | Prabuty | Polska | 5 km | WUOZ Gdańsk | paid BM |
42 | Jaros Arkadiusz | Brwinów | Polska | 5 km | Vege Runers, Kriofaza Pruszków | |
43 | Samsonov Sergey | Gdańsk | Polska | 10 km | paid BM | |
44 | Pawlak Wojciech | Cieplewo | Polska | 10 km | TruchtamSobieTrailowo | paid BM |
45 | Polański Marcin | Sztutowo | Polska | 5 km | UP Gdańsk 6/ Generat ze Sztutowa | paid BM |
46 | Matyjasik Hubert | Iława | Polska | 10 km | paid BM | |
47 | Ciecharowska Justyna | Żyrardów | Polska | 5 km | Run de Girard | paid BM |
48 | Bereda Krzysztof | Warszawa | Polska | 5 km | paid BM | |
49 | Kośla Paweł | Żyrardów | Polska | 5 km | Run de Girard | paid BM |
50 | Skoczylas Łukasz | Gdańsk | Polska | 5 km | ||
51 | Bazyluk Magdalena | Gdańsk | Polska | 5 km | paid BM | |
52 | Konkel Maciej | Gdańsk | Polska | 5 km | paid BM | |
53 | Kiljanczyk Dominik | Tarczyn | Polska | 5 km | paid BM | |
54 | Łaniec Marek | Gdańsk | Polska | 10 km | paid BM | |
55 | Kuncewicz Sławomir | Gdańsk | Polska | 10 km | paid BM | |
56 | Kuncewicz Dariusz | Lublin | Polska | 10 km | Stay Insane | paid BM |
57 | Szulc Mateusz | Gdańsk | Polska | 5 km | ||
58 | Sikora Weronika | Gdynia | Polska | 5 km | ||
59 | Bugaj Sylwia | Poznań | Polska | 5 km | paid BM | |
60 | Pisarczyk Grzegorz | Poznań | Polska | 5 km | paid BM | |
61 | Gadamska-Kabata Paulina | Gdańsk | Polska | 5 km | paid BM | |
62 | Rudakow Grzegorz | Gdańsk | Polska | 10 km | paid BM | |
63 | Cichowska Joanna | Durąg | Polska | 2.5 km | ||
64 | Pieniążkiewicz Monika | Gdańsk | Polska | 5 km | paid BM | |
65 | Serafinczuk Krzysztof | Warszawa | Polska | 5 km | paid BM | |
66 | Stern Krzysztof | Kielce | Polska | 5 km | paid BM | |
67 | Kotarba - Tysarczyk Ewa | Lublewo gdańskie | Polska | 5 km | ||
68 | Prusinowski Michał | Braniewo | Polska | 10 km | paid BM | |
69 | ŁAPIŃSKA MARTA | ZABRSKO GORNE | Polska | 2.5 km | paid BM | |
70 | Rybarczyk Alicja | Gdańsk | Polska | 5 km | ||
71 | Biela Marzena | Gdańsk | Polska | 5 km | paid BM | |
72 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Polska | 5 km | paid BM | |
73 | Szubartowicz Marek | Gdynia | Polska | 2.5 km | ||
74 | Szymański Artur | Gdańsk | Polska | 10 km | paid BM | |
75 | Trzebiatowska Kinga | Łupawa | Polska | 10 km | paid BM | |
76 | Podgórski Adam | Gdynia | Polska | 10 km | paid BM | |
77 | Zakowicz Paweł | Halinów | Polska | 10 km | Retro Stork Team Cycling | |
78 | Graf Remigiusz | Leszno | Polska | 5 km | Turbo Run Leszno | paid BM |
79 | Tur-Bonisławska Grażyna | Straszyn | Polska | 5 km | paid BM | |
80 | Zatorska-Radlińska Katarzyna | Gdańsk | Polska | 5 km | RPD | paid BM |
81 | Straszkiewicz Kacper | Wąbrzeźno | Polska | 5 km | WSR Werewolves | paid BM |
82 | Cichoń Maciej | Gdynia | Polska | 10 km | 42.195 Wejherowo | paid BM |
83 | Stasiak-Betlejewska Renata | Częstochowa | Polska | 5 km | ROZBIEGANI z PCz | paid BM |
84 | Łapuć Krzysztof | Gdańsk | Polska | 5 km | Olej Running Team | paid BM |
85 | Fiałek Danuta | Gdańsk | Polska | 10 km | paid BM | |
86 | WINCZURA LESZEK | GDAŃSK | Polska | 10 km | paid BM | |
87 | Okła Patrycja | Gdańsk | Polska | 10 km | paid BM | |
88 | Mederski Bartosz | Gdańsk | Polska | 10 km | GAiT Gdańsk | paid BM |
89 | Lupinska Karina | Gdańsk | Polska | 5 km | ||
90 | Nowak Paulina | Sopot | Polska | 10 km | paid BM | |
91 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | 5 km | ||
92 | Tomaszewska Anna | Gdańsk | Polska | 10 km | paid BM | |
93 | Weiland Karina | Sopot | Polska | 5 km | PKO BP | paid BM |
94 | Domzała Paweł | Gdynia | Polska | 10 km | Kontener Formy | paid BM |
95 | Staniszewska Joanna | Gdansk | Polska | 10 km | RAZEM MOŻNA WSZYSTKO | |
96 | Bramowicz Jacek | Juszkowo | Polska | 10 km | paid BM | |
97 | Nowopolski Leszek | Gdańsk | Polska | 10 km | ||
98 | Kreft Ewa | Gdańsk | Polska | 5 km | Dream Tri Team | paid BM |
99 | Kołtyś Sylwia | Gdańsk | Polska | 5 km | paid BM | |
100 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | 10 km |
Views: 12833