JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY 2020 - biegi: 200 km, 100 km, 50 km, 25 km, 10 km
Jura Ultra 200
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Fidelus Jacek BRZESKO Jura Ultra 200 WCHSZT paid on-line
2 Szczurek Dominik Myślenice Jura Ultra 200 Grupa Luktrans paid
3 Figura Tomasz radom Jura Ultra 200 BiegiemRadom!
4 Kaminski Jacek Żarki-Letnisko Jura Ultra 200 paid on-line
5 Trochimowicz Hubert Warszawa Jura Ultra 200 Longevity Expedition paid on-line
6 Zysko Tomek Zysko Otrebusy Jura Ultra 200 paid on-line
7 Rybiec Marek Józefosław Jura Ultra 200 Podwójne Wyzwanie paid on-line
8 Pieniądz Bartłomiej Kraków Jura Ultra 200 Misiu z buszu paid on-line
9 Miszczak Kornel Wadowice Jura Ultra 200 paid on-line
10 Czyżewska Agnieszka Częstochowa Jura Ultra 200 CoTuToTam
11 Glóra Aleksandra Glóra Żary Jura Ultra 200 Żary Runners Team
12 Stężycki Mariusz Żary Jura Ultra 200 Żary Runners Team paid on-line
13 Lic Janusz Zabrze Jura Ultra 200 paid on-line
14 Kosterkiewicz Marcin Przemyśl Jura Ultra 200 Przyjaciele PKB paid on-line
15 Mackojć Krzysztof Kołobrzeg Jura Ultra 200 EL-MACKOJĆ paid on-line
16 Broncel Sebastian Tychy Jura Ultra 200 paid on-line
17 Jałkiewicz Juliusz Warszawa Jura Ultra 200 Komisariat Policji Metra Warszawskiego paid on-line
18 Krupiński Maciej Zgierz Jura Ultra 200 paid on-line
19 Wojno Arkadiusz Łódź Jura Ultra 200 Droga Do Ultra
20 Stysiek Piotr Radom Jura Ultra 200 Biegiem Radom! paid on-line
21 Pęczek Dariusz Częstochowa Jura Ultra 200 paid on-line
22 Klimczewski Andrzej Łódź Jura Ultra 200 Forever Young Łódź paid on-line
23 Jaczewski Przemek Kałuszyn Jura Ultra 200 yachevsky.pl paid on-line
24 Pozlewicz Dariusz Zabrze Jura Ultra 200 mutantRun
25 Szmyt Maciej Poznań Jura Ultra 200 Team Guto / WLKP Mountains Ultra
26 Nowak Sebastian Poznań Jura Ultra 200 Clones
27 Kościński Patryk Gdynia Jura Ultra 200 Akademia Marynarki Wojennej
28 Maszewska-Wach Mariola Rawa Mazowiecka Jura Ultra 200 Rawa Tim Zawsze Slim
29 Maczuga Bartłomiej Gliwice Jura Ultra 200 paid on-line
30 Gołębiowska Marta Miłków Jura Ultra 200 OstroBiec paid on-line
31 Bąkowski Marcin Poznań Jura Ultra 200 paid on-line
32 Sobczak Katarzyna Garby Jura Ultra 200 paid on-line
33 Pękala Paweł Rytwiany Jura Ultra 200 Amator
34 Janiec Robert Czeladź Jura Ultra 200 Czeladź
35 Wiśniewski Dariusz Nowogród Bobrzański Jura Ultra 200 Nowogrodzka Grupa Biegowa Fiber
36 Marczewski Sławomir Złotów Jura Ultra 200 Stowarzyszenie Ludzi w Biegu Złotów


Views: 42998

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ