# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 SOBKOWIAK Ewa Poznań BIEG
2 Baraniecki Zbigniew Poznań BIEG 100MARATHON CLUB POLAND
3 Panek Wojciech Warszawa BIEG paid
4 Stolarski Maciej Stanisławów Pierwszy BIEG paid
5 Wilkiel Szymon Białystok BIEG PKO BP paid
6 Stawicki Henryk Łódź BIEG Change Pilots paid
7 Turek Justyna Bolesławiec BIEG Change Pilots paid
8 Podczarska Izabela Kolbudy BIEG paid
9 Maj Rafał Skaryszew BIEG zabiegany skaryszew
10 Krempa Sławomir Józefów BIEG Lemiesz Team paid
11 Sierocki Jan Augustów BIEG ATP Augustów paid
12 Dawidejt Dariusz Augustów BIEG ATP Augustów paid
13 Zieliński Tomasz Karlin BIEG paid
14 Antkiewicz Edyta Warszawa BIEG
15 Rospond Piotr Poznań BIEG TKKF MPK POZNAŃ paid
16 Wierzba Krzysztof Gdańsk BIEG Klub Maratoński 3Braci Wierzba paid
17 Ucherek Mateusz Świętochłowice BIEG Fizjo Balance Chorzów paid
18 Konarski Maciej Podkowa Leśna BIEG Dogoń Grodzisk Mazowiecki
19 Wiernicka Paulina KWIDZYN BIEG Runfitneska Kwidzyn
20 Ćwiklińska Anna Bydgoszcz BIEG AMS Triathlon paid
21 Sowa Wojciech Pasieka Otfinowska BIEG paid
22 Ratyński Marek Otwock BIEG Otwocki tuptacz paid
23 Berent Paulina Warszawa BIEG paid
24 Owczarzak Filip Gdańsk BIEG paid
25 Martynowski Witold Rogozino BIEG paid
26 Kałaczyński Ryszard Witunia BIEG Witunia Weekend Maraton paid
27 Jędrzejak Magdalena Gdynia BIEG Są Wolniejsi / Olsztyński Klub Morsów IGLO paid
28 Nesterewicz Ryszard Kłodzko BIEG
29 Labudda Wojciech Puck BIEG LKS PUCK paid
30 Ratajczak Konrad Rumia BIEG Trochę już biegam ;) paid
31 Jeka Krzysztof Władysławowo BIEG
32 Białobłocka Ewa Rypin BIEG KB Lech Rypin paid
33 Białobłocki Jacek Rypin BIEG KB Lech Rypin paid
34 Hołdyński Dominik Dziwnówek BIEG paid
35 Gajewski Marek Rzeszów BIEG Rzeszowskie Gazele i Gepardy Rzeszów paid
36 Bęgowski Marek Kamień Pomorski BIEG Biegórki paid
37 Złonkiewicz Marek Rzeszów BIEG paid
38 Niżewski Jarosław Zgierz BIEG paid
39 Tka Paweł Mińsk Mazowiecki BIEG Łubudubu Klub Biegacza Team Spirit International Export Import Gmbh :-) paid
40 Samolewicz Janusz Rzeszów BIEG Handlopex paid
41 Budzisz Rafał Chałupy BIEG paid
42 Dolata Andrzej Międzylesie BIEG KUNY Strzeszyn paid
43 Biernacki Sławomir Lipniki BIEG paid
44 Krzyżanek Marta Gardna Wielka BIEG paid
45 Lewardowski Konrad Poznań BIEG KUNY Strzeszyn paid
46 Kowalski Mirosław Szczecinek BIEG Team Biegowy Szczecinek paid
47 Sosnowicz Nina Warszawa BIEG paid
48 Meller Wojciech Bydgoszcz BIEG Biegam bo lubię paid
49 Wojciechowski Piotr Głęboczek BIEG 100 Marathon Club Polska paid
50 Szymczyk Magdalena Pruszków BIEG Miasteczko Biegaczy paid
51 Kruszyński Krzysztof świecie BIEG
52 Zieman Michał Bytów BIEG Runtastyczni Team Bytów paid
53 Hałas Marek Wrocław BIEG PRO-RUN Wrocław paid
54 Malinowski Marcin Komorniki BIEG My Life My Way paid
55 Ratynski Maciej Hel BIEG paid
56 Banaszak Dominik Poznań BIEG Lab 3 Architekci paid
57 Miłosz Rafał Pogórze BIEG LZS WICHER ŁEBCZ paid
58 Kłodawski Przemysław Udorpie BIEG paid
59 Sadek Jarosław Piła BIEG KB MANIAC Poznań paid
60 Kubilus Robert Łapalice BIEG Biegamyrazem.pl
61 Bereżański Bartłomiej Reda BIEG paid
62 Makulec Robert Garwolin BIEG Towarzystwo Biesiadno Sportowe paid
63 Masny Dawid Garwolin BIEG Truchtacz.pl paid
64 Dehling Aurelia Władysławowo BIEG REBELS LEGION TEAM paid
65 Reluga Grzegorz Warszawa BIEG paid
66 Reluga Małgorzata Warszawa BIEG paid
67 Reginia Piotr Gdańsk BIEG Rum Runners paid
68 Czyż Gabriela Władysławowo BIEG paid
69 Bartosiński Bartłomiej Warszawa BIEG Staś i Tygrys
70 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz BIEG Kaszëbë Łebcz paid
71 Torłop Przemysław Gdańsk BIEG paid
72 Falkowski Maciej Kraków BIEG HSBC Runners Team paid
73 Niedbała Ireneusz Wejherowo BIEG paid
74 Sobczyk Łukasz Kołobrzeg BIEG Kołobrzeg Biega
75 Bajda Piotr Połczyno BIEG UM Władysławowo paid
76 Michalik Mateusz Niwna BIEG Biegamy Polesie paid
77 Kozdemba Krzysztof Wiślinka BIEG Team Wiślinka paid
78 Elendt Tomasz Tuchomie BIEG paid
79 Abrahamowicz Jakub Rybnik BIEG QBA paid
80 Cleworth Shaun Norwich BIEG Norwich Road Runners paid
81 Kulpiński Tomasz Gdańsk BIEG Witunia Weekend Maraton paid
82 Janowski Tomasz Chełmno BIEG paid
83 Marcisz Sławomir Poznań BIEG paid
84 Chmielewski Sławomir Toruń BIEG
85 Gostkowski Łukasz Bytów BIEG paid
86 Kalita Marcin Kościelisko BIEG paid
87 Potyrała Bartosz Sopot BIEG paid
88 Chrabkowski Zbyszek Gdynia BIEG
89 Prusałowicz Jerzy Płock BIEG paid
90 Staszewski Maciej Janów Lubelski BIEG MKS Janowianka paid
91 Milan Grzegorz Olsztyn BIEG paid
92 Głupczyk Tadeusz Warszawa BIEG 100 Marathon Club Polska paid
93 Maszota Franciszek Bartoszyce BIEG Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny paid
94 Tuszewski Bartosz Vestbjerg BIEG 40.00 PLN
95 Borowiak Piotr Bytom BIEG paid
96 Warat Katarzyna Gliwice BIEG Yes3 paid
97 Bojanowski Damian Sierakowice BIEG paid
98 Oreszke Jan Karwia BIEG BRW KP PSP paid
99 Groenwald Dariusz Połczyno BIEG
100 Banach Mirosław Gorzów Wlkp. BIEG


Views: 11103

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ