FIRST MALBORK TEAM !! ZMIENIONA FORMUŁA BIEGU "WIRTUALNA AKTYWNOŚC  DLA MALBORSKIEGO STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT REKS"
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Warianka Amelia Dzierzgon Cegiełka 30zł
2 Warianka Lena Dzierzgon Cegiełka 30zł
3 Krupa Dominika Modliszewice Cegiełka 30zł Biegaj z elfami paid
4 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK Cegiełka 30zł paid
5 Jaskot Piotr Gościszewo Cegiełka 50zł paid
6 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Cegiełka 30zł paid
7 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard Cegiełka 30zł paid
8 Winiarska-Grabowska Agnieszka Malbork Cegiełka 30zł paid
9 Stoj Natalia Malbork Cegiełka 30zł paid
10 Brzezińska Katarzyna Sztum Cegiełka 30zł paid
11 Fera Klaudia Gdańsk Cegiełka 30zł paid
12 Jaszewska Joanna Sztum Cegiełka 30zł paid
13 Piela Justyna Tolkowiec Cegiełka 30zł Braniewski Klub Sportowy Szybki Struś
14 Kunecki Łukasz Sztum Cegiełka 30zł paid
15 Suchomski Marcin Nowy Staw Cegiełka 30zł Nowy Staw Biega paid
16 Rac Zofia Dzierzgoń Cegiełka 40zł paid
17 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Cegiełka 30zł paid
18 Chmiel Mariusz Bądzów Cegiełka 30zł paid
19 Woźniak Arkadiusz Malbork Cegiełka 30zł paid
20 Przybyszewska Jolanta Malbork Cegiełka 50zł paid
21 Karabin Ryszard Dzierzgoń Cegiełka 30zł DZIERZGOŃ TEAM paid
22 Karabin Anetta Dzierzgoń Cegiełka 30zł DZIERZGOŃ TEAM paid
23 Franzen Marcin Sztum Cegiełka 40zł paid
24 Franzen Leon Sztum Bieg dla Dzieci i Młodzieży do 16 lat paid
25 Garba Katarzyna Sztum Cegiełka 40zł paid
26 Grzegowska Joanna Dzierzgoń Cegiełka 100zł DZIERZGOŃ TEAM paid
27 Zawieja Mateusz Chełmża Bieg dla Dzieci i Młodzieży do 16 lat paid
28 Zawieja Dorota Zawieja Chełmża Cegiełka 30zł BBKTS paid
29 Pietrzak Halina Pakość Cegiełka 50zł paid
30 Stankiewicz Maja Nowy Staw Bieg dla Dzieci i Młodzieży do 16 lat Nowy Staw Biega paid
31 Walentowicz Lilli Nowy Staw Bieg dla Dzieci i Młodzieży do 16 lat Nowy Staw Biega paid
32 Walentowicz Natalia Nowy Staw Cegiełka 30zł Nowy Staw Biega paid
33 Krawczyk Monika Malbork Cegiełka 30zł paid
34 Hołubowicz Anna Nowy staw Bieg dla Dzieci i Młodzieży do 16 lat paid
35 Wachowiak-Muszyńska Magdalena Poznań Cegiełka 30zł paid
36 Hołubowicz Aleksandra Nowy Staw Bieg dla Dzieci i Młodzieży do 16 lat paid
37 Chlebowicz Mariusz Malbork Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork paid
38 Wilk Artur Malbork Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork paid
39 Stępień Andrzej Malbork Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork paid
40 Stępień Anita Malbork Cegiełka 30zł Moto Kojoty Malbork paid
41 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie Cegiełka 30zł OBORYGENI paid
42 Zych Dawid Elbląg Cegiełka 50zł Spartanie Dzieciom paid
43 Dziwosz Paweł Malbork Cegiełka 50zł Beztlenowi Malbork/Grupa kolarska Malbork paid
44 Błaszczyk Iwona Malbork Cegiełka 100zł paid
45 Krotowska Izabela Malbork Cegiełka 30zł paid
46 Kruszewska Katarzyna Malbork Cegiełka 30zł paid
47 Maluchnik Marek Nasielsk Cegiełka 40zł Blue Runner paid
48 Kulczycki Jan GDAŃSK Cegiełka 30zł paid
49 Machałek Natalia Olsztyn Cegiełka 40zł Hinata U-team paid
50 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Cegiełka 50zł paid
51 Kuhl Bartosz Malbork Cegiełka 100zł paid
52 Leymann Mirosław Malbork Cegiełka 100zł paid
53 Świder Małgorzata Nowiec Cegiełka 40zł paid
54 Dziweńka Beata Malbork Cegiełka 40zł paid
55 Skrobisz Jacek Malbork Cegiełka 30zł paid
56 Leoniak Adam Dzierzgoń Cegiełka 50zł Dzierzgoń Team paid
57 Masys Natalia Malbork Cegiełka 30zł paid
58 Masys Agnieszka Malbork Cegiełka 30zł
59 Zalewski Daniel Susz Cegiełka 30zł TRI NEGU paid
60 Stolarów Agnieszka Malbork Cegiełka 30zł Drużyna Pierścienia paid
61 Damps Michał Braniewo Cegiełka 30zł 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy paid
62 Robak Aleksandra Robak Starogard Gdański Cegiełka 30zł
63 Rodacka Iwona Malbork Cegiełka 30zł
64 Koćko Dorota Kończewice Cegiełka 100zł paid
65 Mieszkuniec Wojciech Malbork Cegiełka 30zł
66 Rac Beata Dzierzgoń Cegiełka 50zł paid
67 JAKUBCZYK Dariusz Malbork Cegiełka 30zł NYBORG - MAWENT
68 Wilk Nikola Malbork Cegiełka 30zł Wolontariusz REKS
69 Gibas Lucyna Tczew Cegiełka 30zł paid
70 Dębicki Przemysław Malbork Cegiełka 30zł
71 Żemojdzin Michał Dzierzgoń Cegiełka 30zł DZIERZGOŃ TEAM
72 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Cegiełka 30zł Nowy Staw Biega paid
73 Orzechowski Piotr Elbląg Cegiełka 30zł Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg
74 Janiuk Paweł Malbork Cegiełka 30zł
75 Gutowska-Janiuk Małgorzata Malbork Cegiełka 30zł
76 Podlasinska Dorota Malbork Cegiełka 40zł paid
77 Dominiak Aneta Malbork Cegiełka 30zł Active Malbork paid
78 Dębińska Maria Malbork Cegiełka 30zł paid
79 Warmińska Agnieszka Malbork Cegiełka 30zł
80 Siedlarek Monia Malbork Cegiełka 30zł paid
81 Gawęda Wiktoria Dzierzgon Cegiełka 30zł
82 Warianka Amelia Dzierzgon Cegiełka 30zł
83 Warianka Lena Dzierzgon Cegiełka 30zł
84 Kownacki Arkadiusz Witkowo Cegiełka 40zł paid
85 Jarząbek Marcin Malbork Cegiełka 50zł First Malbork Team
86 Cichończyk Anna Malbork Cegiełka 30zł paid
87 Korner Ewa Sztum Cegiełka 50zł paid
88 Szpalerski Adam Sztum Cegiełka 30zł /RunWithYou/
89 Parafiniuk Krzysia Sztum Cegiełka 30zł /RunWithYou/
90 Bieńkowski Dawid Malbork Cegiełka 30zł First Malbork Team paid
91 Czapla Natalia Malbork Cegiełka 30zł Rusz się z Beti


Views: 4598

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ