# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Jersey size | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skotniewska Karolina | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Active Flow | S | |
2 | Potaszkin Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła podstawowa nr 24 w Gdańsku | XS | |
3 | Strużyński Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | M | ||
4 | Dambek Barbara | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Sp 19 | XS | |
5 | Szlawski Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP2 | M | |
6 | Szlawska Zoja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP2 | S | |
7 | Maciesza Hania | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | ||
8 | Łosiński Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | M | ||
9 | Gotartowska Paulina | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | S | ||
10 | Raszpunda Iga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | szkoła podstawowa nr 2 w Gdańsku | S | |
11 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | LKS Zorza Gdynia | S | |
12 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Znikające punkty | XS | |
13 | Klucznik Joasia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | ||
14 | Bielecka Barbara | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Sp 48 Gdynia | XS | |
15 | Pytel Julia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | ||
16 | Walesiak Jan Walesiak | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | ||
17 | Walesiak Natalia Walesiak | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | ||
18 | Pelczar Franciszek | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Junior deaf | XS | |
19 | Wójciga Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | ||
20 | Wraga OLIWIA | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 | XS | |
21 | Szargiej Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | UKS ŻABIANKA GDAŃSK | S | |
22 | Majewska Konstancja | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ACTIVE FLOW TEAM | S | |
23 | Mierzejewski-Dybek Michał | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | ||
24 | Klimkiewicz Krystian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | S | ||
25 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | ZKiW Kulice | XS | |
26 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła Podstawowa nr. 19 | XS | |
27 | Czuryło Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | S | ||
28 | Kowalczyk Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | WP | XS | |
29 | Koszlak Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | S | ||
30 | Dzikowska Liliana | Gdańsl | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | M | ||
31 | Gajek Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | S | ||
32 | DĘBNO-ARTWIŃSKA Lena | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Wielka Przygoda | XS | |
33 | DĘBNO-ARTWIŃSKA Pola | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP 33 | XS | |
34 | Plavinskaya Aliya | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | LKS Zorza Gdynia | S | |
35 | Herbst-Okolowicz Amelia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Sp 92 | XS | |
36 | Witoslawska Weronika | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | ||
37 | Kugaudo Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła Podstawowa nr 5 | M | |
38 | Januszko Emilia | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Sp1 Gdansk | M | |
39 | Gdaniec Laura | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła podstawowa 92 | XS | |
40 | Pawłowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | ||
41 | Pawłowska ALICJA | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | ||
42 | Sadowska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Sp 92 | XS | |
43 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | M | ||
44 | Gabała Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | ||
45 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP 42 | M | |
46 | Przybyszewski Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP 8 Gdańsk | S | |
47 | OGŁOZIŃSKI Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Pozytywna szkoła podstawowa | XS | |
48 | Głowacka Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkola podstawowa nr 92 | S | |
49 | Zbroński Gabriel | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | ||
50 | Szmitke Jakub | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | ||
51 | PINKER MICHAŁ | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 | S | |
52 | Wysokiński Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła Podstawowa nr. 84 | M | |
53 | Fedusio Mila | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła Podstawowa nr 48 | S | |
54 | Woronin Maksymilian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | XS | ||
55 | Wolańska Julia | Rumia | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | L | |||
56 | Wolańska Lena | Rumia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | M | ||
57 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP nr 80 w Gdańsku | XS | |
58 | Nowicka Wiktoria | gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Sp2 | XS | |
59 | Nowicka Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących - Żabianka | S | |
60 | Januszkiewicz Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP27 Gdańsk | S | |
61 | Zaj Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła Podstawowa nr 18 | S | |
62 | Sedlaczek Ewelina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | M | ||
63 | Mituś Liliana | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | S | ||
64 | Kopczyński Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | M | ||
65 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Szkoła podstawowa nr 79 Gdańsk | S | |
66 | Nafalska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | S | ||
67 | Szewczyk Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | S | ||
68 | Cieślińska Marlena | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | Morska Szkoła Podstawowa | XS | |
69 | Hennig Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | S | ||
70 | Sanecka Łucja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2013-2011 | SP 33 | S |
Views: 12441