# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rutkowska Beata | Zajezierze | Polska | Opłata Startowa | Biegam bo lubię | paid |
2 | Stankiewicz Dawid | Nowy Staw | Polska | Opłata Startowa | Nowy Staw Biega | paid |
3 | Małkiewicz Jacek | Solec Kujawski | Polska | Opłata Startowa | paid | |
4 | Łaznowska Agnieszka | Śrem | Polska | Opłata Startowa | paid | |
5 | Filipczak Robert | Gdynia | Polska | Opłata Startowa | SKJ SOPOT | paid |
6 | Rozewicz Bogumila | TCZEW | Polska | Opłata Startowa | BMW TEAM PÓŁNOC | paid |
7 | Mazur Renata | Wrocław | Polska | Opłata Startowa | BMW TEAM PÓŁNOC | paid |
8 | Kotlicka Kamila | Gdańsk | Polska | Opłata Startowa | paid | |
9 | Kiełb Jerzy | Nysa | Polska | Opłata Startowa | Drużyna Szpiku | paid |
10 | Serafin Jakub | Lubliniec | Polska | Opłata Startowa | Szkoła Podstawowa Nr 1w Lublińcu | paid |
11 | Sildatk Antoni | Sierakowice | Polska | Opłata Startowa | Małe Saniki Biegają | paid |
12 | Sildatk Beata | Sierakowice | Polska | Opłata Startowa | Małe Saniki Biegają | paid |
13 | Jamroży Anna | Toruń | Polska | Opłata Startowa | paid | |
14 | Jamroży Honorata | Toruń | Polska | Opłata Startowa | ||
15 | Bielińska Edyta | Bydgoszcz | Polska | Opłata Startowa | paid | |
16 | Bieliński Leszek | Bydgoszcz | Polska | Opłata Startowa | paid | |
17 | Chmiel Mariusz | Bądzów | Polska | Opłata Startowa | paid | |
18 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Polska | Opłata Startowa | Blue Runner | paid |
19 | Borkowski Jacek | Warszawa | Polska | Opłata Startowa | paid | |
20 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Opłata Startowa | Elite Team | paid |
21 | Filcek Daria | Nowy Staw | Polska | Opłata Startowa | Nowy Staw Biega | paid |
22 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Opłata Startowa | Team Deaf | paid |
23 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | Polska | Opłata Startowa | paid | |
24 | Sobieś Alina | Gardeja | Polska | Opłata Startowa | Gmina Gardeja Biega | paid |
25 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | Polska | Opłata Startowa | paid | |
26 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Opłata Startowa | IKS ATAK ELBLĄG | |
27 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | Polska | Opłata Startowa | Dzierzgoń Team | paid |
28 | Rzepecki Sławomir | Maków Mazowiecki | Polska | Opłata Startowa | paid | |
29 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | Opłata Startowa | Step by Step Trójmiasto | paid |
30 | Winiarska-Grabowska Agnieszka | Malbork | Polska | Opłata Startowa | paid | |
31 | Szczepańska Oksana | Kraków | Polska | Opłata Startowa | ||
32 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Opłata Startowa | paid | |
33 | gasiński janusz | Ozarow Mazowiecki | Polska | Opłata Startowa | grupa wilki | |
34 | Damps Michał | Braniewo | Polska | Opłata Startowa | 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" | paid |
35 | Dobrowolska Agnieszka | Wrocław | Polska | Opłata Startowa | paid | |
36 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | Opłata Startowa | First Malbork Team | paid |
Views: 3259