Festiwal Sportu - Kobylnica - dzień 1

The event was cancelled

Festiwal Sportu w Kobylnicy został przeniesiony z 02.08 na 24.10.2020. W ramach festiwalu odbędą się:
- Mistrzostwa Polski na 5 i 10 km w Nordic Walking - Lubuń gm. Kobylnica,
- Szybka 5ka - impreza biegowa - Lubuń gm. Kobylnica.
- biegi dzieci - Kobylnica.
Link do zapisów: https://elektronicznezapisy.pl/event/4687/strona.html
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 klejdysz Beata słupsk Bieg 21km cancelled
2 Bujnicka Magdalena Pasłęk Nordic Walking 5km Nordic Walking Pasłęk cancelled
3 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic Walking 10km Nordic Walking Pasłęk cancelled
4 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking 5km Polipack Team Gwe cancelled
5 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic Walking 5km team deaf cancelled
6 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice Nordic Walking 5km cancelled
7 Przybylska Aleksandra Gdynia Nordic Walking 5km Elite Team cancelled
8 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking 5km Team Deaf cancelled
9 Skępiec Adam Kczewo Bieg 10km Gmina Kobylnica cancelled
10 Łubkowska Magdalena Słupsk Bieg 10km cancelled
11 Drewnowska Barbara Trzcianka Nordic Walking 10km Zasapani Hydro Trzcianka cancelled
12 Konkol Andrzej Lębork Nordic Walking 10km KreativSport Lębork cancelled
13 Gierlach Jacek Słupsk Bieg 21km Stopa Słupsk cancelled
14 Grota Mariusz Słupsk Bieg 21km Aktywna Fabryka cancelled
15 Gajlewicz Dominik Miastko Bieg 5km MTS HAMER cancelled
16 Buzarewicz Weronika Słupsk Nordic Walking 5km cancelled
17 BUZAREWICZ ANNA SŁUPSK Nordic Walking 5km cancelled
18 Zientkiewicz Witold Banino Nordic Walking 5km Elite Team cancelled
19 Zientkiewicz Aga Banino Nordic Walking 5km Elite Team cancelled
20 Marczak Małgorzata Żelkowo Bieg 10km Night Runners Słupsk cancelled
21 Szymański Jacek Skórka Nordic Walking 10km Daj Radość Niepełnosprawnym cancelled
22 Rokosz Robert Głowno Nordic Walking 10km cancelled
23 Sokołowski Jan Słupsk Bieg 10km cancelled
24 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic Walking 5km cancelled
25 Talaśka Lucyna Ustka Bieg 10km cancelled
26 Budzyńska Elżbieta Słupsk Bieg 21km cancelled
27 Trusiak Agnieszka Słupsk Bieg 21km Night Wolves Ultra Runners Słupsk cancelled
28 Grachel Dariusz Kępice Bieg 21km Night Wolves Ultra Runners Słupsk cancelled
29 Kośla Justyna Słupsk Bieg 21km Night Wolves Slupsk cancelled
30 Frąckowiak Roman Wieleń Nordic Walking 10km Ekspedycja Nordic Team Szczecin cancelled
31 Frąckowiak Mateusz Wieleń Nordic Walking 5km Ekspedycja Nordic Team Szczecin cancelled
32 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń Nordic Walking 5km Ekspedycja Nordic Team Szczecin cancelled
33 NOWACKI Zbigniew Bolesławice Bieg 10km Gmina Kobylnica cancelled
34 Stefańska Agnieszka Darżyno Rekreacyjny Nordic Walking 5km Gwiazdy z Darżyna. cancelled
35 Wagner Andrzej Bytów Bieg 10km cancelled
36 Ponarad Magdalena Lubowidz Nordic Walking 5km Lęborskie Lwy cancelled
37 Białaszewski Kuba Józefowo 47, 16-420 Raczki Bieg 5km szkoł podst. nr 4 Suwałki cancelled
38 Fijołek agnieszka Warszawa Bieg 5km cancelled
39 Fijołek Krzysztof Warszawa Bieg 5km cancelled
40 waldowski roman Gdańsk Bieg 5km cancelled
41 Wójcik Damian Darłowo Bieg 21km Trigym Szczecin cancelled
42 Sadzinsli Karol Słupsk Bieg 21km cancelled
43 Kryzel Tomasz Człuchów Bieg 5km UKS WIKING RYCHNOWY cancelled
44 Kocoń Sylwia Siemianice Nordic Walking 5km cancelled
45 Bechler Zofia Cewlino Nordic Walking 10km Wychodzę z Kijami cancelled
46 Korpal Grażyna Koszalin Rekreacyjny Nordic Walking 5km Wychodzę z Kijami Koszalin cancelled
47 Romanowska Danuta Romanowska Koszalin Rekreacyjny Nordic Walking 5km Wychodzę z kijami Koszalin cancelled
48 WIECZORKOWSKA DAGMARA WIECZORKOWSKA KOSZALIN Nordic Walking 10km Wychodzę z kijami cancelled
49 Kaszuba Adriana Kaszuba Koszalin Nordic Walking 10km Wychodzę z kijami cancelled
50 Dyrmo Ania Dyrmo Włynkówko Bieg 21km Brak cancelled
51 Korpal Cezary Koszalin Nordic Walking 10km Wychodzę z kijami cancelled
52 Cholewiński Artur Słupsk Bieg 5km Decathlon Power Słupsk cancelled
53 Szczypek Ela Slupsk Nordic Walking 5km cancelled
54 Murawska Marta Kębłowo Nowowiejskie Nordic Walking 5km cancelled
55 Ukleja Justyna Nowa Dąbrowa Nordic Walking 5km Potęga Nordica cancelled
56 Prądzyńska Wanesa Słupsk Bieg 21km cancelled
57 Kasprowicz Małgorzata Słupsk Bieg 21km Stopa Słupsk cancelled
58 Gaweł zbigniew Słupsk Bieg 10km POMERIDERS Słupsk cancelled
59 KORZEŃ GRZEGORZ SŁUPSK Nordic Walking 10km cancelled
60 Michalak Marek Jezierzyce Bieg 21km Straż Gminna Ustka cancelled
61 Boś Grzegorz Słupsk Bieg 21km Biegam Żeby Żreć Więcej Ciastków cancelled
62 Murawski Rafał Słupsk Bieg 21km cancelled
63 Murawska Katarzyna Słupsk Bieg 21km cancelled
64 Czernichowska Teresa Reblino Nordic Walking 5km Gmina Kobylnica Dwa Kije Słupsk cancelled
65 Paruszewska Agnieszka Reda Nordic Walking 5km cancelled
66 Pieper Urszula Lębork Nordic Walking 5km cancelled
67 Górska Iwona Lębork Nordic Walking 10km Farm Frites Poland SA cancelled
68 Dzięcielska Agnieszka Poznań Bieg 21km cancelled
69 Szrywer Daniel Bytów Bieg 21km Świat płytek u Kryspina cancelled
70 Treder Marian Łosino Bieg 21km Gmina Kobylnica cancelled
71 Adamowicz Renata Adamowicz Bonin Nordic Walking 10km Wychodzę z kijami cancelled
72 KREFFT BARBARA PARCHOWO Nordic Walking 10km cancelled
73 Olszyńska Marzena Koszalin Nordic Walking 10km Wychodzę z kijami cancelled
74 Szycko Oliwia Kobylnica Nordic Walking 5km Gmina Kobylnica cancelled
75 Szycko Radek Słupsk Nordic Walking 10km Gmina Kobylnica cancelled
76 Piłczyński Paweł Widzino Bieg 21km Gmina Kobylnica cancelled
77 Pańka Wiktoria Słupsk Bieg 5km Aml Słupsk cancelled
78 Bijok Małgorzata Kobylnica Bieg 5km Gmina Kobylnica VACUACTIVGYM cancelled
79 Mokłowicz Ania Wejherowo Nordic Walking 5km Znikające punkty cancelled
80 Łokucijewski Patryk Gdańsk Bieg 5km Babillonia Babieniec cancelled
81 Walczak Krzysztof Gdynia Nordic Walking 10km ElektroniczneZapisy.pl Team cancelled


Views: 6516

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ