# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FIODOROW MARCEL | Słupsk | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA SŁUPSK | cancelled |
2 | BIZON MAXIMILIAN | Słupsk | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA SŁUPSK | cancelled |
3 | MIELNIK BARTOSZ | Słupsk | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA SŁUPSK | cancelled |
4 | DURKA ALEKSANDER | Słupsk | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA SŁUPSK | cancelled |
5 | NITKA KRZYSZTOF | Słupsk | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA SŁUPSK | cancelled |
6 | OSIŃSKI PAWEŁ | Słupsk | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA SŁUPSK | cancelled |
7 | MORGULEC NIKODEM | Słupsk | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA SŁUPSK | cancelled |
8 | PIOTRKOWSKI FILIP | Słupsk | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA SŁUPSK | cancelled |
9 | STRUGAŁA HANNA | Słupsk | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ,,SALTO'' | cancelled |
10 | KUROWSKI KONSTANTY | Słupsk | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ,,SALTO'' | cancelled |
11 | ANTOSIEWICZ JULIA | Słupsk | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA SŁUPSK | cancelled |
12 | TERKA GABRIELA | Słupsk | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ,,SALTO'' | cancelled |
13 | STASIAK NATALIA | Słupsk | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ,,SALTO'' | cancelled |
14 | DURKA HANNA | Słupsk | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA SŁUPSK | cancelled |
15 | ROGALKA MARIKA | Słupsk | Polska | Bieg Mini Malucha do 5 lat | ,,SALTO'' | cancelled |
16 | KRAWIEC JÓZEF | Słupsk | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | SPORTOWA SZKOŁA PODSTAWOWA SŁUPSK | cancelled |
17 | BORATYŃSKA MAJA | BIERKOWO | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ,,SALTO'' | cancelled |
18 | BORATYŃSKI MIKOŁAJ | BIERKOWO | Polska | Bieg Mini Malucha do 5 lat | ,,SALTO'' | cancelled |
19 | KOZUB JULIA | REDZIKOWO | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | ,,SALTO'' | cancelled |
20 | Borusińska AGATA | Słupsk | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ,,SALTO'' | cancelled |
21 | NOWAKOWSKI LEON | USTKA | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | ,,SALTO'' | cancelled |
22 | NOWAKOWSKA LILIANNA | USTKA | Polska | Bieg Mini Malucha do 5 lat | ,,SALTO'' | cancelled |
23 | Spychalska Beata Spychalska | KOBYLNICA | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | cancelled | |
24 | Trochimczuk Michalina | Elbląg | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | SP nr 1 Elbląg | cancelled |
25 | Trochimczuk Milena | Elbląg | Polska | Bieg Juniora 13-15 lat | SP nr 1 Elbląg | cancelled |
26 | GAJEWSKA LENA | DAMNICA | Polska | Bieg Juniora 13-15 lat | SALTO | cancelled |
27 | Górczyński Kacper | Śrem | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | cancelled | |
28 | Górczyński Adam | Śrem | Polska | Bieg Juniora 13-15 lat | cancelled | |
29 | Rumińska Alicja | Słupsk | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | AML Słupsk | cancelled |
30 | GOŁEBIOWSKA LENA | NADOLE | Polska | Bieg Mini Malucha do 5 lat | GNIEWINO | cancelled |
31 | GOŁEBIOWSKI SZYMON | NADOLE | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | GNIEWINO | cancelled |
32 | GOŁEBIOWSKA MARTA | NADOLE | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | GNIEWINO | cancelled |
33 | Sołśnia Maja | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Mini Malucha do 5 lat | Przedszkole w Łupawie | cancelled |
34 | Fiałkowski Adam | Koziegłowy | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | O14 | cancelled |
35 | Gbór Kacper | Koziegłowy | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | cancelled | |
36 | Kosicki Jakub | Koziegłowy | Polska | Bieg Mini Malucha do 5 lat | Xxx | cancelled |
37 | KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA | koziegłowy | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | cancelled | |
38 | Czekaj Michał | Kobylnica | Polska | Bieg Mini Malucha do 5 lat | cancelled | |
39 | Dymitrowski Iwo | Wolsztyn | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | Idmar Racing Team Triathlon Division | cancelled |
40 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | LKS Zorza Gdynia | cancelled |
41 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | LKS Zorza Gdynia | cancelled |
42 | Zduńczyk Bruno | Gdańsk | Polska | Bieg Mini Malucha do 5 lat | cancelled | |
43 | Wendt Kornelia | Kościerzyna | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | WENCIK TEAM | cancelled |
44 | Wendt Franek | Kościerzyna | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | WENCIK TEAM | cancelled |
45 | JURCZAK Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | cancelled | |
46 | Hołyńska Emilia | Zbąszynek | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | SP Dąbrówka Wlkp | cancelled |
47 | Wolańska Julia | Rumia | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | cancelled | ||
48 | Wolańska Lena | Rumia | Bieg Malucha 6-8 lat | cancelled | ||
49 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | Active Family Pasłęk | cancelled |
50 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | Active Family Pasłęk | cancelled |
51 | Rębowska Martyna | Pasłęk | Polska | Bieg Mini Malucha do 5 lat | Active Family Pasłęk | cancelled |
52 | Madajczyk Inez | Pękanino | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | cancelled | |
53 | Madajczyk Emilia | Pękanino | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | AKS Białogard | cancelled |
54 | Zduński Maksiu | Kobylnica | Polska | Bieg Mini Malucha do 5 lat | cancelled | |
55 | Wielgat Antoni | słupsk | Polska | Bieg Mini Malucha do 5 lat | cancelled | |
56 | Jażdżewski Jonatan | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | AML | cancelled |
57 | Andrzejewski Kamil | Poznan | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | UKS 14 Poznań | cancelled |
58 | Andrzejewski Igor | Poznan | Polska | Bieg Juniora 13-15 lat | UKS 14 Poznań | cancelled |
59 | Keller Gracjan | Karczemki | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | Znikające punkty | cancelled |
60 | Stefański Ksawery | Darżyno | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | Gwiazdy z Darżyna. | cancelled |
61 | Stefańska Eliza | Darżyno | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | Gwiazdy z Darżyna. | cancelled |
62 | Fijołek Mateusz | Warszawa | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | cancelled | |
63 | Fijołek Nina | Warszawa | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | cancelled | |
64 | Fijołek Dagmara | Warszawa | Polska | Bieg Mini Malucha do 5 lat | cancelled | |
65 | Kiezik Błażej | Nowa Dąbrowa | Polska | Bieg Mini Malucha do 5 lat | Przedszkole w Łupawie | cancelled |
66 | Pouch Martyna | Reda | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | ASPW / Sp.3 Reda | cancelled |
67 | Piłczyński Franek | Widzino | Polska | Bieg Mini Malucha do 5 lat | cancelled | |
68 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Bieg Malucha 6-8 lat | Znikające punkty | cancelled |
69 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Bieg Młodzieżowy 9-12 lat | Znikające punkty | cancelled |
70 | Walczak Ignacy | Gdynia | Polska | Bieg Mini Malucha do 5 lat | cancelled |
Views: 9025