# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomszewska Michalina | Gowino | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
2 | Ożarowska Wiktoria | Rumia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
3 | Dargacz Zuzanna | Rumia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | paid BM | |
4 | dołubizno Wojciech | gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia | |
5 | dołubizno TOMASZ | gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Szkoła Podstawowa nr 18 w Gdyni | |
6 | dołubizno Hanna | gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Przedszkole bursztynowa siódemka Gdynia | |
7 | MARZEJAN KINGA | GDYNIA | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Sp 31 Gdynia | |
8 | Sosnowska Malwina | Gdynia | Wyzwanie na 5 dni | |||
9 | Sankowska Emila | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Przedszkole nr 19 Gdynia | |
10 | Sankowska Natalia | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Szkoła Podstawowa im. Sw Stanisława Kostki | |
11 | Kosak Główczewska Magdalena | Lamk | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
12 | Kosak Główczewska Dorota | Lamk | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
13 | Jankowski Szymon | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Pzedszkole nr 21 | |
14 | Jankowska Lena | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Pzedszkole nr 21 | |
15 | Gostomski Szymon | Nowe Tokary | Wyzwanie na 5 dni | Szkoła podstawowa w Czeczewie | ||
16 | Gostomska Natalia | Nowe Tokary | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Szkoła podstawowa w Czeczewie | |
17 | Nowak Wiktoria | GDYNIA | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Szkoła Podstawowa nr 34 Gdynia | |
18 | Pietrzak Filip | Pakość | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
19 | Pietrzak Gabriela | Pakość | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
20 | Grecman Agata | Pakość | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Inowrocławski Klub Sportowy Karate | paid BM |
21 | Kowalczyk Iga | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
22 | Kubicz Martyna | gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
23 | Kurowski Hubert | Żukowo | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
24 | Kurowska Idalia | Żukowo | Polska | Wyzwanie na 5 dni | paid BM | |
25 | Toczek Jakub | GDYNIA | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Przedszkole 56 | |
26 | Toczek Tymon | GDYNIA | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Przedszkole nr 56 | paid BM |
27 | Gnacinska Angelika | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
28 | Kruk Maja | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | paid BM | |
29 | Kowalczyk Kornel | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
30 | Hulewski Antoni | sopot | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
31 | Hulewski Aleksander | Sopot | Polska | Wyzwanie na 5 dni | paid BM | |
32 | Podias Anna | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Przedszkole nr 22 w gdyni | |
33 | GLIŃSKI SZYMON | GDAŃSK | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
34 | Brzęczek Gabriela | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | paid BM | |
35 | Wierzbińska Lena | GDYNIA | Polska | Wyzwanie na 5 dni | paid BM | |
36 | Derezulko Bartosz | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
37 | Derezulko Zuzanna | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
38 | Derezulko Tomasz | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
39 | Karbowski Leon | Borkowo | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
40 | Karbowski Tomasz | Borkowo | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
41 | Karbowski Jan | Borkowo | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Belta Team Gdańsk | paid BM |
42 | Formela Adam | Bolszewo | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Akademia Piłkarska Cassubian | |
43 | Bocian Nikodem | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Przedszkole nr 31 „Bajeczka” | paid BM |
44 | Pietrzak Mikołaj | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | SP 52 w Gdyni | |
45 | Balewander Tomasz | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
46 | Truszkowska Amelia | Rumia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | SP6 Rumia | |
47 | Rybacki Kuba | Reda | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
48 | Wolińska Liliana | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | paid BM | |
49 | Gołębska Maja | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | paid BM | |
50 | Walęcka Aleksandra | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
51 | Walęcki Kamil | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Bałtyk Gdynia | |
52 | Kopycińska Agata | Reda | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
53 | Fudalej Mateusz | Wejherowo | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
54 | Głodowski Grzegorz | Reda | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
55 | Głodowski Maciej | Reda | Polska | Wyzwanie na 5 dni | paid BM | |
56 | Ola Skotniewska | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ACTIVE FLOW TEAM | |
57 | Karolina Skotniewska | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ACTIVE FLOW TEAM | |
58 | Pilachowski Nikodem | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
59 | Szkolniak Aleksander | GDYNIA | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
60 | Michałek Natalia | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | przedszkole nr 24 w Gdyni | paid BM |
61 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
62 | Wojtczuk Milan | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
63 | Hinca Aureliusz | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | sp 43 Gdynia | paid BM |
64 | Pinkowska Agata | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
65 | Pawłoski Kacper | Elbląg | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Sp6 | paid BM |
66 | Pinkowski Jan | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
67 | Górecki Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
68 | Górecka Agata | Pruszcz Gdański | Polska | Wyzwanie na 5 dni | paid BM | |
69 | Zaleska Anna | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
70 | Stefański Ksawery | Darżyno | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Gwiazdy z Darżyna. | |
71 | Stefańska Eliza | Darżyno | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Gwiazdy z Darżyna. | paid BM |
72 | Jagielska Lena | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | paid BM | |
73 | Rutkowski Filip | Chwaszczyno | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
74 | Gajewska Petra | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
75 | Rutkowska Lilianna | Chwaszczyno | Polska | Wyzwanie na 5 dni | paid BM | |
76 | Czaszyńska Alicja | Kosakowo | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | paid BM |
77 | Blumkowski Leon | Rumia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
78 | Blumkowska Lilianna | Rumia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
79 | Rurkowska Zofia | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | BigYellowFoot Adventure Team | |
80 | mielcarek Antosia | Reda | Polska | Wyzwanie na 5 dni | paid BM | |
81 | Lewicki Andrzej | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
82 | Chojnacki Mikołaj | Sopot | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Przedszkole 12 Sopot | |
83 | Ślepokura Jakub | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Sp 31 Gdynia | paid BM |
84 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
85 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
86 | Czechowski Karol | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | paid BM |
87 | Łukaszewski Filip | Rumia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Szkoła Podstawowa nr 9 w Rumi | paid BM |
88 | Ossowski Kacper | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Szkoła podstawowa nr 31 Gdynia | |
89 | Pietruczuk Marysia | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Przedszkole nr 32, Cisowiaczki | paid BM |
90 | Ossowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Przedskole 32 Cisowiaczki | paid BM |
91 | Janiak Natasza | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
92 | Dancewicz Bartek | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Szkoła podstawowa nr 31 Gdynia | |
93 | Dancewicz Amelia | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Szkoła podstawowa nr 31 Gdynia | |
94 | Dancewicz Filip | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Szkoła podstawowa nr 31 Gdynia | |
95 | Lejk Jakub | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Przedszkole 43 Jantarek | |
96 | Fenrych Liliana | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | Przedszkole Morska Przygoda | |
97 | Drzyzga Miłosz | Modlnica | Polska | Wyzwanie na 5 dni | paid BM | |
98 | Drzyzga Maksymilian | Modlnica | Polska | Wyzwanie na 5 dni | paid BM | |
99 | Trymbulak Cyprian | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | ||
100 | Dąbrowski Dominik | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 5 dni | SP 31 w Gdyni/Runeda |
Views: 8010