# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Stolorz Wojciech Mysłowice Bieg Imielin Bieg free participation
2 Suszczyk Monika Mysłowice Bieg free participation
3 Siupka Kamil Mysłowice Nordic Walking free participation
4 Siupka Anna Mysłowice Nordic Walking free participation
5 Trąbała Adam Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice free participation
6 Wicher Grzegorz Mysłowice Bieg free participation
7 Czechowski Sławomir Kostkowice Bieg free participation
8 Olszak Anna Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice free participation
9 Jablonski Maciej Jablonski Mysłowice Bieg free participation
10 Banach Kordian Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice free participation
11 Mazur Krzysztof Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice free participation
12 Fryt Marcin Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice free participation
13 Różycka-Fryt Katarzyna Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice free participation
14 Klimczok Patrycja Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice free participation
15 Skrzypczyk Justyna Tychy Nordic Walking free participation
16 Seifert Mariusz Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice free participation
17 Brzezina Zuzanna Lędziny Bieg Bohema free participation
18 Rajkiewicz Katarzyna Mysłowice Bieg free participation
19 Haśnik Daria Bieruń Bieg Frelki lotajom free participation
20 Morkisz Renata Lędziny Bieg free participation
21 Brzezina Karolina Lędziny Bieg Bohema free participation
22 Brzezina Rozalia Lędziny Bieg Bohema free participation
23 Brzezina Rafał Lędziny Bieg Bohema free participation
24 Morkisz Kacper LĘDZINY Bieg Orka Lędziny free participation
25 Morkisz Aleksandra Lędziny Bieg Orka Lędziny free participation
26 Stachoń Katarzyna Lędziny Nordic Walking free participation
27 Setlak Rafał Bojszowy Bieg GRUPA POŚCIGOWA free participation
28 Kula Michał Bieruń Bieg free participation
29 Józefus Rafał Lędziny Bieg free participation
30 Kusaj Katarzyna Bieruń Nordic Walking free participation
31 Kusaj Teresa Bieruń Nordic Walking free participation
32 Buchała Andrzej Lędziny Bieg free participation
33 Rogalwicz Agnieszka Sosnowiec Bieg Grupa pościgowa free participation
34 Józefus Ewa Lędziny Bieg free participation
35 Gajewski Rafał Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice free participation
36 Chmiel Olga Chmiel Tychy Bieg free participation
37 Łataś Monika Łataś Lędziny Nordic Walking free participation
38 Cimała Beata Bieruń Nordic Walking Frelki lotajom free participation
39 Cywińska Elżbieta Świerczyniec Nordic Walking Świerczyniec Running free participation
40 Cuber Żaneta Lędziny Bieg Grupa pościgowa free participation
41 Kawulak Iwona Bojszowy Bieg Frelki lotajom free participation
42 Burek Gabriela Pawłowice Śląskie Bieg Frelki lotajom free participation
43 Janikowski Piotr Sosnowiec Bieg Grupa pościgowa free participation
44 Gdula Martyna Lędziny Bieg Grupa pościgowa free participation
45 Sitkowski Paweł Mysłowice Nordic Walking free participation
46 Wybraniec Agnieszka Bieruń Bieg Frelki lotajom free participation
47 Tychy Wojtek Tychy Bieg Viking Training Group free participation
48 ROZMUS MARZENA BOJSZOWY NOWE Bieg FRELKI LOTAJOM free participation
49 Komorowska Żaneta Lędziny Bieg Frelki lotajom free participation
50 Stolarz Wojciech Mysłowice Bieg GPR ANIKAR free participation


Views: 683

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ