Wirtualny Bieg Ślimaka
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Radyk Aleksandra Przemyśl wolne 5 km Przemyski Klub Biegacza paid BM
2 Radyk Anna Przemyśl wolne 5 km Przemyski Klub Biegacza paid BM
3 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański wolne 5 km paid BM
4 Butowska Katarzyna Starogard Gdański wolne 5 km paid BM
5 Wiernicka Paulina KWIDZYN wolne 5 km Runfiteska Kwidzyn paid BM
6 Rawicka Magda Łódź wolne 5 km paid BM
7 Gorząd Sylwia Gdańsk wolne 5 km paid BM
8 Talarska Marta Świętoszów wolne 5 km paid BM
9 Budka Tomasz Marzewo wolne 5 km paid BM
10 Grabara Adam Katowice wolne 5 km paid BM
11 Kowalska Anna Słupsk wolne 5 km Samolej ZTS paid BM
12 Kowalski Bartosz Słupsk wolne 5 km Samolej ZTS paid BM
13 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard wolne 5 km paid BM
14 Kotlicka Kamila Gdańsk wolne 5 km paid BM
15 Rożkowski Roman ŚREM wolne 5 km paid BM
16 Markowski Tomek Gdynia wolne 5 km Szkoła Podstawowa nr.53 Gdynia paid BM
17 Oleksak Mateusz Gdynia wolne 5 km Szkoła Podstawowa nr.53 Gdynia paid BM
18 Sankowska Emilia Gdynia wolne 5 km Przedszkole nr 19 Gdynia paid BM
19 Sankowska Natalia Gdynia wolne 5 km Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki Gdynia paid BM
20 Bieniek Lena Gdańsk wolne 5 km SP 27 Gdańsk paid BM
21 Krych Aleksandra Olsztyn wolne 5 km paid BM
22 Krych Piotr Olsztyn wolne 5 km paid BM
23 Łuczkowska Sylwia Bydgoszcz wolne 5 km paid BM
24 Łuczkowski Rafał Bydgoszcz wolne 5 km paid BM
25 Woźniak Alina Bydgoszcz wolne 5 km Biologia Medyczna CM UMK paid BM
26 NIEMIEC BOGDAN NIEMIEC TARNOWSKIE GÓRY wolne 5 km paid BM
27 Bartosik Krystyna Zgierz wolne 5 km paid BM
28 Cyankiewicz Agnieszka Kraków wolne 5 km Kijanki paid BM
29 Bukowski Krzysztof Studzienice wolne 5 km paid BM
30 Stasiak-Betlejewska Renata Częstochowa wolne 5 km paid
31 Dąbrowska Anna Lublin wolne 5 km paid BM
32 Gąsiorowski Krzysztof Wejherowo wolne 5 km paid BM
33 Łukasik Małgorzata Gdańsk wolne 5 km paid BM
34 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie wolne 5 km OBORYGENI paid BM
35 Wilczyńska Kinga Radzymin wolne 5 km paid BM
36 Kusa Katarzyna Płock wolne 5 km paid BM
37 Kmera Mateusz Gdańsk wolne 5 km P.H Bysewo paid
38 Kmera Rafał Gdańsk wolne 5 km P.H Bysewo paid
39 Zaczek Oskar GDYNIA wolne 5 km paid BM
40 Zaczek Angelika Gdynia wolne 5 km paid BM
41 Maluchnik Marek Nasielsk wolne 5 km Blue Runner paid BM
42 Piotrowski Marek Gdynia wolne 5 km BigYellowFoot Adventure Team paid BM
43 Wasilewski Marcin Gdynia wolne 5 km BigYellowFoot Adventure Team paid BM
44 szajer Jadwiga Rybnik wolne 5 km Rybnicki Klub Nordic Walking paid BM
45 Chmielewska-Boruch Milena Mrągowo wolne 5 km paid BM
46 Przybyło Marta Kraków wolne 5 km paid BM
47 Puchowski Sławomir Słupsk wolne 5 km paid BM
48 Białas Anna Bytom wolne 5 km paid BM
49 Bentkowska Agnieszka Pobiedziska wolne 5 km Pobiedziska Running Team paid BM
50 Michalski Krzysztof Gdańsk wolne 5 km paid BM
51 Szymczak Iza Gdynia wolne 5 km paid BM
52 Żukowska Zuzia Gdynia wolne 5 km The FlyStones paid BM
53 Paczul Natalia Gdańsk wolne 5 km paid BM
54 Radyk Joanna Przemyśl wolne 5 km Przemyski Klub Biegacza paid BM
55 Olejniczak Sławka Poznań wolne 5 km Ciastki.pz paid BM
56 Radomiński Kamil Kwidzyn wolne 5 km traktor team gmina kwidzyn
57 Zdanowicz Marta Słupsk wolne 5 km paid BM
58 Mroske Oliwia Wejherowo wolne 5 km Świnki team paid BM
59 Wnuk Emilia Gdynia wolne 5 km Świnki team paid BM
60 Hagemes Michalina Gdańsk wolne 5 km LPP TEAM paid BM
61 Wojlanis Alicja gdańsk wolne 5 km LPP TEAM paid BM
62 Turzyńska Beata Gdynia wolne 5 km
63 Fot Iwona Gdańsk wolne 5 km paid BM
64 Kozak Michalina Gdańsk wolne 5 km paid BM
65 Jasionowska Paulina Gdynia wolne 5 km SP 16 Gdynia/ Gorillas OCR paid BM
66 Rzosiński Paweł Bartoszyce wolne 5 km Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce paid BM
67 Szwed-Lipiński Marek Warszawa wolne 5 km Dzikie Grubasy Szatana paid BM
68 Śmigaj Sebastian Gdańsk wolne 5 km Wild Team paid BM
69 Arndt Dawid Wałbrzych wolne 5 km paid BM
70 Dąbrowska Daria Gdańsk wolne 5 km Wild Team paid BM
71 Malinowska Monika Gdańsk wolne 5 km paid BM
72 Bartsch Aleksandra Gdynia wolne 5 km
73 Cegłowski Filip Rumia wolne 5 km BigYellowFoot Adventure Team paid BM
74 Kunstátová Marie Zdiby wolne 5 km
75 Mittag-Plesun Grzegorz Gdańsk wolne 5 km Wild Team paid BM
76 Koman Magdalena Gdynia wolne 5 km paid BM
77 Kiwertz Anna Poznań wolne 5 km Run Vegan TEAM paid BM
78 Jagoda Anna Rumia wolne 5 km
79 Hopa Martyna Gdynia wolne 5 km
80 Hopa Dominika Gdynia wolne 5 km
81 Dambiec Katarzyna Gdynia wolne 5 km BigYellowFoot Adventure Team paid BM
82 Szczepańska Oksana Kraków wolne 5 km


Views: 624

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ