Bieg na Piątkę "Parkowa Piątka - Park Nadmorski im.R.Reagana"
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Łącki Jarosław Gołubie Start godz. 10:00 paid on-line
2 Łącki Maksymilian Gołubie Start godz. 10:00 paid on-line
3 Wojciechowska Katarzyna Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
4 Suchocki Artur Iława Start godz. 10:00 paid on-line
5 Martyńska Dorota Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
6 Skrzeczowski Bartosz Gdańsk Start godz. 10:00 Jaguar Gdańsk paid on-line
7 Polaszek Tomasz Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
8 Kisiel Joanna Gdańsk Start godz. 10:00 Sanus Dentes in motion paid on-line
9 Schur Krzysztof gdansk Start godz. 10:00 R@nersi paid on-line
10 Kowalska Aleksandra Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
11 Dobosz Piotr Gdynia Start godz. 10:00 paid on-line
12 Nawrocki Rafał Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
13 Kułakowska Małgorzata Świdnica Start godz. 10:00
14 Lewandowska Justyna Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
15 Zadroga Piotr Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
16 Moruń Elżbieta Żukowo Start godz. 10:00 paid on-line
17 Ostrowska Edyta Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
18 Crespo Lara Francisco Gdansk Start godz. 10:00 paid on-line
19 Klisz Marcin Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
20 Damaszke Oriana Gdynia Start godz. 10:00 paid on-line
21 Semmerling Przemek Gdynia Start godz. 10:00 paid on-line
22 Chmielowski Michał Pruszcz Gdański Start godz. 10:00 Górskie Pędziwiatry paid on-line
23 Kwiecień Marcin Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
24 Szymański Artur Gdańsk Start godz. 10:00 LOTOS TEAM paid on-line
25 Kulpaczyński Patryk Gdańsk Start godz. 10:00 Goggle PAE Team paid on-line
26 Kwaśnik Jan Gdańsk Start godz. 10:00 Fighting Dreamers paid on-line
27 Szydłowski Mirosław Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
28 Szydłowski Gaweł Gdańsk Start godz. 10:00 Łódź Ratunkowa paid on-line
29 Rogało Sebastian Gdynia Start godz. 10:00 Stowarzyszenie DZiK paid on-line
30 Drawc Mieczysław Gdańsk Start godz. 10:00 M. Krawczyńska team paid on-line
31 Michalak Karolina Gdańsk Start godz. 10:00 RYSIE paid on-line
32 Karpiński Zbigniew Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
33 Ostojski Bartosz Pruszcz Gdański Start godz. 10:00 paid on-line
34 Markowski Szymon Tczew Start godz. 10:00 Biegający Tczew paid on-line
35 Kwiatkowska Anna Gdańsk Start godz. 10:00 Biegający Tczew paid on-line
36 Wyrzykowski Andrzej Gdańsk Start godz. 10:00 Grupa biegowa 65 paid on-line
37 Ostrowski Roman Gdańsk Start godz. 10:00 Szalona Rodzinka paid on-line
38 Dopierała Przemek Gdańsk Start godz. 10:00 ST Runners paid on-line
39 Wawrowski Maciej Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
40 Włodarczyk Mateusz Gdańsk Start godz. 10:00 Komedy Biega paid on-line
41 Borawski Paweł Gdańsk Start godz. 10:00 Stowarzyszenie DZiK paid on-line
42 Szabłowski Kamil Gdańsk Start godz. 10:00 GM Team paid on-line
43 Beier Dawid Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
44 Danielewicz Grzegorz Gdynia Start godz. 10:00 Biegający Potwór Spaghetti paid on-line
45 Galiński Maciej Galiński Rumia Start godz. 10:00 paid on-line
46 Giełda Maja Buk Start godz. 10:00 SKELETON CLIQUE paid on-line
47 Giełda Tomasz Buk Start godz. 10:00 Bukowski Klub Morsa paid on-line
48 Duljas-Pawelec Justyna Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
49 Kotarba - Tysarczyk Ewa Lublewo gdańskie Start godz. 10:00 Tysar paid on-line
50 Kulgajuk Dariusz Juszkowo Start godz. 10:00 Pruszcz Biega paid on-line
51 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Start godz. 10:00 SUT paid on-line
52 Nasierowski Marcin Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
53 Sekuła Rafał Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
54 Pobłocka Lucyna Tczew Start godz. 10:00 paid on-line
55 Ziembicki Robert Pelplin Start godz. 10:00 paid on-line
56 Baran Robert Gdansk Start godz. 10:00 paid on-line
57 Kurpiewski Paweł Gdańsk Start godz. 10:00 FitnessFitback paid on-line
58 Kurpiewski Krzysztof Gdańsk Start godz. 10:00 FitnessFitback paid on-line
59 karczmarczyk bogdan Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
60 Źrebiec Klaudia Gdańsk Start godz. 10:00 Nessi Team paid on-line
61 Macińska Kinga Kalisz Start godz. 10:00 paid on-line
62 Chronowski Waldemar Gdańsk Start godz. 10:00 M. Krawczyńska team paid on-line
63 Pobłocki Adam Mściszewice Start godz. 10:00 Mściszewice
64 Jasiński Piotr Gdynia Start godz. 10:00 paid on-line
65 Plewiński Rafał Gdynia Start godz. 10:00 Chabrowe Wilki paid on-line
66 Stramek Łukasz Torun Start godz. 10:00 paid on-line
67 Zieliński Łukasz Gdynia Start godz. 10:00 #MożeNieNajszybciejAleJakoTako paid on-line
68 Szymaniuk Jacek Sopot Start godz. 10:00 paid on-line
69 Piotrowski Mateusz Pruszcz Gdański Start godz. 10:00 paid on-line
70 Ławrów Sylwia Gdańsk Start godz. 10:00 IHS Markit paid on-line
71 Winiarska Anita Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
72 Radawiec Marcin Gdańsk Start godz. 10:00 Przymorze 76ers paid on-line
73 POŚPIECH Michał Kalisz Start godz. 10:00 ZDUN TRIATHLON TEAM / Supermaraton Kalisz / PWSZ->Akademia Kaliska paid on-line
74 Bartoszek Paweł Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
75 Wdowicz Monika Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
76 Schirru-Nowicka Agnieszka Gdansk Start godz. 10:00 paid on-line
77 Kowalczyk Jarosław Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
78 Kostecka Katarzyna Gdansk Start godz. 10:00 paid on-line
79 Czarna Monika Gdynia Start godz. 10:00 paid on-line
80 Kocjan Karol Gdańsk Start godz. 10:00 TC Kiełpinek paid on-line
81 Krzoska Dorota Brusy Start godz. 10:00 paid on-line
82 Iwicka Anna Jarocin Start godz. 10:00 paid on-line
83 Świtała Katarzyna Gdańsk Start godz. 10:00 Fit Klub paid on-line
84 Łukasik Małgorzata Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
85 ZIÓŁKOWSKA AGNIESZKA GDAŃSK Start godz. 10:00 paid on-line
86 ŚWIDERSKA Katarzyna GDAŃSK Start godz. 10:00 paid on-line
87 Kłos Maciej Gdańsk Start godz. 10:00 NW Wyspa Sobieszewska paid on-line
88 Ebertowski Michał starogard gdański Start godz. 10:00
89 Lis Marta Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
90 Sułek Karolina Rumia Start godz. 10:00 paid on-line
91 Denert Jan Augustów Start godz. 10:00 paid on-line
92 Kuźniar Wojciech Rumia Start godz. 10:00 Dream Tri Team / Decathlon Rumia paid on-line
93 Hinc Stanisław Kowale Start godz. 10:00 Żarta Wataha paid on-line
94 Wodzikowski Marcin Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
95 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Start godz. 10:00 paid on-line
96 Ambroziak Sylwia Kowale Start godz. 10:00 Taka RYBA
97 Surmacewicz Ula Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
98 Maiboroda Yevhen Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line
99 Mirek Emilia Gdansk Start godz. 10:00 DTC Gdansk
100 Radecka Ilona Gdańsk Start godz. 10:00 paid on-line


Views: 6628

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ