iSwim & iRun Series / SWIM RUN / Wyzwanie Rajgród
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Jastrzebska Julia Kieźliny SOLO - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie SWIMLAND OLSZTYN paid
2 Kędzior Mateusz Poznań SOLO - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie K.P. Żaglica Poznań paid
3 Jaworowski Tomasz Rajgród SOLO - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie paid on-line
4 Łukasz Zawistowski Marcin Mulewski Rajgród Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Grajewie paid on-line
5 Klejna Dawid Klejna Lubawa SOLO - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie Orka Masters Iława paid on-line
6 Sukiennik Tomasz Łask SOLO - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie paid on-line
7 Klejna Waldemar Omule SOLO - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie Team Karaś/ ZK Iława paid on-line
8 Chyliński Robert Rajgród Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie Komenda Powiatowa Policji w Grajewie paid
9 Mieczkowski Artur Rajgród Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie Komenda Powiatowa Policji w Grajewie paid
10 Domaszewski Damian Łomża SOLO - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie 18 Łomżyński Pułk Logistyczny paid
11 Olechno Adrianna BIAŁYSTOK SOLO - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie iSwim Białystok paid on-line
12 Grzegorczyk Szymon BIAŁYSTOK SOLO - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie paid on-line
13 Sawicki Krzysztof Gdańsk SOLO - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie LightBox Runners Team paid on-line
14 GAŁOWSKA AGNIESZKA wĄGROWIEC SOLO - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie Inpower
15 Bienias Łukasz Dzierżoniów SOLO - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie GoSwimRun.pl paid on-line
16 Dąbrowska-Jędral Maria Warszawa Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie paid on-line
17 Rakowski Bartosz Łomża Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie Komenda Miejska Policji w Łomży paid
18 Siennicka Katarzyna Łomża Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie Komenda Miejska Policji w Łomży paid
19 Puciłowski Mirosław Białystok SOLO - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie Nadaktywni paid
20 Wieteska Aleksander Warszawa SOLO - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie paid
21 Markowska Ewa Osowicze SOLO - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie iSwim Białystok MP Kancelaria paid
22 Piotrowski Rafał Choroszcz SOLO - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie Nadaktywni paid
23 Borowski Grzegorz Białystok SOLO - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie Nadaktywni paid
24 Wójcik Rafał Białystok SOLO - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie Nadaktywni paid
25 Świderski Alan Białystok SOLO - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie iSwim Białystok paid
26 Wołkowycki Maciej Białystok Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie Podlaski OSG paid
27 WOŁKOWYCKI PAWEŁ Białystok Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie Podlaski OSG paid
28 Kuczyński Rajmund Białystok Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie Podlaski Oddział Straży Granicznej paid
29 Lewczuk Łukasz Białystok Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie Podlaski Oddział Straży Granicznej paid
30 Rokicki Jacek Lidzbark Warminski SOLO - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie zZiajani Team paid on-line
31 Kempa Tomasz Białystok Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie Wydział Żandarmerii Wojskowej paid
32 Gosiewski Janusz Białystok Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie Wydział Żandarmerii Wojskowej paid
33 Jenorowski Krzysztof Białystok Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie 1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej - 3 paid
34 Dziuba Krzysztof Białystok Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie 1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej - 3 paid
35 Domitrz Mariusz Białystok Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie 1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej - 2 paid
36 Stefanowski Piotr Białystok Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie 1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej - 2 paid
37 Car Piotr Białystok Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie 1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej - 1 paid
38 Tekin Robert Białystok Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie 1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej - 1 paid
39 Pulwin Paweł BIAŁYSTOK Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie zwiadowcy Białystok paid
40 Nowik Jarosław Białystok Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie zwiadowcy Białystok paid
41 Iwaniuk Łukasz Białystok Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie zwiad paid
42 Szewczuk Piotr Białystok Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie zwiad paid
43 Piotrowski Tomasz Białystok Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie 18 pr/3 paid
44 Zdanewicz Krzysztof Białystok Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie 18 pr/3 paid
45 Prokopczyk Michał Białystok Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie 18 pr/2 paid
46 Bańkowski Paweł Białystok Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie 18 pr/2 paid
47 Ciełuszecki Mariusz Białystok Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie 18 pr/1 paid
48 Jezierski Mirosław Białystok Duety - iSwim & iRun Series | 5 km bieg + 1500 metrów pływanie 18 pr/1 paid


Views: 3602

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ