Dzika Rospuda Ultra Trial
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Paniczko Sławomir Białystok 50 KM Klub Płetwonurków SKALAR Białystok paid on-line
2 Drażba Dominik Ełk 25 KM Tri NEGU paid on-line
3 Rożek Gerard Olecko 12 KM Olecko Biega paid on-line
4 Jaromińska Marta Białystok 50 KM paid on-line
5 Sienkiewicz Jakub Białystok 50 KM paid on-line
6 Nowicki Krzysztof Jeleniewo 25 KM paid on-line
7 Falba Zbigniew Warszawa 25 KM paid on-line
8 Sznejder Anita Suwałki 25 KM paid on-line
9 Sztabinski Wojciech Frącki 25 KM Nadleśnictwo Głęboki Bród paid on-line
10 Bochenko Daniel Brzozowa 12 KM Pędziwiatr Bialystok/ Morsy Bialystok
11 Kibitlewska Emilia Suwalki 12 KM
12 Ostrowski Paweł Białystok 12 KM paid on-line
13 Żach Marcin Ostrów Mazowiecka 25 KM Ostrów Biega paid on-line
14 Szyszkowski Marcin Kocioł Duży 25 KM paid on-line
15 Parchomiuk Andrzej Wisznice 25 KM niezrzeszony paid on-line
16 Szulga Piotr Augustów 25 KM paid on-line
17 Kudosz Andrzej Gołdap 25 KM Wital Gołdap paid on-line
18 Bartosz Robert Suwałki 50 KM
19 Jasnoch Grzegorz Sarnetki 12 KM Nadleśnictwo Głęboki Bród paid on-line
20 Miszkiel Tomasz Sejny 50 KM
21 Podczarski Tomasz Kolbudy 50 KM KOLBUDY TEAM paid on-line
22 Podczarska Izabela Kolbudy 50 KM KOLBUDY TEAM paid on-line
23 Kurowski Maciej Warszawa 50 KM paid on-line
24 Famulski Mariusz Grabowo 25 KM 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy
25 Obuchowska Emilia Gołdap 25 KM paid on-line
26 Szyszko Ewa Marki 25 KM Markowi Biegacze paid on-line
27 Brzęk Szymon Brzęk Ełk 50 KM Ełckie Stowarzyszenie Sportów Walki,, Sekcja Zero " paid on-line
28 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki 12 KM 12Blp-Suwałki
29 Łapiński Adam Białystok 25 KM AikiRunners paid on-line
30 Chmielewski Karol Białystok 50 KM paid on-line
31 Wacewicz Rafał Białystok 25 KM AikiRunners paid on-line
32 Sysuła Janusz Białystok 12 KM
33 Szubzda Urszula Szubzda Białystok 25 KM paid on-line
34 Dołęga Anna Białystok 50 KM paid on-line
35 SOKÓŁ MAGDALENA SOKÓŁ BIAŁYSTOK 50 KM Eyeye Polska
36 OSIEKOWICZ TOMASZ BIAŁYSTOK 50 KM DREWNOFORNIR paid on-line
37 Obuchowski Krzysztof Gołdap 50 KM paid on-line
38 Budnicki Andrzej Białystok 50 KM Biegunka paid on-line
39 Grygo Pawel Lomza 50 KM Grygo Team paid on-line
40 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ 12 KM 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW paid on-line
41 Kowalska Monika Warszawa 50 KM SBRT Warszawa
42 Brosze Dominik Pelplin 50 KM Ultra Trail Runners paid on-line
43 Dawidejt Paweł Augustów 25 KM AGR Podlasie paid on-line
44 Karniłowicz Dawid Gołdap 12 KM LA OSiR Gołdap
45 PODOLEWSKI Rafał PŁOCK 50 KM Ultra Pazur paid on-line
46 Nowicki Zbigniew Suwałki 25 KM Nowicki Team paid on-line
47 Krygier Rafał Żychlin 12 KM paid on-line
48 Iwaniuk Piotr Hajnówka 50 KM Białostocka Sekta Biegaczy paid on-line
49 Sieczkowska Agata Gołdap 50 KM
50 Olszewski Tomasz Olecko 25 KM paid on-line
51 Tomaszewski Tomasz Augustów 50 KM Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne paid on-line
52 Łuszcz Joanna Białystok 12 KM BBL Białystok/BBT paid on-line
53 Andrejczuk Józek Porosły 25 KM BBL Białystok paid on-line
54 Wielgat Artur Netta Folwark 25 KM Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne paid on-line
55 Bartoszewicz Jan Białystok 50 KM Białostocka Sekta Biegaczy paid on-line
56 Zdunek Józef Szczytno 50 KM Klub Biegacza Jurund Szczytno
57 Warykowski Stanislaw Olecko 25 KM Olecko Biega
58 Horaczy Krzysztof Białystok 50 KM
59 Stepanczenko Rafał Białystok 50 KM Białystok Biega Team paid on-line
60 Kliniewska Agata Kowalki 12 KM paid on-line
61 Truchan Mariusz Żytkiejmy 12 KM Wilki Puszczy Rominckiej Żytkiejmy paid on-line
62 Jakubowska Anna Pijawne Polskie 25 KM ATP Augustów paid on-line
63 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie 25 KM ATP Augustów paid on-line
64 NORWA SYLWESTER Patków 25 KM JET SET Patków
65 Iwaniuk Jarosław Grabówka 25 KM Białystok Biega Team paid on-line
66 Gryżewski Maciej Ełk 12 KM Vege Runners paid on-line
67 Połubok Renata Ełk 12 KM paid on-line
68 Holc Katarzyna Lublin 25 KM Największa Armia Świata
69 WISZENKO ELŻBIETA BIAŁYSTOK 12 KM BiegamBoLubię Białystok
70 Weka KRZYSZTOF Białystok 12 KM Białystok Biega TEAM
71 Karczmarczyk Jakub Piotr Ostrołęka 25 KM Run CREW Ostrołęka paid on-line
72 Żebrowska Beata Ostrołęka 25 KM Run CREW Ostrołęka paid on-line
73 Zbroja-Hamanowicz Magdalena Niewodnica Kościelna 50 KM Biegam Bo Lubię Białystok paid on-line
74 Gawrylik Joanna Białystok 50 KM Biegam Bo Lubię Białystok paid on-line
75 Lenkiewicz Paweł Białystok 50 KM Białostocka Sekta Biegaczy paid on-line
76 Nowicki Adam Białystok 25 KM Biegostok paid on-line
77 Bagińska Olga Białystok 50 KM Białostocka Sekta Biegaczy paid on-line
78 Łapinska Katarzyna Olecko 12 KM Olecko Biega
79 Baginski Jan Olecko 12 KM Olecko Biega
80 Bagińska Bożena Olecko 12 KM Olecko Biega
81 Kołodziej Adam Gołdap 50 KM
82 Broniek Wojciech Ostrołęka 25 KM Starglass Team Ostrołęka
83 Nadwodna-Piersa Dorota Ostrołęka 12 KM Starglass Team Ostrołęka paid on-line
84 Mąka Sławomir Ostrołęka 50 KM Starglass Team Ostrołęka paid on-line
85 Grala-Mąka Wiesława Ostrołęka 12 KM Starglass Team paid on-line
86 kościuk dorota Białystok 25 KM Białostocka Sekta Biegaczy
87 Dębski Andrzej Białystok 25 KM paid on-line
88 Gawrych Sylwia Żółtki 50 KM Nadaktywni paid on-line
89 Hermanowicz Adam Studzianki 50 KM Nadaktywni paid on-line
90 Szwarc Ilona Białystok 12 KM paid on-line
91 Miedziejewski Andrzej Pruszków 50 KM WPRunning Pruszków
92 Zubkiewicz Łukasz Płaska 50 KM JAĆWING PŁASKA paid on-line
93 Ferenc Adrian Pisz 50 KM
94 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 50 KM Wilki Puszczy Rominckiej Żytkiejmy paid on-line
95 Truszczyński Grzegorz olecko 25 KM Olecko Biega paid on-line
96 Truchan Wiesław Żytkiejmy 50 KM Wilki Puszczy Rominckiej Żytkiejmy
97 Pobłocki Jan Gdańsk 50 KM Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzi paid on-line
98 Sypniewska Hanna Gdynia 50 KM Spartanie Dzieciom/ Golden Team paid on-line
99 Gierszewski Jarosław Ciechocinek 25 KM ZAŁOGA G paid on-line
100 Gierszewski Czarek Olecko 25 KM Załoga G paid


Views: 7480

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ