Wyjazdowy trening nordic walking-Pieszyce - Wielka Sowa Cykl Marszy NW Korona Sudetów Polskich

"Wielka Sowa (niem. Hohe Eule, po 1945 przez krótki okres pol. Góra Sowia, 1015 m n.p.m.) – najwyższy szczyt Gór Sowich w Sudetach Środkowych, należy do Korony Gór Polski; położony jest w województwie dolnośląskim".

Program wyjazdu

Zbiórka: uczestnicy z Wrocławia -parking przy ul. Waligórskiego we Wrocławiu, Park Południowy, godz. 7:00

Uczestnicy spoza Wrocławia - spotykamy się w Pieszycach, godz. 8.30 (dokładne miejsce zbiórki - Pieszyce Mostek ul. Mikołaja Kopernika)

Planowany powrót godz. ok. 19:00

Długość trasy: cały dzień marszu wraz z przerwami pod chmurką, trasa wynosi ok. 12 km, istnieje możliwość skrócenia lub wydłużenia trasy.

Trasa: szlak turystyczny Pieszyce Mostek - Wielka Sowa - Pieszyce zróżnicowana, trudności wynikające z warunków pogodowych (np. błoto, śnieg, deszcz), istnieje możliwość wypożyczenie kijów do nordic walking.

Ekwipunek: ubiór dostosowany do warunków pogodowych, preferowany ubiór trójwarstwowy, kurtka przeciwdeszczowa, nakrycie głowy, rękawiczki, obuwie górskie, trekkingowe, latarka czołowa, całodzienny prowiant, wysokoenergetyczne przekąski (batony zbożowo-bakaliowe, czekolada, suszone owoce), zapas napojów (co najmniej 2l), termos z ciepłym napojem, powerbank, naładowany telefon komórkowy, worek na śmieci.

Ilość wolnych miejsc: bez ograniczeń

Transport: samochodowy własny

Opłaty za trening wyjazdowy nw wynoszą:
- osoba dorosła – 45 zł,
- dziecko do 12 roku życia – 30 zł,
przy czym na jeden tydzień przed terminem wyjazdu na trening, opłaty wynoszą:
- osoba dorosła – 60 zł,
- dziecko do 12 roku życia – 40 zł.
Ewentualne wypożyczenie kijów do nordic walking 5 zł

Płatność na konto: 84 1140 2004 0000 3102 7960 4115
dane do przelewu: RightWay Dorota Napora, w tytule należy wpisać nazwę wyjazdu oraz imię i nazwisko uczestnika lub gotówką podczas treningu.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu z powodu niewystarczającej ilości uczestników (min. 10) i/lub bardzo złych warunków atmosferycznych.


POSTANOWIENIA ORGANIZACYJNE
Rejestracja/ Zapisy
Warunkiem uczestnictwa jest prawidłowe wypełnienie Formularza Rejestrowego. Rejestracja odbywa się przez formularz internetowy na stronie http://elektronicznezapisy.pl

Organizator nie zwraca opłaty startowej osobom, które nie ukończyły Marszu/Rajdu lub też nie wzięły udziału. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi.

Zarejestrowany i opłacony Uczestnik w ramach wpisowego otrzyma następujące świadczenia:

• Dobrą zabawę i super atmosferę
• Pamiątkowy znaczek


Ubezpieczenie
Organizator nie zapewnia żadnego ubezpieczenia na życie, zdrowotnego lub od odpowiedzialności cywilnej z tytułu choroby, wypadku, odniesienia obrażeń, poniesienia śmierci lub poniesienia jakichkolwiek strat bądź szkód, jakie mogą wystąpić w związku z obecnością i /lub uczestnictwem w Marsz/Rajdzie. W celu zakupienia dodatkowego indywidualnego ubezpieczenia na Rajd proszę o kontakt z Organizatorami. O zmianach w Regulaminie Organizator będzie informował na stronie internetowej Marszu/Rajdu. Organizator rezerwuje sobie prawo do zmiany trasy, skrócenia lub odwołania Marszu/Rajdu w przypadku bardzo złych warunków pogodowych lub innych zewnętrznych czynników mogących zagrażać bezpieczeństwu uczestników bez prawa zwrotu wpisowego .Organizator zastrzega sobie prawo do wysyłania uczestnikom Marszu/Rajdu informacji handlowych i marketingowych od Organizatora, partnerów i sponsorów Marszu/Rajdu, a także do wewnętrznych potrzeb administracyjnych i analitycznych. Organizator zastrzega sobie, a także podmiotom z nim powiązanym, prawo do przeprowadzenia z każdym z uczestników wywiadów, robienia zdjęć i/lub filmowania, używania imion i nazwisk, wizerunku, głosu oraz innych materiałów związanych z uczestnictwem w Rajdzie na potrzeby reklamowe, promocyjne, a także możliwość ich wykorzystania w Internecie lub transmisjach radiowo- telewizyjnych oraz na wszelkie inne potrzeby komercyjne z prawem do ich modyfikowania. Organizator zastrzega sobie, a także podmiotom powiązanym prawo do nieodpłatnego wykorzystania wszelkich zdjęć, materiałów filmowych, wywiadów i nagrań przedstawiających Uczestników, które mogą być bezpłatnie umieszczane na wybranych nośnikach elektronicznych, katalogach oraz mediach: telewizja, radio, gazety, magazyny, strony internetowe na potrzeby reklamowe i promocyjne. Uczestnik oświadcza, że Organizator nie jest i nie będzie zobligowany do uiszczenia jakichkolwiek opłat związanych z działaniami opisanymi w niniejszym punkcie, udzielając tym samym nieograniczonej licencji na używanie wypowiedzi, swojego wizerunku, informacji bez powiadomienia w celu reklamy i promocji Marszu/Rajdu.

Views: 946

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ