Wirtualny Ice Cream Run 2020
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wiśniewska Paulina Łódź wpisowe paid BM
2 Karp Karolina Łódź wpisowe 35.00 PLN
3 Romańczak Michał Łódź wpisowe 35.00 PLN
4 Pruski Dominik Łódź wpisowe 35.00 PLN
5 Sobczyk Grzesiu Wieluń wpisowe Wieluń Biega paid BM
6 Kołda Klaudia Złotów wpisowe paid BM
7 Kołda Anna Złotów wpisowe paid BM
8 Andrzejczak EWELINA ŁĘCZYCA wpisowe 35.00 PLN
9 Walasek Katarzyna Aleksandrów Łódzki wpisowe paid BM
10 Adamska Wiktoria Aleksandrów łódzki wpisowe 35.00 PLN
11 Jabłońska Wiktoria Świdnica wpisowe Świdnicka Grupa Biegowa paid BM
12 Strzelec Marcin Pabianice wpisowe paid BM
13 Staniszewska Paulina Warszawa wpisowe paid BM
14 Zbłowski Filip Łódź wpisowe paid BM
15 Bielecka-Dziekańska Anna Łódź wpisowe Siebie Warte paid BM
16 Łęcki Krzysztof Gdańsk wpisowe K(r)opka Team paid BM
17 Bartczak Magdalena Łódź wpisowe paid
18 Klata Artur Jelnia wpisowe WS Łódź paid BM
19 Trawińska Katarzyna Warszawa wpisowe Koliber Team paid BM
20 Krasoń Aleksandra Katowice wpisowe paid BM
21 Filip Adrian Łódź wpisowe Tuningowo paid BM
22 Skorupka Sylwia Kąkolewo wpisowe paid BM
23 Więckowski Marcin Łódź wpisowe Morena Czołowa paid
24 Kozłowski Oskar Łódź wpisowe paid BM
25 Górczyńska Sylwia Skrwilno wpisowe paid BM
26 Podlasin Agnieszka Kutno wpisowe Kutno Biega paid BM
27 Rakowska Agnieszka Legnica wpisowe Legnicka Grupa Głuchych paid BM
28 Głogowski Jakub Florentynów wpisowe paid
29 Rudzewicz Mariusz Świnoujście wpisowe paid BM
30 ciszewska gosia Zawiercie wpisowe paid BM
31 Szubert Michał Łódź wpisowe paid BM
32 Kukieła Brunon Szczerców wpisowe paid
33 Żeromińska Paulina Łódź wpisowe paid BM
34 Bednarek Mateusz Radomsko wpisowe Macaco Gold Team Piotrków paid BM
35 Wodziak Hubert Łódź wpisowe paid BM
36 Szaniec Wioleta Mokrsko wpisowe paid BM
37 Bukowski Krzysztof Studzienice wpisowe paid BM
38 Pasichnyk Mariana Lodz wpisowe paid BM
39 Falkowski Marek Białystok wpisowe st4.pl paid BM
40 Bała Wiktor Łódź wpisowe paid BM
41 Rajewicz Natalia Sątopy ul. Polna 9 wpisowe paid
42 Pawlak Krzysztof Toruń wpisowe paid BM
43 Kalisz Dagmara Łódź wpisowe paid
44 Krupiński Marek Ostrołęka wpisowe Dąbrowski TEAM/ Zabiegane dni paid BM
45 Bogulewski Kacper Rąbień wpisowe 35.00 PLN
46 Poselt Przemysław Łódź wpisowe paid
47 Misztal Piotr Łódź wpisowe paid BM
48 Nowek Katarzyna Skarżysko Kościelne wpisowe paid BM
49 Niewiejska Wiktoria Ostrzeszów wpisowe paid BM
50 WOZNY Filip BUKOWIEC wpisowe paid BM
51 Bukowska Woźna Anna Bukowiec wpisowe paid BM
52 Białek Aleksandra Koluszki wpisowe Siebie Warte paid BM
53 Sosna Łukasz Łódź wpisowe paid
54 Potocka Angelika Łódź wpisowe paid
55 Mostowski Daniel Łódź wpisowe paid BM
56 Mikulska Alicja Łódź wpisowe Razem Trenujemy Sport paid BM
57 Mikulska Agnieszka Łódź wpisowe Razem Trenujemy Sport paid BM
58 Kotowska Joanna Łódź wpisowe paid BM
59 Buchta Dawid Łódź wpisowe paid BM
60 Buchta Patrycja Łódź wpisowe paid BM
61 Czerniak Danusia Mogilno wpisowe Chmielarz Team 35.00 PLN
62 Kluch Karol Lublin wpisowe Najwieksza Armia Świata paid BM
63 Iwaniak Dariusz Mirosław wpisowe paid BM
64 Gil Beata Ujście wpisowe paid BM
65 Bagińska Laura Świebodzin wpisowe Klub rowerowy Gryfus Szczecin 35.00 PLN
66 Drozd Aleksandra Łódź wpisowe 35.00 PLN
67 Saba Małgorzata Lublin wpisowe WATAHA - Łączy nas Bieganie paid
68 Winnicka Edyta Warszawa wpisowe adidas Runners Warsaw Słodkie Pączki paid BM
69 Hebda Paulina Łódź wpisowe paid BM
70 Stępień Bogdan łódź wpisowe paid BM
71 Stępień Ignacy Łódź wpisowe paid BM
72 Augustyniak Joanna Łódź wpisowe paid
73 Dzierbicka Katarzyna Tumusin wpisowe paid
74 Szwarc Daniel Łódź wpisowe paid BM
75 Schmidt Agnieszka Puck wpisowe paid BM
76 Sztombka Mateusz Łódź wpisowe paid BM
77 Krzemiński Łukasz Mielec wpisowe zakręcona ekipa z Mielca :) paid BM
78 Gracz Monika Chorzelów wpisowe paid BM
79 Misiak Jan Warszawa wpisowe Team ZabieganeDni paid
80 Misiak Anna Warszawa wpisowe Team ZabieganeDni paid
81 Stajuda Marta Łódź wpisowe paid BM
82 Krzemińska Joanna Mielec wpisowe zakręcona ekipa z Mielca :) paid
83 Rauchert-Modro Agnieszka Stryków wpisowe paid BM
84 Bogudzki Janusz Mielec wpisowe 35.00 PLN
85 Błaszczyk Szymon Łódź wpisowe paid BM
86 Szymczak Michał Łódź wpisowe paid
87 Śmigielska Kinga Śmigielska Drużbice wpisowe paid BM
88 Szymczak Antonina Łódź wpisowe paid
89 Nizioł Kamila Toruń wpisowe paid
90 Graczykowska Anna Inowroclaw wpisowe paid
91 MISIAK PATRYCJA ŁÓDŹ wpisowe 59.00 PLN
92 Woźniak Mariusz Łódź wpisowe paid BM
93 Firlus Marta Opole wpisowe paid BM
94 Jarczewska Renata Goleniów wpisowe paid BM
95 Kwiatkowska Zuzanna Poznań wpisowe HERNIK TEAM paid BM
96 Kobyłecka Sylwia Warszawa wpisowe Team ZabieganeDni paid BM
97 Łowczak Wiktoria Warszawa wpisowe Team ZabieganeDni paid BM
98 Łowczak Jacek Warszawa wpisowe Team ZabieganeDni paid BM
99 Danilczuk Agnieszka Oleksin wpisowe paid
100 Miksa - Kondaszewska Ewelina Ozorków wpisowe paid BM


Views: 2623

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ