Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020 - 10 km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Żmuda Paweł Główczyce Nordic walking 10 km GOK Główczyce paid on-line
2 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń Nordic walking 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin paid on-line
3 Padias Paweł Gdynia Nordic walking 10 km Morski Klub Seniorów Lotnictwa paid on-line
4 Naczk Wiktoria Lębork Nordic walking 10 km POLIPACK TEAM GWE paid on-line
5 MAJNA Kazimierz Gdynia Nordic walking 10 km Parkrun Gdynia paid on-line
6 Ponka Radosław Wejherowo Nordic walking 10 km POLIPACK TEAM GWE paid on-line
7 Klimczak Adam Warszawa Nordic walking 10 km Gosadi Nordic Team paid on-line
8 MARCZYŃSKI ADAM GOŚCICINO Nordic walking 10 km POLIPACK TEAM GWE paid on-line
9 Łopiński Aleksy Piła Nordic walking 10 km Daj Radość Niepełnosprawnym paid on-line
10 Reseman Sylwia Żukowo Nordic walking 10 km
11 Spisak Dobrawa Kowale Nordic walking 10 km
12 Saniuk Edward Gdańsk Nordic walking 10 km FACE NORDIC WALKING TEAM paid on-line
13 Krawiec Jacek Elbląg Nordic walking 10 km paid on-line
14 Obszańska Małgorzata Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
15 Chojnicka Joanna Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
16 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking 10 km Face Nordic Walking Team paid on-line
17 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska Nordic walking 10 km Polipack Team Gwe paid on-line
18 Toporek Rafał Przodkowo Nordic walking 10 km Polipack Team Gwe
19 Bończyszyn Bożena Bończyszyn Wicko Nordic walking 10 km POLIPACK TEAM GWE paid on-line
20 DREWA MARIAN GOŚCICINO Nordic walking 10 km POLIPACK TEAM GWE paid on-line
21 CHABOWSKI TOMASZ TCZEW Nordic walking 10 km Biegający Tczew paid on-line
22 Treppner Jan Gdynia Nordic walking 10 km paid on-line
23 Nietupski Dariusz Gdynia Nordic walking 10 km Team Witomino paid on-line
24 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA Nordic walking 10 km POLIPACK TEAM GWE paid on-line
25 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
26 Poklękowski Piotr Gdynia Nordic walking 10 km paid on-line
27 Wołk Beata Trzcianka Nordic walking 10 km Fabryka Nordica Trzcianka
28 Waruszewski Karol Tczew Nordic walking 10 km Biegający Tczew paid on-line
29 Korzeń Grzegorz Słupsk Nordic walking 10 km
30 Kuśmierek Patryk Dziemiany Nordic walking 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY paid on-line
31 Kuśmierek Jan Dziemiany Nordic walking 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY paid on-line
32 Knitter Tomasz Dziemiany Nordic walking 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY paid on-line
33 Turzyńska-Stopa Maria Dziemiany Nordic walking 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY paid on-line
34 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking 10 km NW Wyspa Sobieszewska paid on-line
35 Kaszuba Adriana Kaszuba Koszalin Nordic walking 10 km Wychodzę z kijami
36 Frąckowiak Roman Wieleń Nordic walking 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin paid on-line
37 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic walking 10 km Elite Team
38 Jurecka Justyna Drezdenko Nordic walking 10 km paid on-line
39 Konkol Andrzej Lębork Nordic walking 10 km KreativSport Lębork paid on-line
40 Szymański Jacek Skórka Nordic walking 10 km Daj Radość Niepełnosprawnym paid on-line
41 Rokosz Robert Głowno Nordic walking 10 km


Views: 3351

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ