Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020 - WIRTUALNIE
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Szycko Oliwia Kobylnica 5 km Nordic Walking/bieg - dzieci i młodzież do lat 18 - Wirtualny Start paid on-line
2 Szycko Radek Słupsk 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start paid on-line
3 Bończyszyn Bożena Bończyszyn Wicko 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start POLIPACK TEAM GWE
4 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start Polipack Team GWE paid
5 Sienkiewicz Jolanta Załom 5 km Nordic Walking/bieg - osoby niepełnosprawne - Wirtualny Start DMUCHAWIEC GOLENIÓW paid on-line
6 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie 5 km Bieg - Wirtualny Start paid on-line
7 Brotkiewicz Mariusz Poznań 5 km Bieg - Wirtualny Start paid on-line
8 Szczypior Kinga Gościcino 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start Polipack Team GWE paid on-line
9 Kolmetz Katarzyna SASINO 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start Polipack Team GWE paid on-line
10 Wendt Jarek SASINO 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start Polipack Team GWE paid on-line
11 Zdanowicz Marta Słupsk 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start Dwa Kije Słupsk paid on-line
12 Wietrzycki Andrzej Trzcianka 5 km Nordic Walking/bieg - osoby niepełnosprawne - Wirtualny Start Fabryka Nordica Trzcianka paid on-line
13 Kruszka Arleta Poznań 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start Marsz Po Zdrowie paid on-line
14 Seifert Sylwia Poznań 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start Serikon Team paid
15 Stankowska Marzena Trzemeszno 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start Kijkowe Trzemeszno paid on-line
16 Nowicki Maciej Słupsk 5 km Bieg - Wirtualny Start paid on-line
17 Kwapisz Izabela Słupsk 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start paid on-line
18 Pawlak Krzysztof Toruń 5 km Bieg - Wirtualny Start paid on-line
19 Rudawski Maciej Trzciel 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start Marsz Po Zdrowie paid on-line
20 Owczarek Henryka Poznań 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start Marsz Po Zdrowie paid on-line
21 Cholewka Jolanta Siedleczek 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start Marsz Po Zdrowie paid on-line
22 Kowalczyk Mariusz Zielona Góra 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start Green Team paid on-line
23 Przybyłek Marysia ŚMIGIEL 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start Marsz Po Zdrowie paid on-line
24 Marciniak Anna Myszęcin 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start paid on-line
25 Radomyska-Stelmach Aleksandra Warszawa 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start paid
26 Ślusarczyk Magdalena Warszawa 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start paid
27 Kluge Wiktoria Gdynia 5 km Bieg - Wirtualny Start Różowe Tygryski paid on-line
28 Olech Mateusz Gdańsk 5 km Nordic Walking/bieg - dzieci i młodzież do lat 18 - Wirtualny Start Elite Team paid on-line
29 Olech Anna Gdańsk 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start Elite Team paid on-line
30 Olech Marcin Gdańsk 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start Elite Team paid on-line
31 Soroka Teresa Pasłęk 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start Nordic Walking Pasłęk paid on-line
32 Towarnicka Izabela Gdynia 5 km Nordic Walking/bieg - osoby niepełnosprawne - Wirtualny Start Team Deaf paid on-line
33 Parandyk Adam Pruszcz Gdański 5 km Bieg - Wirtualny Start 49 Baza Lotnicza paid on-line
34 Antolik Iwona Świętochłowice 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start Miraz Race Team paid
35 Szulc Hanna Poznan 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start Marsz Po Zdrowie paid on-line
36 Jarczewska Renata Goleniów 5 km Bieg - Wirtualny Start paid on-line
37 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start OBORYGENI paid on-line
38 Rzepecki Sławomir Maków Mazowiecki 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start paid on-line
39 Olbrich Barbara Świętochłowice 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start Miraz Race Team paid on-line
40 Wołk Beata Trzcianka 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start Fabryka Nordica Trzcianka paid on-line
41 Stefański Ksawery Darżyno 5 km Nordic Walking/bieg - dzieci i młodzież do lat 18 - Wirtualny Start Gwiazdy z Darżyna. paid on-line
42 Stefańska Eliza Darżyno 5 km Nordic Walking/bieg - dzieci i młodzież do lat 18 - Wirtualny Start Gwiazdy z Darżyna. paid on-line
43 Stefańska Agnieszka Darżyno 5 km Nordic Walking/bieg - dzieci i młodzież do lat 18 - Wirtualny Start Gwiazdy z Darżyna. paid on-line
44 Gdańska Aneta Kowal 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start paid on-line
45 Drewnowska Barbara Trzcianka 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start Zasapani Hydro Trzcianka paid on-line
46 Boczar Beata Zielona Góra 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start Green Team paid on-line
47 Borzyszkowska Jolanta Puck 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start BEZ KIJA NIE PODCHODŹ paid on-line
48 Wójcik Barbara Krzczonów 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start NWPL/LukiTeam paid on-line
49 Walkowicz Karolina Gdynia 5 km Nordic Walking/bieg - osoby niepełnosprawne - Wirtualny Start paid on-line
50 Kędzierska Agnieszka TRZEMESZNO 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start Kijkowe Trzemeszno paid on-line
51 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start paid on-line
52 Choryńska Danuta Swarzędz 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start paid on-line
53 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie 5 km Nordic Walking/bieg - osoby niepełnosprawne - Wirtualny Start NWPL/ Goggle PAE Team paid on-line
54 ŁĘCKI JAN GDYNIA 5 km Nordic Walking/bieg - osoby niepełnosprawne - Wirtualny Start CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM paid on-line


Views: 5993

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ