# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
49 Baza Lotnicza | |||||||||
1 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | 5 km Bieg - Wirtualny Start | 49 Baza Lotnicza | paid on-line | ||||
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
2 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | paid on-line | ||||
CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM | |||||||||
3 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | 5 km Nordic Walking/bieg - osoby niepełnosprawne - Wirtualny Start | CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM | paid on-line | ||||
DMUCHAWIEC GOLENIÓW | |||||||||
4 | Sienkiewicz Jolanta | Załom | 5 km Nordic Walking/bieg - osoby niepełnosprawne - Wirtualny Start | DMUCHAWIEC GOLENIÓW | paid on-line | ||||
Dwa Kije Słupsk | |||||||||
5 | Zdanowicz Marta | Słupsk | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Dwa Kije Słupsk | paid on-line | ||||
Elite Team | |||||||||
6 | Olech Mateusz | Gdańsk | 5 km Nordic Walking/bieg - dzieci i młodzież do lat 18 - Wirtualny Start | Elite Team | paid on-line | ||||
7 | Olech Anna | Gdańsk | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Elite Team | paid on-line | ||||
8 | Olech Marcin | Gdańsk | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Elite Team | paid on-line | ||||
Fabryka Nordica Trzcianka | |||||||||
9 | Wietrzycki Andrzej | Trzcianka | 5 km Nordic Walking/bieg - osoby niepełnosprawne - Wirtualny Start | Fabryka Nordica Trzcianka | paid on-line | ||||
10 | Wołk Beata | Trzcianka | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Fabryka Nordica Trzcianka | paid on-line | ||||
Green Team | |||||||||
11 | Boczar Beata | Zielona Góra | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Green Team | paid on-line | ||||
Green Team | |||||||||
12 | Kowalczyk Mariusz | Zielona Góra | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Green Team | paid on-line | ||||
Gwiazdy z Darżyna. | |||||||||
13 | Stefański Ksawery | Darżyno | 5 km Nordic Walking/bieg - dzieci i młodzież do lat 18 - Wirtualny Start | Gwiazdy z Darżyna. | paid on-line | ||||
14 | Stefańska Eliza | Darżyno | 5 km Nordic Walking/bieg - dzieci i młodzież do lat 18 - Wirtualny Start | Gwiazdy z Darżyna. | paid on-line | ||||
15 | Stefańska Agnieszka | Darżyno | 5 km Nordic Walking/bieg - dzieci i młodzież do lat 18 - Wirtualny Start | Gwiazdy z Darżyna. | paid on-line | ||||
Kijkowe Trzemeszno | |||||||||
16 | Stankowska Marzena | Trzemeszno | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Kijkowe Trzemeszno | paid on-line | ||||
17 | Kędzierska Agnieszka | TRZEMESZNO | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Kijkowe Trzemeszno | paid on-line | ||||
Marsz Po Zdrowie | |||||||||
18 | Kruszka Arleta | Poznań | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Marsz Po Zdrowie | paid on-line | ||||
19 | Przybyłek Marysia | ŚMIGIEL | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Marsz Po Zdrowie | paid on-line | ||||
Marsz Po Zdrowie | |||||||||
20 | Rudawski Maciej | Trzciel | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Marsz Po Zdrowie | paid on-line | ||||
21 | Owczarek Henryka | Poznań | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Marsz Po Zdrowie | paid on-line | ||||
22 | Cholewka Jolanta | Siedleczek | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Marsz Po Zdrowie | paid on-line | ||||
23 | Szulc Hanna | Poznan | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Marsz Po Zdrowie | paid on-line | ||||
Miraz Race Team | |||||||||
24 | Antolik Iwona | Świętochłowice | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Miraz Race Team | paid | ||||
Miraz Race Team | |||||||||
25 | Olbrich Barbara | Świętochłowice | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Miraz Race Team | paid on-line | ||||
NWPL/ Goggle PAE Team | |||||||||
26 | Gliszczyński Mirosław | Międzybrodzie Bialskie | 5 km Nordic Walking/bieg - osoby niepełnosprawne - Wirtualny Start | NWPL/ Goggle PAE Team | paid on-line | ||||
NWPL/LukiTeam | |||||||||
27 | Wójcik Barbara | Krzczonów | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | NWPL/LukiTeam | paid on-line | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
28 | Soroka Teresa | Pasłęk | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Nordic Walking Pasłęk | paid on-line | ||||
OBORYGENI | |||||||||
29 | Rybałtowski Paweł | Oborniki Śląskie | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | OBORYGENI | paid on-line | ||||
POLIPACK TEAM GWE | |||||||||
30 | Bończyszyn Bożena Bończyszyn | Wicko | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | POLIPACK TEAM GWE | |||||
Polipack Team GWE | |||||||||
31 | Ostrochalska Aleksandra | Krepa Kaszubska | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Polipack Team GWE | paid | ||||
32 | Szczypior Kinga | Gościcino | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
33 | Kolmetz Katarzyna | SASINO | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
34 | Wendt Jarek | SASINO | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Polipack Team GWE | paid on-line | ||||
Różowe Tygryski | |||||||||
35 | Kluge Wiktoria | Gdynia | 5 km Bieg - Wirtualny Start | Różowe Tygryski | paid on-line | ||||
Serikon Team | |||||||||
36 | Seifert Sylwia | Poznań | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Serikon Team | paid | ||||
Team Deaf | |||||||||
37 | Towarnicka Izabela | Gdynia | 5 km Nordic Walking/bieg - osoby niepełnosprawne - Wirtualny Start | Team Deaf | paid on-line | ||||
Zasapani Hydro Trzcianka | |||||||||
38 | Drewnowska Barbara | Trzcianka | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | Zasapani Hydro Trzcianka | paid on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
39 | Szycko Oliwia | Kobylnica | 5 km Nordic Walking/bieg - dzieci i młodzież do lat 18 - Wirtualny Start | paid on-line | |||||
40 | Szycko Radek | Słupsk | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | paid on-line | |||||
41 | Binger Aneta | Sępólno Krajeńskie | 5 km Bieg - Wirtualny Start | paid on-line | |||||
42 | Brotkiewicz Mariusz | Poznań | 5 km Bieg - Wirtualny Start | paid on-line | |||||
43 | Nowicki Maciej | Słupsk | 5 km Bieg - Wirtualny Start | paid on-line | |||||
44 | Kwapisz Izabela | Słupsk | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | paid on-line | |||||
45 | Pawlak Krzysztof | Toruń | 5 km Bieg - Wirtualny Start | paid on-line | |||||
46 | Marciniak Anna | Myszęcin | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | paid on-line | |||||
47 | Radomyska-Stelmach Aleksandra | Warszawa | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | paid | |||||
48 | Ślusarczyk Magdalena | Warszawa | 10 km Nordic Walking - Wirtualny Start | paid | |||||
49 | Jarczewska Renata | Goleniów | 5 km Bieg - Wirtualny Start | paid on-line | |||||
50 | Rzepecki Sławomir | Maków Mazowiecki | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | paid on-line | |||||
51 | Gdańska Aneta | Kowal | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | paid on-line | |||||
52 | Walkowicz Karolina | Gdynia | 5 km Nordic Walking/bieg - osoby niepełnosprawne - Wirtualny Start | paid on-line | |||||
53 | NAGÓRSKI RYSZARD | CIECHOCINEK | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | paid on-line | |||||
54 | Choryńska Danuta | Swarzędz | 5 km Nordic Walking - Wirtualny Start | paid on-line |
Views: 10730