Ice Cream Run z Lód Miód
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Bieniek-Szychowska Monika Łódź bieg główny 14:00 paid
2 Janowski Michał LODZ bieg główny 14:00 paid
3 Gaszewska Iwona Gaszewska Łódź bieg główny 14:00 paid BM
4 Ociepa Radosław Łódź bieg główny 14:00 paid
5 Szutenbach Małgorzata Łódź bieg główny 14:00 paid BM
6 Rudnicka Kamila Łódź bieg główny 14:00 Tate & Lyle Active Team paid BM
7 Dzięgielewska Marta Łódź bieg główny 14:00 Tate & Lyle Active Team paid BM
8 Kozłowski Paweł Pabianice bieg główny 14:00 paid
9 Ryk Kamila Łódź bieg główny 14:00 paid
10 Ryk Marcin Łódź bieg główny 14:00 paid
11 Rogozińska Patrycja Pabianice bieg główny 14:00 Zawisza Rzgów paid BM
12 Kowalczyk Ilona Łódź bieg główny 14:00 paid
13 Biazik Łukasz Łódź bieg główny 14:00 paid BM
14 Zwierzyńska Paulina Zwierzyńska Łódż bieg główny 14:00 paid BM
15 Miszczuk Ewelina Zgierz bieg główny 14:00 paid BM
16 Pękowska Ewa Łęczyca bieg główny 14:00 paid
17 Abramowicz Damian Kalisz bieg główny 14:00 REKSIO TEAM paid BM
18 Olszewski Tomasz Łódź bieg główny 14:00 paid
19 Łazuchiewicz Anna ŁÓDŹ bieg główny 14:00 paid
20 Jarczak Łukasz Nowa Gadka ul Ogrodników 27 bieg główny 14:00 Razem Trenujemy Sport paid BM
21 Młynarczyk Dorota Sosnowiec bieg główny 14:00 Biegam wolno, bo mi wolno paid
22 Andrzejewska Joanna ŁÓDŹ bieg główny 14:00 paid
23 Przybylska Małgorzata Łódź bieg główny 14:00 paid
24 Lauk Piotr Łódź bieg główny 14:00 paid BM
25 Bandel Adam Łódź bieg główny 14:00 paid BM
26 Lauk Ola Łódź bieg główny 14:00 paid BM
27 Tomaszewicz Aleksandra Łódź bieg główny 14:00 paid
28 Lotka Sebastian Łódź bieg główny 14:00 Razem Trenujemy Sport paid BM
29 Kozłowska Anna Pabianice bieg główny 14:00 paid
30 Stępień Agnieszka Łódź bieg główny 14:00 paid BM
31 Kołodyńska-Kłos Anna Łódź bieg główny 14:00 paid BM
32 Kołacz Bartosz Łódź bieg główny 14:00 Łódź Słucha Reggae paid BM
33 Kaczorowska Beata Łódź bieg główny 14:00 paid
34 Sadowska Agnieszka Łódź bieg główny 14:00 paid
35 Szymczak Dariusz Zgierz bieg główny 14:00 paid BM
36 Bartos Marcin Pabianice bieg główny 14:00 paid BM
37 Bartos Kamil Pabianice bieg główny 14:00 paid BM
38 Budzyńska Monika zgierz bieg główny 14:00 paid BM
39 Wilczyński Michał Łódź bieg główny 10:00 paid BM
40 Szymczak Agnieszka Zgierz bieg główny 14:00 paid BM
41 KOMORZYCKi Robert Piaseczno bieg główny 14:00 United RUNneRS paid
42 Stachurska Marta Łódź bieg główny 14:00 paid BM
43 Gawroński Grzegorz Łódź bieg główny 14:00 paid
44 Raducka Mirella Warszawa bieg główny 14:00 United Runners paid
45 Duziak Małgorzata Wrocław bieg główny 14:00 paid BM
46 Pichlińska Natalia Łódź, Polska bieg główny 14:00 paid
47 Kołdon Karolina Sosnowiec bieg główny 14:00 Biegam wolno, bo mi wolno paid BM
48 Kobierzycka Katarzyna Łódź bieg główny 14:00 Rossmann paid BM
49 Nowak Joanna Łódź bieg główny 14:00 paid BM
50 Furmańczyk Natalia Łódź bieg główny 14:00 paid BM
51 Gala-Szot Kasia Łódź bieg główny 14:00 paid BM
52 Kierzkowski Radoslaw Łódź bieg główny 14:00 paid BM
53 Rutkowski Maciej Łódź bieg główny 14:00 Rossmann paid BM
54 Przytarski Michał Stryków bieg główny 14:00 paid BM
55 Pisowlodzka Dagmara Dąbrowa Górnicza bieg główny 14:00 paid BM
56 Zieliński Adam Łódź bieg główny 14:00 paid BM
57 Znyk Katarzyna Dąbrowa Górnicza bieg główny 14:00 paid BM
58 Pisarek Amelia Łódź bieg dziecięcy Akademia Lekkoatletyki Łódź paid BM
59 Tobera Łucja Zgierz bieg dziecięcy Biegamy w Zgierzu paid BM
60 Poddębniak Justyna Łódź bieg główny 14:00 paid
61 Wrzesiński Piotr Częstochowa bieg główny 14:00 GAPPAG TEAM paid BM
62 Pytel Ewelina Lódź bieg główny 14:00 paid BM
63 Wojtala Katarzyna Warszawa bieg główny 14:00 paid
64 Szczepański Marcin Warszawa bieg główny 14:00 paid
65 Płoszaj Kamila Sosnowiec bieg główny 14:00 Biegam wolno, bo mi wolno paid BM
66 Suchocki Robert Łódź bieg główny 14:00 WATAHA paid
67 Kozubski Dariusz Łódź bieg główny 14:00 #teambarpod5 paid
68 Bartczak Pawel Łódź bieg główny 14:00 paid BM
69 Padyk Natalia Łódź bieg główny 14:00 paid BM
70 Wyszomierska Gabriela Łódź bieg główny 14:00 paid BM
71 Uciński Szymon Łódź bieg dziecięcy paid
72 Obuchowska Kinga Dąbrowa Górnicza bieg główny 14:00 paid BM
73 Łuźniak Maks Łódź bieg główny 14:00 paid
74 Marcinek Marta Łódź bieg główny 14:00 paid BM
75 Bułman Jagoda Sosnowiec bieg główny 14:00 Biegam wolno, bo mi wolno paid BM
76 Moszczynski Krzysztof Pabianice bieg główny 14:00 paid
77 Degen Maria Łódź bieg dziecięcy paid BM
78 Kucharowska Oliwia Piotrków trybunalski bieg główny 14:00 paid
79 Kabat Marcin Justynów bieg główny 14:00 paid BM
80 Bartczak Brandon Łódź bieg dziecięcy #TeamGrażynki paid BM
81 Kamocki Jakub Aleksandrów Łódzki bieg dziecięcy paid BM
82 Karda Tomasz Łódź bieg główny 14:00 paid
83 Łuchniak Kuba łódź bieg główny 14:00 Droga Do Ultra paid BM
84 Nowik Tatiana Łódź bieg główny 14:00 paid
85 Bauer Piotr Łódź bieg główny 14:00 paid BM
86 Bistuła Artur Łódź bieg główny 14:00 paid
87 Nogaj Piotr Łódź bieg główny 14:00 paid
88 Lubelska Dominika Zgierz bieg główny 14:00 paid
89 Nowik Sebastian Łódź bieg główny 14:00 paid
90 Cieślak Piotr Giemzówek bieg dziecięcy paid BM
91 Kwasiborski Michał Łódź bieg główny 14:00 Biosfera paid BM
92 Szymański Krzysztof Łódź bieg główny 14:00 paid
93 Barański Krzysztof Barański Brzeziny bieg główny 14:00 paid
94 Nowik Karolina Łódź bieg dziecięcy paid BM
95 Lis Marcin Aleksandrów Łódzki bieg główny 14:00 paid BM
96 Untilov Oleksandr Kharkiv bieg główny 14:00 - paid BM
97 Tabaka Zbigniew Łódź bieg główny 14:00 paid
98 Kamocka Joanna Aleksandrów Łódzki bieg główny 14:00 paid BM
99 Korzeniak Patrycja Łódź bieg główny 14:00 paid BM
100 Kępińska Monika Łódź bieg główny 14:00 paid


Views: 6584

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ