Otwarte Mistrzostwa Władysławowa w Biegu Górskim
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Turek Adrian Siemianowice Śląskie BIEG paid
2 Brovchenko Jurii Bytów BIEG Świat Płytek u Kryspina
3 Brovchenko Sylwia Bytów BIEG Świat Płytek u Kryspina
4 Kopczak Ewa Przemyśl BIEG Coast Fit Lab paid
5 Ziółkowska Sylwia Stalowa Wola BIEG SKB paid
6 Ciasto Sebastian Przezchlebie BIEG paid
7 Kozłowski Mariusz Białystok BIEG paid
8 Puczyńska Renata Warszawa BIEG paid
9 Garski Kryspin Bytów BIEG Świat Płytek u Kryspina
10 Garska Joanna Bytów BIEG Świat Płytek u Kryspina
11 Butowska Katarzyna Starogard Gdański BIEG paid
12 Cholewiński Marcin Kleszczewo BIEG KB Maniac Poznań paid
13 Szelest Barbara Mysłowice BIEG Burza Team paid
14 Bresa Kamil Pelplin BIEG
15 Ditkowski Olaf Józefów BIEG paid
16 Pęśko Michał Gdańsk BIEG
17 Struk Jacek Białobrzegi BIEG paid
18 Necel Marek Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid
19 Korzeniewski Krzysztof Władysławowo BIEG paid
20 Jantowski Zbigniew Reda BIEG Motywatornia Team paid
21 Jantowska Magorzata Reda BIEG Motywatornia Team paid
22 Leśniewski Wiesław Janowiec Wielkopolski BIEG paid
23 Kollek Lidia Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid
24 Grzębska-Buja Małgorzata Władysławowo BIEG paid
25 Starzecka Joanna Jarosław BIEG paid
26 Kaltenberg Janusz Jarosław BIEG paid
27 Ciskowska Elżbieta Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid
28 Myślisz Lukasz Władysławowo BIEG paid
29 Lesner Dariusz Puck BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid
30 Hapka Paweł Strzelno BIEG paid
31 Bobyk Kamil Warszawa BIEG paid
32 Szymański Krzysztof Domatówko BIEG paid
33 Chojnacka Natalia Lisewo BIEG Krokowa BIEGA paid
34 Dehling Aurelia Władysławowo BIEG REBELS LEGION TEAM paid
35 Zakrzewski Marcin Warszawa BIEG Klub Biegowy FC Bulwary paid
36 Kamieniak Miłosz Zabrze BIEG MaratonyPolskie. PL TEAM paid
37 Sadowicz Leszek Kraków BIEG paid
38 Janota Marcin Siemianowice Śląskie BIEG paid
39 Buczkowski Damian Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid
40 Chomczyk Kasia Siemianowice BIEG Śląsk Runners
41 Kobierzyński Paweł Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid
42 Żebrowski Piotr Wejherowo BIEG Wejherowo paid
43 Jetke Krystian Władysławowo BIEG paid
44 Jetke Agnieszka Władysławowo BIEG paid
45 Pionk Rafał Miszewo BIEG
46 Albecka Olimpia Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid
47 Słowińska Aneta Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid
48 Rycąbel Sylwester Kobylany BIEG paid
49 Oreszke Jan Karwia BIEG BRW KP PSP paid
50 Keslinke Łukasz Gdynia BIEG biegamyrazem.pl
51 Ślęzak Adam Elbląg BIEG OSP POGRODZIE
52 Pasierbska Ewa Gdańsk BIEG
53 Chudzik Beata Władysławowo BIEG paid
54 Dembina Andrzej Suchy Las BIEG
55 Wrzos Krzysztof Władysławowo BIEG Virtual Runner Club
56 Kroll Rafal Wladyslawowo BIEG KORONA BIEGA paid
57 Konkel Andrzej Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid
58 Dorobczyński Marek Chałupy BIEG paid
59 Borchmann-Bisewska Agnieszka Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid
60 Kollek Anna Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo / ART paid
61 Lewińska Dominika Władysławowo BIEG paid
62 Patalas Angelika Chłapowo BIEG paid
63 Konkel Edyta Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid
64 Mach Izabela Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid
65 Zielke Małgorzata Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid
66 Gojke Dawid Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid


Views: 3733

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ