# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maszota Marzena | Strzebielino | Polska | Udział w rajdzie | ||
2 | Maszota Janusz | Strzebielino | Polska | Udział w rajdzie | ||
3 | Grala Maciej | WEJHEROWO | Polska | Udział w rajdzie | ||
4 | Grala Magdalena | WEJHEROWO | Polska | Udział w rajdzie | ||
5 | Grala Anna | WEJHEROWO | Polska | Udział w rajdzie | ||
6 | Bobkowski Mariusz | Strzebielino | Polska | Udział w rajdzie | ||
7 | Bobkowski Dawid | Strzebielino Osiedle | Polska | Udział w rajdzie | ||
8 | Stegenta Sławomir | Toruń | Polska | Udział w rajdzie | ||
9 | Stegenta Sylwia | Toruń | Polska | Udział w rajdzie | ||
10 | Kotłowski Roman | Bożepole Wielkie | Polska | Udział w rajdzie | ||
11 | Janowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Udział w rajdzie | ||
12 | Cichowlas Magda | Gdańsk | Polska | Udział w rajdzie | ||
13 | Cichowlas Mikołaj | Gdańsk | Polska | Udział w rajdzie | ||
14 | Ptach Bartłomiej | Strzebielino Osiedle | Polska | Udział w rajdzie | ||
15 | Ptach Katarzyna | Strzebielino Osiedle | Polska | Udział w rajdzie | ||
16 | Ptach Dawid | Strzebielino Osiedle | Polska | Udział w rajdzie | ||
17 | Bulczak Grzegorz | Strzebielino | Polska | Udział w rajdzie | ||
18 | Stefański Łukasz | Redystowo | Polska | Udział w rajdzie | KS ROZŁAZINO | |
19 | Kamionka Klaudia | Lębork | Polska | Udział w rajdzie | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |
20 | Brzeźnicki Tomasz | Lębork | Polska | Udział w rajdzie | ||
21 | Paczuła Ireneusz | Lębork | Polska | Udział w rajdzie | KLIF TEAM CHŁAPOWO | |
22 | Rybakowicz Marek | Lębork | Polska | Udział w rajdzie | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |
23 | Strzelecki Paweł | Lębork | Polska | Udział w rajdzie | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |
24 | Petka Tomasz | Lębork | Polska | Udział w rajdzie | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |
25 | Maciejewski Sławomir | Lębork | Polska | Udział w rajdzie | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |
26 | Petka Arek | Lębork | Polska | Udział w rajdzie | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |
27 | Kuklewski Wojciech | Wejherowo | Polska | Udział w rajdzie | ||
28 | Jóźwiak Witold | Łęczyce | Polska | Udział w rajdzie | ||
29 | Wenta Krzysztof | Bożepole Wielkie | Polska | Udział w rajdzie | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | |
30 | Cirocka Marlena | Strzebielino | Polska | Udział w rajdzie | ||
31 | Cirocki Rafał | Strzebielino | Polska | Udział w rajdzie | ||
32 | Wencel Krzysiek | Świchowo | Polska | Udział w rajdzie | ||
33 | Maszota Rozalia | Strzebielino | Polska | Udział w rajdzie | ||
34 | Kopyszke Alicja | Wejherowo | Polska | Udział w rajdzie | ||
35 | Kopyszke Karol | Wejherowo | Polska | Udział w rajdzie | ||
36 | Łaga Adrian | Strzebielino | Polska | Udział w rajdzie | ||
37 | Paschke kacper | strzebielino | Polska | Udział w rajdzie | ||
38 | Grubba Antonina | Bożepole Wielkie | Polska | Udział w rajdzie | ||
39 | Grubba Marcin | Bożepole Wielkie | Polska | Udział w rajdzie | ||
40 | Szczodrowska Agnieszka | Bożepole Wielkie | Polska | Udział w rajdzie | ||
41 | Hinc Dagmara | Strzebielino | Polska | Udział w rajdzie | ||
42 | Rzoska Michał | Strzebielino | Polska | Udział w rajdzie | ||
43 | Bojke Agata | Strzebielino | Polska | Udział w rajdzie | ||
44 | Jagusiak Bartek | Luzino | Polska | Udział w rajdzie | ||
45 | Jagusiak Iza | Luzino | Polska | Udział w rajdzie | ||
46 | Klimczak Celina | Bożepole Małe | Polska | Udział w rajdzie | ||
47 | Kondratko Paweł | Bożepole Małe | Polska | Udział w rajdzie | ||
48 | Klimczak Wiesław | Bożepole Małe | Polska | Udział w rajdzie | ||
49 | Kondratko Bogusława | Bożepole Małe | Polska | Udział w rajdzie | ||
50 | Piankowski Szymon | Bożepole Wielkie | Polska | Udział w rajdzie |
Views: 4243