Kajakowa Przygoda na Wyspie Sobieszewskiej
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Przybyłowski Jakub Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km paid on-line
2 Przybyłowska Maja Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km paid on-line
3 Przybyłowska Anna Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 7 km paid on-line
4 Przybyłowski Michał Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 7 km paid on-line
5 Gołębiewska Agnieszka Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km paid on-line
6 Gołębiewski Arkadiusz Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km paid on-line
7 Gołębiewski Tomasz Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 13 km paid on-line
8 Stasinski Rafal Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 13 km paid on-line
9 Błaszczuk Julian Gdynia Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km Pierwszy raz kajakiem paid
10 Błaszczuk Tomasz Gdynia Dorośli od 19 r.ż. 7 km Pierwszy raz kajakiem paid on-line
11 Błaszczuk Maja Gdynia Dorośli od 19 r.ż. 7 km Pierwszy raz kajakiem paid
12 Niechoćko Agata Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 13 km paid on-line
13 Osińska Nina Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km paid on-line
14 Osiński Igor Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 7 km paid on-line
15 Kirzanowska-Osińska Agnieszka Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 13 km paid on-line
16 OPPENKOWSKA MIROSŁAWA Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 13 km paid on-line
17 OPPENKOWSKA WOJCIECH Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 13 km paid on-line
18 Osiński Radosław Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km paid on-line
19 Mrozowska Lilia Otmin Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km paid on-line
20 Mrozewski Rafał Otomin Dorośli od 19 r.ż. 13 km paid on-line
21 Stroyk Roman Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 13 km paid on-line
22 Stroyk Tomasz Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km paid on-line
23 Stroyk Aleksandra Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km paid on-line
24 Stroyk Hanna Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 13 km paid on-line
25 Skarżyńska Magdalena Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 7 km paid on-line
26 Skarżyński Stanisław Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km paid on-line
27 Krauz Krzysztof Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 13 km paid on-line
28 Krauz Jan Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km paid on-line
29 Stasiołek Natalia Borkowo Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km paid on-line
30 Papych Radosław Borkowo Dorośli od 19 r.ż. 13 km paid on-line
31 Stasiołek Bartłomiej Borkowo Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km paid on-line
32 Mierzwa Arleta Malbork Dorośli od 19 r.ż. 13 km paid on-line
33 Kłudkowski Maciej Banino Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km paid on-line
34 Kłudkowski Karol Banino Dorośli od 19 r.ż. 7 km paid on-line
35 Decyk Mikołaj Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km paid on-line
36 Decyk Lena Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km paid on-line
37 Decyk Paweł Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 7 km paid on-line
38 Jaśkiewicz Wiktor Gniew Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km paid on-line
39 Jaśkiewicz Nikola Gniew Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km paid on-line
40 Jaśkiewicz Łukasz Gniew Dorośli od 19 r.ż. 7 km paid on-line
41 Jaśkiewicz Mariola Gniew Dorośli od 19 r.ż. 7 km paid on-line
42 RACHALEWSKI Andrzej ŁÓDŹ Dorośli od 19 r.ż. 13 km paid on-line
43 Rachalewska MAGDALENA Łódź Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km paid on-line
44 Adamus Igor Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km Drużyna A paid on-line
45 Adamus Kacper Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km Drużyna A paid on-line
46 Adamus Adam Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 7 km Drużyna A paid on-line
47 Adamus Maja Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 7 km Drużyna A paid on-line
48 Rachalewski TOMASZ Łódź Dorośli od 19 r.ż. 13 km paid on-line
49 Jesiołowska Lena Rudno Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km paid on-line
50 Jesiołowska Amelia Rudno Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km paid on-line
51 Jesiołowski Jakub Rudno Dorośli od 19 r.ż. 7 km paid on-line
52 Jesiołowska Żaneta Rudno Dorośli od 19 r.ż. 7 km paid on-line
53 Kalinowski Paweł Kwidzyn Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km paid on-line
54 Kalinowski Michał Kwidzyn Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km paid on-line
55 Kalinowski Marcin Kwidzyn Dorośli od 19 r.ż. 13 km paid on-line
56 Gójska Katarzyna Kwidzyn Dorośli od 19 r.ż. 13 km paid on-line
57 Lipka Karolina Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km paid
58 Lipka Jarosław Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 7 km paid
59 Koperska Izabela Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 13 km paid on-line
60 Koperska Helena Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km paid on-line
61 Koperski Przemek Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 13 km paid on-line
62 Koperski Mikołaj Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km paid on-line
63 Maj Mariusz Wejherowo Dorośli od 19 r.ż. 7 km 25.00 PLN
64 Maj Zofia Wejherowo Dorośli od 19 r.ż. 7 km 25.00 PLN
65 Bobryk Izabela Wejherowo Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km 10.00 PLN
66 Rachalewska Ola Łódź Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km 10.00 PLN
67 Rachalewski Marek Łódź Dorośli od 19 r.ż. 13 km 25.00 PLN
68 Pełzowska Katarzyna Łódź Dorośli od 19 r.ż. 13 km 25.00 PLN
69 Kulesza Maja Warszawa Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km paid on-line
70 Kulesza Alicja Warszawa Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km paid on-line
71 Kulesza Joanna Warszawa Dorośli od 19 r.ż. 13 km paid on-line
72 Kulesza Cezary Warszawa Dorośli od 19 r.ż. 13 km paid on-line
73 KIJOWSKA MARTA Elbląg Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km 10.00 PLN
74 gajda piotr gniewowo Dorośli od 19 r.ż. 13 km 25.00 PLN
75 kuźniak robert gdynia Dorośli od 19 r.ż. 13 km 25.00 PLN
76 Uklejewski Jakub Gdynia Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km paid on-line
77 Uklejewski Kacper Gdynia Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km paid on-line
78 Krawczyk Łukasz Gdynia Dorośli od 19 r.ż. 7 km paid on-line
79 Krawczyk Jan Gdynia Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km paid on-line
80 Uklejewski Janusz Gdynia Dorośli od 19 r.ż. 7 km paid on-line
81 Krawczyk Pola Gdynia Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km paid on-line
82 Uklejewska Joanna Gdynia Dorośli od 19 r.ż. 7 km paid on-line
83 Uklejewska-Krawczyk Katarzyna Gdynia Dorośli od 19 r.ż. 7 km paid on-line
84 Ganczarek tomasz gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 7 km 25.00 PLN
85 Skarżyńska Zosia Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km paid on-line
86 Skarżyński Tomasz Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 7 km paid on-line
87 Ganczarek Olgierd gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km 10.00 PLN
88 Ganczarek Igor gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km 10.00 PLN
89 Ganczarek Iga gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km 10.00 PLN
90 szuma-ganczarek aleksandra gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 7 km 25.00 PLN
91 Kondracki Szymon Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km paid on-line
92 Sędrowicz Antonina Gdańsk Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 13 km paid on-line
93 Kondracki Marek Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 13 km paid on-line
94 Mazurek Joanna Gdańsk Dorośli od 19 r.ż. 13 km paid on-line
95 Bomba Żaneta Gdynia Dorośli od 19 r.ż. 7 km paid
96 Sankowska Natalia Gdynia Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km Szkoła Podstawowa im. Św Stanisława Kostki paid
97 Sankowska Joanna Gdynia Dorośli od 19 r.ż. 7 km paid
98 Sitterlee Franciszek Zgorzałe Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km Metrożercy paid on-line
99 Okrój-Sitterlee Mariola Zgorzałe Dorośli od 19 r.ż. 7 km Metrożercy paid on-line
100 Bomba Bartosz Gdynia Dzieci i młodzież do 18 r.ż. 7 km paid


Views: 1377

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ