I Bieg na Królową Bonę
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Sakowski Maciej Łomża 9 km paid
2 Turowski Robert Sojczyn Borowy 65 9 km KS Maratonka Grajewo paid
3 Sawicki Szymon Olsztyn 9 km paid
4 Nowak Ewa Pianki 9 km paid
5 Sawicki Adam Prostki 9 km Maratonka Grajewo paid
6 Danielak Marzena Kotuń 9 km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec paid
7 Kubaś Marta Skórzec 9 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec paid
8 Solnica Alicja Skórzec 9 km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec paid
9 Kubaś Arkadiusz Skórzec 9 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec paid
10 Zdanowska Katarzyna Dąbrówka Ług 9 km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec paid
11 Trochimowicz Artur Szczytno 9 km AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM paid
12 Wójcik Dariusz Warszawa 9 km OK!Sport paid
13 Baithke Rafał Warszawa 9 km OCRA Poland paid
14 Janucik Tadeusz Łomża 9 km Biegamy dla Zdrowia paid
15 Bereznowska Patrycja Wieliszew 9 km Wieliszew Heron Team paid
16 Majewski Adrian Białystok 9 km paid
17 Karpacz Katarzyna Białystok 9 km BiegoStok paid
18 Gałązka Krzysztof Stare Chojny 9 km Stare Chojny paid
19 Kruczyński Janusz Ostrołęka 9 km Biegamy dla zdrowia paid
20 Guzowska Sylwia Grajewo 9 km Maratonka Grajewo paid
21 Jasińska Anna Łomża 9 km Biegamy dla Zdrowia/Grygo Team paid
22 Szycik Waldemar Ełk 9 km Maratonka Grajewo paid
23 Kurowski Maciej Warszawa 9 km paid
24 Myszka Marcin Grajewo 9 km KS Maratonka Grajewo paid
25 Król Dariusz Wołomin 9 km Zabiegany Wołomin paid
26 Mieczkowski Robert Łomża 9 km Biegamy Dla Zdrowia/Grygo team paid
27 Świętochowski Patryk Mińsk Mazowiecki 9 km MKB Dreptak paid
28 Ogonowski Sebastian Ostrołęka 9 km OSM Piątnica Team paid
29 Pazio Jakub Ostrołęka 9 km Biegam bo lubię Ostrołęka paid
30 Czartoryska Sylwia Łomża 9 km paid
31 Frąckiewicz Wojtek Łomża 9 km RUN TEAM PIĄTNICA paid
32 Szewczak Andrzej Białystok 9 km Masters Białystok paid
33 Borawska Katarzyna Mały Płock 9 km paid
34 Szymański Paweł Zbójna 9 km paid
35 Korzeniecka Beata Zbójna 9 km paid
36 Mikołajczyk Marcin Łomża 9 km paid
37 Leończuk Adam Białystok 9 km Leospeed paid
38 Zapałowska Jolanta Siedlce 9 km Slow Jogging Siedlce paid
39 Kłosek Robert Łomża 9 km paid
40 Kiełbaszewski Jarosław Hajnówka 9 km RKB Hajnówka paid
41 Sitek Arkadiusz Węgrów 9 km Aktywni Węgrów paid
42 Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna Węgrów 9 km Aktywni Węgrów paid
43 Bogdanowicz Anna Tykocin 9 km paid
44 Domecki Jakub Warszawa 9 km paid
45 Struk Piotr Białystok 9 km paid
46 Staśkiewicz Jakub Łęg Starościński 9 km paid
47 Brzezina Józef Maciej Sochaczew 9 km paid
48 Kopytowska Anna Łomża 9 km Akademia Sportu Medyk paid
49 Tabędzka Katarzyna Szumowo 9 km paid
50 Witkowski Dariusz Białystok 9 km OUTDOOR TRAINING paid
51 Camlet Sylwester Łomża 9 km Grygo Team paid
52 Giermaniuk Anna Hajnówka 9 km Hajnówka Biega paid
53 Trusiak Artur Ząbki 9 km paid
54 Kotowicz Grzegorz Budry 9 km paid
55 Ciuchnicki Bartosz Łomża 9 km PWSIiP Łomża paid
56 Falkowska Martyna Białystok 9 km 3T Białystok paid
57 Nowaczyk Włodzimierz Ostrołęka 9 km paid
58 Karanos Tadeusz Hajnówka 9 km RKB Hajnówka paid
59 Grabowska Wioleta Stara Grabownica 9 km MKS Ostrowianka paid
60 Piotrowska Magdalena Świętajno 9 km Klub Biegacza Jurund Szczytno paid
61 Nowocień Jacek Podkowa Leśna 9 km Uczniowski Klub Sportowy Rusiec paid
62 Godlewski Andrzej Borawskie 9 km Biegamy dla Zdrowia paid
63 Broniek Wojciech Ostrołęka 9 km STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA paid
64 Bierć Jarosław Białystok 9 km Pędziwiatr Białystok paid
65 Poniatowski Marek Bełda 9 km KS Maratonka Grajewo paid
66 Poniatowski Adam Bełda 9 km KS Maratonka Grajewo paid
67 Grygo Pawel Łomża 9 km Grygo Team paid
68 Trzeciakowski Piotr Śródlesie 9 km paid
69 Mąka Sławomir Ostrołęka 9 km Starglass Team Ostrołęka paid
70 Grala-Mąka Wiesława Ostrołęka 9 km Starglass Team Ostrołęka paid
71 Kozłow Włodzimierz Bielsk Podlaski 9 km paid
72 Rudnicka Jadwiga Białystok 9 km paid
73 Andrejczuk Józek Porosły 9 km BBL Białystok paid
74 Zyskowski Artur Ostrołęka 9 km Biegam bo lubię Ostrołęka paid
75 Perkowski Wojciech Warszawa 9 km paid
76 Sak Arkadiusz Siemiatycze 9 km paid
77 Perlejewski Adrian Siemiatycze 9 km paid
78 Szok Marek Czarnocin 9 km Biegam Dla Zdrowia paid
79 Perkowski Paweł Łomża 9 km paid
80 Kwiatkowski Damian Jeziorko 9 km paid
81 Chojnowski Michał Łomżą 9 km paid
82 Chojnowska Anna Łomza 9 km Biegamy dla zdrowia paid
83 Kryszyłowicz Jacek Szczytno 9 km paid
84 Gontarz Wiktor Szczytno 9 km paid
85 Artemiuk Eugenia Hajnówka 9 km Hajnówka Biega paid
86 Artemiuk Eugeniusz Hajnówka 9 km Hajnówka Biega paid
87 Domaszewski Damian Łomża 9 km 18 Pułk Logistyczny Łomża paid
88 Skorupka Cezary Sokołów Podlaski 9 km Będziemy Walczyć Do Końca paid
89 Ruciński Michał Płock 9 km junior15 paid
90 Napiorkowski Adam Londyn 9 km paid
91 Nowakowski Czeslaw Warszawa 9 km paid
92 Leończuk Andrzej Białystok 9 km paid
93 Androsiuk Barbara Hajnówka 9 km Hajnówka Biega paid
94 Androsiuk Tomasz Hajnówka 9 km Hajnówka Biega paid
95 Koszykowski Rafał Łomża 9 km paid
96 Masiuk-Plona Małgorzata Łomża 9 km paid
97 Leoniuk Paweł Białystok 9 km Nadaktywni paid
98 Faltyn Paweł Komorowo 9 km Ostrów Biega paid
99 Zbrzeźny Cezary Szczytno 9 km Klub Biegacza Jurund Szczytno paid
100 Piotrowski Robert Suwałki 9 km paid


Views: 3748

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ