# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Prokurat Tomasz Prokurat Gdańsk 10:15 Rowerowe Żuławy 110 km paid BM
2 Szwedek Paulina Gdańsk 10:15 Rowerowe Żuławy 110 km paid BM
3 Hajdukiewicz Tomasz Elbląg 11:15 Rowerowe Żuławy 55 km paid BM
4 Rzeźnik Andrzej Gdańsk 10:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Agatą Sobotą średnia prędkość 27-30 km/h paid BM
5 Stramek Łukasz Torun 10:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Agatą Sobotą średnia prędkość 27-30 km/h paid BM
6 Gnyp Daniel Różyny 10:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Agatą Sobotą średnia prędkość 27-30 km/h wkurw_team paid BM
7 Kwiatkowski Sławomir Gdynia 10:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Agatą Sobotą średnia prędkość 27-30 km/h paid BM
8 Bielski Bartek Gdynia 10:15 Rowerowe Żuławy 110 km paid BM
9 Gocał Piotr Gdańsk 10:10 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącym Sebastianem Gruszką średnia prędkość 32 - 34 km/h paid BM
10 Samociuk Mateusz Gdańsk 10:35 Rowerowe Żuławy 110 km WATAHA paid BM
11 Kozłowski Łukasz Niestępowo 9:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa Rowerowe Kaszuby z prowadzącą Natalią Lewandowską Klub Rowerowy Adwokatury Polskiej paid BM
12 Mularczyk Rafał Gdańsk 11:10 Rowerowe Żuławy 55 km grupa z prowadzącą Martą Kamińską średnia 25 - 27 km/h paid BM
13 Szymkun Dariusz Gdynia 10:35 Rowerowe Żuławy 110 km WATAHA paid BM
14 Semmerling Adam Gdańsk 10:00 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Sylwią Rogiewicz średnia prędkość 28 - 30 km/h paid BM
15 Stakuć Magdalena Gdańsk 10:10 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącym Sebastianem Gruszką średnia prędkość 32 - 34 km/h Rowersi Racing Team 120.00 PLN
16 Polaczuk Stanisław gdańsk 9:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa Rowerowe Kaszuby z prowadzącą Natalią Lewandowską paid BM
17 Popławski Dawid Gdańsk 9:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa Rowerowe Kaszuby z prowadzącą Natalią Lewandowską paid BM
18 Kalamon Marta Kalamon Gdańsk 10:15 Rowerowe Żuławy 110 km Infoprojekt 120.00 PLN
19 Wachułka Rafał Banino 10:15 Rowerowe Żuławy 110 km GRUBA EKIPA paid BM
20 Jaroń-Wachułka Agnieszka Banino 10:15 Rowerowe Żuławy 110 km GRUBA EKIPA paid BM
21 Kruk Artur Tymawa 10:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Agatą Sobotą średnia prędkość 27-30 km/h paid BM
22 Gotowicz Michał Gdańsk 11:30 Rowerowe Żuławy 55 km Infoprojekt 120.00 PLN
23 Tomala Aneta Cedry Małe 9:50 Rowerowe Żuławy 110 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie i Suchy Dąb paid BM
24 Grzemski Jakub Gdynia 10:05 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącym Bartkiem Glaasem Akademia Kolarska Cyklo średnia prędkość 34 - 36 km/h paid BM
25 Jakubowska Basia Gdańsk 11:10 Rowerowe Żuławy 55 km grupa z prowadzącą Martą Kamińską średnia 25 - 27 km/h Aspire Power Club paid BM
26 Rosińska Marta Gdańsk 10:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Agatą Sobotą średnia prędkość 27-30 km/h paid BM
27 Wierzbowski Sylwester Morąg 10:20 Rowerowe Żuławy 110 km paid BM
28 Polaczuk Edward Gdańsk 9:40 Rowerowe Żuławy 110 km paid BM
29 Polaczuk Piotr Gdańsk 9:35 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Magdaleną Kowalczyk średnia prędkość 25-30 km/h paid BM
30 Dydak Błażej Poznań 9:55 Rowerowe Żuławy 110 km II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie paid BM
31 Pietrasiński Kacper Gdynia 9:55 Rowerowe Żuławy 110 km II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie paid BM
32 Stefański Michał Sarbinowo 9:55 Rowerowe Żuławy 110 km II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Koszalinie paid BM
33 Preliński Piotr Gdynia 11:10 Rowerowe Żuławy 55 km grupa z prowadzącą Martą Kamińską średnia 25 - 27 km/h paid BM
34 Kowalewski Czesław Gdynia 9:50 Rowerowe Żuławy 110 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie i Suchy Dąb KS ISKRA Akademia Marynarki Wojennej paid
35 Głowacki Tomasz Gdynia 9:50 Rowerowe Żuławy 110 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie i Suchy Dąb KS ISKRA Akademia Marynarki Wojennej paid
36 Konkel Szymon Gdynia 9:55 Rowerowe Żuławy 110 km KS ISKRA Akademia Marynarki Wojennej paid BM
37 Sobieraj Arkadiusz Gdynia 9:55 Rowerowe Żuławy 110 km KS ISKRA Akademia Marynarki Wojennej paid BM
38 Kamiński Ireneusz Gdynia 9:55 Rowerowe Żuławy 110 km KS ISKRA Akademia Marynarki Wojennej paid BM
39 Wanat Kazimierz Gdynia 11:10 Rowerowe Żuławy 55 km grupa z prowadzącą Martą Kamińską średnia 25 - 27 km/h Żuchliński Rowery paid BM
40 Kuczyński Robert Piła 10:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Agatą Sobotą średnia prędkość 27-30 km/h BRACTWO TURYSTYKI ROWEROWEJ PIŁA paid BM
41 Rumiński Rafał Reda 10:00 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Sylwią Rogiewicz średnia prędkość 28 - 30 km/h paid BM
42 Rompa Marta Pruszcz Gdański 11:05 Rowerowe Żuławy 55 km grupa RowerowePrzymorze.pl prędkość dostosowana do najwolniejszego uczestnika :) pamparampampam paid BM
43 Rompa Krzysztof Pruszcz Gdański 11:05 Rowerowe Żuławy 55 km grupa RowerowePrzymorze.pl prędkość dostosowana do najwolniejszego uczestnika :) pamparampampam paid BM
44 Lotkowska Weronika Sztabin 11:15 Rowerowe Żuławy 55 km paid BM
45 Mrozewski Konrad Sopot 11:15 Rowerowe Żuławy 55 km paid BM
46 Modlińska Beata Rumia 9:35 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Magdaleną Kowalczyk średnia prędkość 25-30 km/h MajBIKE Team paid BM
47 Nikishin Kirill Gdańsk 9:35 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Magdaleną Kowalczyk średnia prędkość 25-30 km/h WYSEPKA TEAM paid BM
48 Karpiński Krzysztof Gdańsk 9:35 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Magdaleną Kowalczyk średnia prędkość 25-30 km/h paid BM
49 Karpiński Mateusz Gdańsk 9:35 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Magdaleną Kowalczyk średnia prędkość 25-30 km/h WYSEPKA TEAM paid BM
50 kutarba adrian gdynia 9:40 Rowerowe Żuławy 110 km paid BM
51 Głowiak Rafał Lubawa 9:40 Rowerowe Żuławy 110 km Rowerowy TurySta limit reached
52 Łukasiewicz Jacek Gdańsk 10:00 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Sylwią Rogiewicz średnia prędkość 28 - 30 km/h paid BM
53 Sawicki Szymon Olsztyn 10:00 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Sylwią Rogiewicz średnia prędkość 28 - 30 km/h Młynago limit reached
54 Nieściór Jan Stękiny / Olsztyn 10:00 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Sylwią Rogiewicz średnia prędkość 28 - 30 km/h Kąpiący Się Zimą Olsztyn paid BM
55 Nieściór Mieczysława Stękiny / Olsztyn 9:35 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Magdaleną Kowalczyk średnia prędkość 25-30 km/h Kąpiący Się Zimą Olsztyn paid BM
56 Machlik Adam Gdańsk 9:35 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Magdaleną Kowalczyk średnia prędkość 25-30 km/h paid BM
57 zając kazimierz elbląg 11:10 Rowerowe Żuławy 55 km grupa z prowadzącą Martą Kamińską średnia 25 - 27 km/h Elbląg paid BM
58 Goździewicz Paweł Gdynia 10:05 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącym Bartkiem Glaasem Akademia Kolarska Cyklo średnia prędkość 34 - 36 km/h biegamyrazem.pl\Complexsports limit reached
59 Zubryk Michał Gdańsk 11:15 Rowerowe Żuławy 55 km EMzet paid BM
60 Fryczke Ewa Gdańsk 11:15 Rowerowe Żuławy 55 km EMZet paid BM
61 Rogalski Tomasz Kolincz 11:00 Rowerowe Żuławy 55 km grupa z prowadzącym Robertem Lewandowskim Rowerowe Kaszuby paid BM
62 Zielonka Maciej Gdynia 11:15 Rowerowe Żuławy 55 km 120.00 PLN
63 Andrzejczyk Natalia Gdańsk 9:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa Rowerowe Kaszuby z prowadzącą Natalią Lewandowską paid BM
64 Kulczycki Jan GDAŃSK 11:05 Rowerowe Żuławy 55 km grupa RowerowePrzymorze.pl prędkość dostosowana do najwolniejszego uczestnika :) paid BM
65 Sit Marek Sit Puck 9:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa Rowerowe Kaszuby z prowadzącą Natalią Lewandowską 120.00 PLN
66 Zakrzewski Bartosz Kaliska 11:00 Rowerowe Żuławy 55 km grupa z prowadzącym Robertem Lewandowskim Rowerowe Kaszuby paid BM
67 Zakrzewska Beata Rokocin 11:00 Rowerowe Żuławy 55 km grupa z prowadzącym Robertem Lewandowskim Rowerowe Kaszuby paid BM
68 Sulka Iwona Cedry Małe 9:50 Rowerowe Żuławy 110 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie i Suchy Dąb paid BM
69 Kaiser Alicja Cedry Małe 9:50 Rowerowe Żuławy 110 km Mieszkańcy Gminy Cedry Wielkie i Suchy Dąb paid BM
70 Miłosz Krzysztof Gdańsk 10:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Agatą Sobotą średnia prędkość 27-30 km/h paid BM
71 Czyżniewski Włodzimierz Toruń 9:35 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Magdaleną Kowalczyk średnia prędkość 25-30 km/h paid BM
72 Palczewska Edyta Ostróda 11:30 Rowerowe Żuławy 55 km MAPEI TEAM POLAND 120.00 PLN
73 Klejnowski Zbigniew Zalewo 11:30 Rowerowe Żuławy 55 km MAPEI TEAM POLAND 120.00 PLN
74 Kałużka Krzysiek Gdańsk 11:30 Rowerowe Żuławy 55 km Infoprojekt 120.00 PLN
75 Kielas Joanna Gdańsk 11:30 Rowerowe Żuławy 55 km Infoprojekt 120.00 PLN
76 Kalczyńska Sabina Gdańsk 11:30 Rowerowe Żuławy 55 km Infoprojekt 120.00 PLN
77 Niedźwiadek Adam Niedźwiadek Gdańsk 10:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Agatą Sobotą średnia prędkość 27-30 km/h Infoprojekt 120.00 PLN
78 Banaszewska Barbara Żukowo 10:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Agatą Sobotą średnia prędkość 27-30 km/h paid BM
79 Frelichowska Joanna Gdynia 9:55 Rowerowe Żuławy 110 km paid BM
80 Stanisławska Urszula Różyny 11:00 Rowerowe Żuławy 55 km grupa z prowadzącym Robertem Lewandowskim Rowerowe Kaszuby Safe Sport Team paid BM
81 Stanisławski Andrzej Różyny 10:15 Rowerowe Żuławy 110 km Safe Sport Team paid BM
82 Bogalecki Marek Gdańsk 10:15 Rowerowe Żuławy 110 km Safe Sport Team paid BM
83 Mateja Janusz Michał Gdańsk 10:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Agatą Sobotą średnia prędkość 27-30 km/h 120.00 PLN
84 Mateja Bożena Gdańsk 10:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Agatą Sobotą średnia prędkość 27-30 km/h paid BM
85 Wieliczko Radek Gdańsk 10:05 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącym Bartkiem Glaasem Akademia Kolarska Cyklo średnia prędkość 34 - 36 km/h limit reached
86 WIŚNIEWSKA JOANNA Gdańsk 10:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącą Agatą Sobotą średnia prędkość 27-30 km/h paid BM
87 Roppel Rafał Gdańsk 9:55 Rowerowe Żuławy 110 km Spanish Team paid BM
88 Litwin Wiktor Gdańsk 9:40 Rowerowe Żuławy 110 km paid BM
89 Litwin Piotr Gdańsk 9:40 Rowerowe Żuławy 110 km OCEANIC paid BM
90 Koszyk Krzysztof Tczew 9:40 Rowerowe Żuławy 110 km Biegający Tczew paid BM
91 Kolka Zbigniew Grzybno 9:30 Rowerowe Żuławy 110 km grupa Rowerowe Kaszuby z prowadzącą Natalią Lewandowską Rowerowe Kaszuby paid BM
92 Sosnowski Jarosław Tczew 9:40 Rowerowe Żuławy 110 km Biegający Tczew paid BM
93 Sosnowska Bożena Tczew 9:40 Rowerowe Żuławy 110 km Biegający Tczew paid BM
94 Kościowska Agnieszka Gdańsk 9:55 Rowerowe Żuławy 110 km paid BM
95 Nostitz-Jackowski Mateusz Gdańsk 11:10 Rowerowe Żuławy 55 km grupa z prowadzącą Martą Kamińską średnia 25 - 27 km/h paid BM
96 JJ Marta gdansk 9:55 Rowerowe Żuławy 110 km paid BM
97 Patok Gerard Wejherowo 11:00 Rowerowe Żuławy 55 km grupa z prowadzącym Robertem Lewandowskim Rowerowe Kaszuby CCC Polkowice paid
98 Sztybor Joanna Gdańsk 11:05 Rowerowe Żuławy 55 km grupa RowerowePrzymorze.pl prędkość dostosowana do najwolniejszego uczestnika :) paid BM
99 Jakubek Zbigniew zibi Gdańsk 11:05 Rowerowe Żuławy 55 km grupa RowerowePrzymorze.pl prędkość dostosowana do najwolniejszego uczestnika :) paid BM
100 Kłosowski Bartosz Gdańsk 10:05 Rowerowe Żuławy 110 km grupa z prowadzącym Bartkiem Glaasem Akademia Kolarska Cyklo średnia prędkość 34 - 36 km/h paid BM


Views: 6666

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ