Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020 - 5 km bieg
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Lubowiecka Alicja Wejherowo 5 km paid on-line
2 Kozłowska Anna Szemud 5 km paid on-line
3 Olejarczyk Piotr Elbląg 5 km
4 Szarko Maciej Elbląg 5 km paid on-line
5 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański 5 km Oracz z Kociewia paid on-line
6 Świeczkowski Sławomir Gdańsk 5 km paid on-line
7 Żuchowski Sebastian Gdańsk 5 km Somsiady paid on-line
8 Kowalewski Łukasz Gardeja 5 km Gmina Gardeja Biega paid on-line
9 Krużycka Żaneta Gdynia 5 km paid on-line
10 Wróblewski Piotr Gowidlino 5 km FC Gowidlino
11 Redzimski Wojciech Pępowo 5 km paid on-line
12 Tomoń Dorian Kraków 5 km paid on-line
13 Habaj Piotr Gdynia 5 km Norda Active Team paid on-line
14 Weiland Karina Weiland Sopot 5 km PKO BP
15 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG 5 km Buchalter paid on-line
16 Gładkowski Grzegorz Reda 5 km BigYellowFoot Adventure team
17 Tomoń Robert Kraków 5 km paid on-line
18 Pobłocki Adam Mściszewice 5 km Mściszewice
19 Richert Piotr Przodkowo 5 km Przodkowski Tean paid on-line
20 Pobłocka-Głogowska Katarzyna LĘBORK 5 km UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork
21 Kluge Wiktoria Gdynia 5 km Różowe Tygryski paid on-line
22 Brzezik Damian Gościcino 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
23 Brzezik Michał Gościcino 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
24 Brzezik Ilona Gościcino 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
25 Brzezik Jarosław Gościcino 5 km POLIPACK TEAM GWE paid
26 Paprocki Paweł Gdańsk 5 km Somsiady paid on-line
27 Krawiecka Klaudia Somonino 5 km Akademia Biegowa Kiełpino paid on-line
28 Kaszubowski Zenon Malbork 5 km Active Malbork
29 Kordecki Robert Wielki Klincz 5 km Maratończyk Wielki Klincz
30 Rogocki Jarosław Tczew 5 km paid on-line
31 Ślęzak Adam Elbląg 5 km OSP POGRODZIE
32 Kalinowska Paulina Kiełpino 5 km paid on-line
33 Kruszyńska Barbara Tczew 5 km Biegający Tczew
34 Pionk Rafał Miszewo 5 km paid on-line
35 Kuptz Marcin Rumia 5 km paid on-line
36 Hejka Wladyslaw Kartuzy 5 km paid on-line
37 Pajura Robert Gdynia 5 km paid on-line
38 Toporek Marcin Czeczewo 5 km
39 Sobczak Edyta Gdynia 5 km paid on-line
40 Dziedzic Rafał Kwidzyn 5 km paid on-line
41 Halmann Mirek Wejherowo 5 km PGB sportowa paczka paid on-line
42 Koralewska Irena Sadlinki 5 km Traktor Team Gmina Kwidzyn paid on-line
43 Frankowska Justyna Kartuzy 5 km Psyhofanki paid on-line
44 Kubicki Leszek Gdańsk 5 km paid on-line
45 Serkowska Anna Kartuzy 5 km paid on-line


Views: 1012

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ