# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jantowski Zbigniew | Reda | Polska | 10 km | paid on-line | |
2 | Cybula Paweł | Kazimierz | Polska | 10 km | Danfoss Tuchom | paid on-line |
3 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | 10 km | paid on-line | |
4 | Lipińska Maja | Rumia | Polska | 10 km | paid on-line | |
5 | Lipiński Sławomir | Rumia | Polska | 10 km | paid on-line | |
6 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | 10 km | paid on-line | |
7 | Pulczynska Anna | Starzyno | Polska | 10 km | paid on-line | |
8 | Lademann Marek | Połczyno | Polska | 10 km | paid on-line | |
9 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
10 | Baniel Paweł | Rumia | Polska | 10 km | paid on-line | |
11 | Walkusz Kamila | Żelistrzewo | Polska | 10 km | paid on-line | |
12 | Krawczyk Andrzej | Wejherowo | Polska | 10 km | Maja Team | paid on-line |
13 | Pilc-Bojke Ewelina | Żelistrzewo | Polska | 10 km | paid on-line | |
14 | Gawlik Mariusz | Mosty | Polska | 10 km | paid on-line | |
15 | Gawlik Danuta | Mosty | Polska | 10 km | paid on-line | |
16 | Riegel Mateusz | Gdańsk | Polska | 10 km | ST RUNNERS | paid on-line |
17 | Skuza Mateusz | Wejherowo | Polska | 10 km | 42.195 Wejherowo | paid on-line |
18 | Stankiewicz Estera | Rekowo Górne | Polska | 10 km | paid on-line | |
19 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
20 | Herman Jacek | Wejherowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
21 | Herman Krystiana | Wejherowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
22 | Kołodziejczyk Lidia | Wejherowo | Polska | 10 km | Maja Team | paid on-line |
23 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | Polska | 10 km | Biegamy Razem Władysławowo | paid on-line |
24 | Licau Paweł | Władysławowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
25 | Dydymski Krzysztof | RUMIA | Polska | 10 km | paid on-line | |
26 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | 10 km | paid on-line | |
27 | Roraf Magdalena | Celbowo | Polska | 10 km | paid | |
28 | Klahs Jakub | Połczyno | Polska | 10 km | paid on-line | |
29 | Klahs Katarzyna | Połczyno | Polska | 10 km | paid on-line | |
30 | Nowara Janusz | Połczyno | Polska | 10 km | paid on-line | |
31 | Bystram Aleksandra | Puck | Polska | 10 km | Tri Sea Mewa Władysławowo | paid on-line |
32 | Kreft Maciej | Puck | Polska | 10 km | Tri Sea Mewa Władysławowo/7 PBOT | paid on-line |
33 | Tempski Szymon | Łebcz | Polska | 10 km | paid on-line | |
34 | Bruszewska- Głombiowska Monika | Gdynia | Polska | 10 km | Runpassion.pl TEAM | paid on-line |
35 | Strosin Tomasz | rumia | Polska | 10 km | paid on-line | |
36 | Gojke Dawid | Władysławowo | Polska | 10 km | Biegamy Razem Władysławowo/Solar Władysławowo | paid on-line |
37 | Kałaska Radosław | Rewa | Polska | 10 km | paid on-line | |
38 | Szymański Artur | Starzyno | Polska | 10 km | OSP Starzyno | paid on-line |
39 | Milewczyk Rafał | Wejherowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
40 | Krauza Grażyna | Bolszewo | Polska | 10 km | Run Babys | paid on-line |
41 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Polska | 10 km | Run Babys | paid on-line |
42 | Płotka Krzysztof | Rekowo Górne | Polska | 10 km | paid on-line | |
43 | Marszałek Jerzy | Puck | Polska | 10 km | paid on-line | |
44 | Bojke Leszek | Domatówko | Polska | 10 km | paid on-line | |
45 | Jednachowski Krzysztof | Puck | Polska | 10 km | Darzlubskie Dziki | paid on-line |
46 | Moska Dawid | Wejherowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
47 | Okrój Gabriela | Domatówko | Polska | 10 km | paid on-line | |
48 | Gierszewski Łukasz | Gdańsk | Polska | 10 km | ST RUNNERS | paid on-line |
49 | Romanowski Paweł | Gdańsk | Polska | 10 km | ST RUNNERS | paid on-line |
50 | Dobrzeniecki Marcin | Gdansk | Polska | 10 km | ST RUNNERS | paid on-line |
51 | Dopierała Przemek | Gdańsk | Polska | 10 km | ST RUNNERS | paid on-line |
52 | Holz Oskar | Tczew | Polska | 10 km | ST RUNNERS | paid on-line |
53 | Oberzig Tomasz | Reda | Polska | 10 km | ST RUNNERS | paid on-line |
54 | Łęgowski Janusz | Puck | Polska | 10 km | paid on-line | |
55 | Willner Waldemar | Domatowko | Polska | 10 km | Kicaj Domatowko | paid on-line |
56 | Mislisz Piotr | Osłonino | Polska | 10 km | paid on-line | |
57 | Mollin Bartlomiej | Strzelno | Polska | 10 km | KP PSP Puck | paid on-line |
58 | Stankiewicz Iwona | Rekowo Górne | Polska | 10 km | paid on-line | |
59 | Okrój Arkadiusz | Reda | Polska | 10 km | Team Kreft | paid on-line |
60 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | 10 km | paid on-line | |
61 | Karczewski Grzegorz | Hel | Polska | 10 km | LKS Błękitni Żeglce | paid on-line |
62 | Lunk Krzysztof | Puck | Polska | 10 km | LIVESTRONG | paid on-line |
63 | Labun Zenon | Mrzezino | Polska | 10 km | paid on-line | |
64 | Zawalska Marta | Dębogórze | Polska | 10 km | Wymiatacze | paid on-line |
65 | Kaleta Tomasz | Goszczyno | Polska | 10 km | G.EN. Gaz Energia | paid on-line |
66 | Kurajk Marian | Mechowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
67 | Wolszon Sławomir | Połczyno | Polska | 10 km | paid on-line | |
68 | Pietruszkiewicz Krzysztof | Celbowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
69 | Jednachowski Radosław | Darzlubie | Polska | 10 km | Darzlubskie Dziki | paid on-line |
70 | Król Benedykt | Werblinia | Polska | 10 km | paid on-line | |
71 | Chudzik Beata | Władysławowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
72 | Niedbała Ireneusz | Wejherowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
73 | Kosowski Marcin | Wrocław | Polska | 10 km | paid on-line | |
74 | Rawska Aleksandra | Rumia | Polska | 10 km | paid on-line | |
75 | Bolin Józef | Władysławowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
76 | Szewka Maciej | Darzlubie | Polska | 10 km | OSP DARZLUBIE | paid on-line |
77 | Zawaluk Marcin | Jankowo Gdańskie | Polska | 10 km | ST RUNNERS | paid on-line |
78 | Jednachowski Artur | Darzlubie | Polska | 10 km | Darzlubskie Dziki | paid on-line |
79 | Karwowska Danuta | Mosty | Polska | 10 km | Kosakowski Klub HDK | paid on-line |
80 | Karwowski Krystian | Mosty | Polska | 10 km | paid on-line | |
81 | Kobylski Maciej | Reda | Polska | 10 km | paid on-line | |
82 | Górska-Kobylska Aneta | Reda | Polska | 10 km | Runeda | paid on-line |
83 | Kaczykowski Karol | Żelistrzewo | Polska | 10 km | Korona Żelistrzewo Biega | paid on-line |
84 | Iwańska Sylwia | Połczyno | Polska | 10 km | paid on-line | |
85 | Dettlaff Sławomir | Połczyno | Polska | 10 km | paid on-line | |
86 | Klahs Artur | Połczyno Bis | Polska | 10 km | POŁCZYNO BIEGA | paid on-line |
87 | Mickiewicz Ilona | Wejherowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
88 | Szymański Krzysztof | Domatówko | Polska | 10 km | paid on-line | |
89 | Lemanski Piotr | Połchowo | Polska | 10 km | Morsy Familijne | paid on-line |
90 | Lademann Maciej | Darzlubie | Polska | 10 km | paid on-line | |
91 | Lademann Alicja | Darzlubie | Polska | 10 km | paid on-line | |
92 | Patalas Angelika | Chłapowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
93 | Chojnacka Natalia | Lisewo | Polska | 10 km | Krokowa biega/ OSP Krokowa | paid on-line |
94 | Cieślak Bartosz | Żelistrzewo | Polska | 10 km | paid on-line | |
95 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | Polska | 10 km | Kaszëbë Łebcz | paid on-line |
96 | Piotrowski Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | paid on-line | |
97 | Groenwald Dariusz | Połczyno | Polska | 10 km | ISKRA Połczyno | paid on-line |
98 | Ceszke Błażej | Strzelno | Polska | 10 km | Korona Biega | paid on-line |
Views: 6298