# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paszkowski Wojtek | Gdynia | Polska | TR150 - trasa rowerowa 150km | ||
2 | Żmiejko Adam | Koszalin | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | paid | |
3 | Stępień Dariusz | Karlino | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | ||
4 | Okonkowska Adrianna | Gdynia | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | ||
5 | Stępień Krystian | Karlino | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | ||
6 | Łątkowski Krzysztof | Poznań | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | KB MANIAC Poznań | paid |
7 | Olbryś Stanisław Adam | Nasielsk | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | KB Legionowo | paid |
8 | Bielińska Iwona | Koszalin | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | Rozbiegany Koszalin | |
9 | Bieliński Michał | Koszalin | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | ||
10 | Kuras Hanna | Krzeszewo | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | paid | |
11 | Kuras Zofia | Krzeszewo | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | paid | |
12 | Kuras Katarzyna | Krzeszewo | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | paid | |
13 | Czarnecka Marta | Miastko | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | paid | |
14 | Kuras Stanisław | Krzeszewo | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | paid | |
15 | Czarnecki Tomasz Czarnecki | Miastko | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | paid | |
16 | Kageneck Timo | Berlin | Polska | TR50 - trasa rowerowa 50km | 10 Uhr Transport! | |
17 | Kageneck Joanna | Berlin | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | 10 Uhr Transport! | |
18 | Kopacz Piotr | Gdynia | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | ||
19 | Piekarska Dorota | Miastko | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | paid | |
20 | Owczarz Joanna | Poznań | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | Włóczymordy | paid |
21 | Zofinska Ewelina | Koszalin | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | OIL Koszalin | paid |
22 | Kulik Paulina | Kołobrzeg | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | OIL Koszalin | paid |
23 | Skotnicki Jakub | Koszalin | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | js1373 | paid |
24 | Szamrej Wojciech | Koszalin | Polska | TR50 - trasa rowerowa 50km | Maturzyści Koszalin | paid |
25 | Paczkowski Emil | Koszalin | Polska | TR50 - trasa rowerowa 50km | paid | |
26 | Paczkowska Patrycja | Koszalin | Polska | TR50 - trasa rowerowa 50km | paid | |
27 | Barnik Edyta Barnik | Kołobrzeg | Polska | TR50 - trasa rowerowa 50km | paid | |
28 | Jarzembinski Tomasz | Kościerzyna | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | paid | |
29 | Schmidt Dariusz | Kołobrzeg | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | paid | |
30 | Bujakiewicz Gabriel | Pobiedziska | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | paid | |
31 | Kraczkowski Przemysław | Koszalin | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | paid | |
32 | Pasternak Wiktor | Niekanin | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | paid | |
33 | Pasternak Paweł | Niekanin | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | paid | |
34 | Walczak Adam | Kościerzyna | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | SKPT | paid |
35 | Konieczna Anna Konieczna | Koszalin | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | For-Rest-Run | paid |
36 | Bartosiewicz Adam | Gryfino | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | paid | |
37 | Trejder Józef | Koszalin | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | Bajaderki Koszalin | paid |
38 | Trejder Maria | Koszalin | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | Bajaderki Koszalin | paid |
39 | Kołodziejczyk Danuta | Biesowice | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | paid | |
40 | Rutkowski Wojciech | Przechlewo | Polska | TR50 - trasa rowerowa 50km | paid | |
41 | Nakonieczna Katarzyna | Koszalin | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | Biegolas Koszalin /TKKF Koszalin | paid |
42 | Nakonieczny Rafał | Koszalin | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | Biegolas Koszalin /TKKF Koszalin | paid |
43 | Piwakowski Andrzej | Gdańsk | Polska | TR150 - trasa rowerowa 150km | paid | |
44 | Szczęsny Michał | Szczecin | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | paid | |
45 | Romanowski Łukasz | Gdańsk | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | Debestim | paid |
46 | Łosiewicz Mariusz | Bojano | Polska | TR150 - trasa rowerowa 150km | paid | |
47 | Korolczuk Arkadiusz | Kolobrzeg | Polska | TR50 - trasa rowerowa 50km | paid | |
48 | Szewczuk Patryk | Polanów | Polska | TR50 - trasa rowerowa 50km | paid | |
49 | Macherzyński Karol | Kraków | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | paid | |
50 | Rabka Monika | Koszalin | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | For-Rest-Run | paid |
51 | Jaruga Artur | Maszkowo | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | paid | |
52 | Binkowski Waldemar | Leszno | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | paid | |
53 | Ziejewski Krzysztof | Koszalin | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | Monolith Life Team | paid |
54 | Rawski Marek | Koszalin | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | Pomerania Team | paid |
55 | Gałaguz Jacek Gałaguz | Koszalin | Polska | TR50 - trasa rowerowa 50km | Maturzyści Koszalin | paid |
56 | Gajek Patrycja | Gryfino | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | paid | |
57 | Zagulski Łukasz | Bartoszyce | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | ||
58 | Kaczmarczyk Paulina | Małopole | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | ||
59 | Grodecki Łukasz | Gdańsk | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | Cobra Rajd Team | paid |
60 | Sikora Tomasz | Świdwin | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | paid | |
61 | Duda Tomasz | Warszawa | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | paid | |
62 | Szmyt Barbara | Warszawa | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | Klub InO STOWARZYSZE | paid |
63 | Drewniak Wiesław | Bolków | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | Wiesiek sam w lesie | |
64 | Niewęgłowski Piotr | Wiktorów | Polska | TR150 - trasa rowerowa 150km | ||
65 | Bąk Piotr | Brzezia Łąka | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | KB LUPUS Oleśnica | paid |
66 | Prozorowski Wiesław | Leszno | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | Ambit Racing Team | paid |
67 | Pacholski Bartosz | Szczecin | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | Operation Enduring Chillout | |
68 | Czernikiewicz Konrad | Szczecin | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | Operation Enduring Chillout | paid |
69 | Owczarski Marcin | Chojnice | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | paid | |
70 | Lange Piotr | Manowo | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | paid | |
71 | Sójka Paweł | Szczecin | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | Operation Enduring Chillout | paid |
72 | Lange Małgorzata | Manowo | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | paid | |
73 | Śmietana Szymon | Szczecin | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | Operation Enduring Chillout | paid |
74 | Giel Mikołaj | Mierzyn | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | Operation Enduring Chillout | paid |
75 | Tokarska Weronika | Bydgoszcz | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | Foczaki z misiowej paki | paid |
76 | Białowąs Kacper | Bydgoszcz | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | Foczaki z misiowej paki | paid |
77 | Karkut Dariusz | MIASTKO | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | MTS HAMER | paid |
78 | Kraciuk Piotr | Olsztyn | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | Odciski i Pęcherze | paid |
79 | Lepka Bartosz | Słupsk | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | SKS Pif Paf | paid |
80 | Bowszys Maciej | Dorotowo | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | Odciski i pęcherze | paid |
81 | Nejman Monika | Miastko | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | Robale | paid |
82 | Nejman Robert | Miastko | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | Robale | paid |
83 | Kamińska Anna | Starogard Gdański | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | zygzak | paid |
84 | kamiński jarosław | starogard gdański | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | zygzak | paid |
85 | Eychaner Paul | Mielno | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | paid | |
86 | Kędziera Izydor | KOSZALIN | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | ||
87 | Olszański Paweł | Szczecin | Polska | TR50 - trasa rowerowa 50km | paid | |
88 | Friede Paweł | Przechlewo | Polska | TR50 - trasa rowerowa 50km | Frytka Dawaj | paid |
89 | Dziamara Jarosław | Przechlewo | Polska | TR50 - trasa rowerowa 50km | Frytka Dawaj | paid |
90 | Nowakowska Aleksandra | Przechlewo | Polska | TR50 - trasa rowerowa 50km | Frytka Dawaj | paid |
91 | Friede Daniel | Przechlewo | Polska | TR50 - trasa rowerowa 50km | Frytka Dawaj | paid |
92 | Beszterda Sebastian | Koszalin | Polska | TR150 - trasa rowerowa 150km | Nietoperze Koszalin | paid |
93 | Jędroszkowiak Michał | Książ Wlkp. | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | Bohaterzy Ziemi | paid |
94 | Jabłońska-Borowiak Monika | Przechlewo | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | TRIpaka Przechlewo | paid |
95 | Kamińska Aleksandra Kamińska | Przechlewo | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | Tripaka Przechlewo | paid |
96 | Hapka Dagmara | Przechlewo | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | Tripaka Przechlewo | paid |
97 | Buczko Dariusz | Przechlewo | Polska | TR50 - trasa rowerowa 50km | Tripaka Przechlewo | paid |
98 | Jankowiak Paweł | Paproć | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | Chyże BnO & Z mapą | paid |
99 | Jabłońska-Kierszk Beata | Przechlewo | Polska | TP25 - trasa piesza 25km | TRIpaka Przechlewo | paid |
100 | Gorczyca Roman | Ełk | Polska | TP50 - trasa piesza 50km | Running tortoise | paid |
Views: 12991