# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Tomczyk Rafał Katowice Bieg 10 km
2 Jędrzejek Krzysztof Jaworzno Bieg 5 km paid
3 Długajczyk Agnieszka Ruda Śląska Bieg 5 km Smart Gym paid
4 Niedbał Dawid Katowice Bieg 5 km paid
5 Bućkowski Kamil Radlin Bieg 10 km paid
6 Matyszkiewicz Paweł Czeladź Bieg 10 km W Pogoni za Duchem paid
7 Kurasz Daniel Ruda Śląska Bieg 5 km Smart Gym paid
8 Szostak Mariusz Katowice Bieg 5 km paid
9 Przyłęcka-Hussar Agnieszka Katowice Bieg 5 km paid
10 Kurek Mateusz Mysłowice Bieg 5 km Biegamy z oszczepem paid
11 Smolik Sławomir Świętochłowice Bieg 10 km Rebirth paid
12 MULARCZYK Mariusz Sosnowiec Bieg 10 km brak paid
13 Mularczyk Joanna Sosnowiec Bieg 10 km brak paid
14 Horvath Dorottya Bobrowniki Bieg 5 km
15 Trela Andrzej Trela Piaski Bieg 10 km paid
16 KALUSKA JOLANTA KATOWICE Bieg 10 km
17 Russell Owen Russell Katowice Bieg 10 km KPCC paid
18 Koczur Dorota Ryczów Bieg 5 km paid
19 Tomska Karolina Spytkowice Bieg 5 km paid
20 Olejnik Adam Nysa Bieg 10 km
21 Żeliński Marek Chorzów Bieg 10 km paid
22 Józef Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km paid
23 Pietrasik Kamil Ruda Śląska Bieg 5 km paid
24 Tokarski Piotr Katowice Bieg 10 km paid
25 Tytko Grzegorz Katowice Bieg 10 km Night Runners Śląsk paid
26 Pacyna Przybylak Agnieszka Myszkowice Bieg 5 km paid
27 Trojanowski Wojciech Lipnica Górna Bieg 5 km paid
28 SZUBEL ANNA SZUBEL Jaworzno Bieg 5 km paid
29 Kosiór Daniel Mysłowice Bieg 10 km paid
30 Dulęba Daniel Dulęba Sarnów Bieg 5 km paid
31 Mizera-Oczadły Barbara Siemianowice Śląskie Bieg 5 km paid
32 Korzus Patrycja Miasteczko śląskie Bieg 5 km paid
33 Nierada Adrianna Katowice Bieg 5 km
34 Swatek Agnieszka Tarnowskie Góry Bieg 10 km paid
35 Breguła Piotr Tarnowskie Góry Bieg 10 km paid
36 Mrugała Łukasz Świętochłowice Bieg 5 km Tramwaje Śląskie
37 KĘPYS BOGUSŁAW BIELSKO-BIAŁA Bieg 10 km brak paid
38 Wydra Andrzej Katowice Bieg 5 km UKS Orzeł Katowice paid
39 Kukowka Adam Kalety Bieg 10 km Niezniszczalni paid
40 Prudnykov Serhii Donieck Bieg 10 km UKS Orzeł Katowice paid
41 Majchrzak Kamil Chorzów Bieg 5 km Rach-ciach-ciach lotomy w koło chlywika paid
42 Gwiazda Mariola Katowice Bieg 5 km paid
43 Gwiazda Wiesław Katowice Bieg 10 km paid
44 Ignac Longina Poznań Bieg 5 km #BIEGACZE paid
45 Chudek Michał Katowice Bieg 10 km paid
46 Jańta Patryk Chorzów Bieg 5 km Rach-ciach-ciach lotomy w koło chlywika paid
47 Wróblewski Bartosz Świętochłowice Bieg 5 km paid
48 Mucha Mateusz Siemianowice Śląskie Bieg 5 km Parkrun Katowice paid
49 Leszczyńska Katarzyna Knurów Bieg 5 km Klub Leniwych Biegaczy paid
50 Pinocy Kacper Knurów Bieg 5 km Klub Leniwych Biegaczy paid
51 Pinocy Mariola Knurów Bieg 5 km Klub Leniwych Biegaczy paid
52 Janota Anna Mysłowice Bieg 5 km Frelki paid
53 Zowczak Dorota Komorniki Bieg 10 km #BIEGACZE paid
54 Jakóbczyk Magdalena Sosnowiec Bieg 10 km paid
55 Szwaja Wojciech Chodów Bieg 5 km
56 PETKIEWICZ TOMASZ MIKOŁÓW Bieg 10 km STS Biegaton Mikołów
57 Wrońska Beata Chorzów Bieg 10 km
58 Małysa Adam Klucze Bieg 10 km OLKUSZBIEGA paid
59 Bąk Witold Katowice Bieg 10 km paid
60 Duda Jadwiga Szamotuły Bieg 10 km #BIEGACZE paid
61 Kozłowski Marcin Poznań Bieg 5 km #BIEGACZE paid
62 Kozłowska Karolina Poznań Bieg 5 km #BIEGACZE paid
63 ZAURSKI TOMASZ BYTOM Bieg 10 km Łuk
64 Czajka Aleksander Mikołów Bieg 10 km paid
65 Czajka Dagmara Mikołów Bieg 10 km paid
66 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg 5 km Klub Sportowy Gminy Psary
67 Zięba Katarzyna Wojkowice Bieg 5 km paid
68 Szczuka Joanna Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
69 Szczuka Adrian Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
70 Pawlik Paulina Bytom Bieg 5 km paid
71 Malina Piotr Katowice Bieg 5 km paid
72 Malina Wojciech Katowice Bieg 5 km paid
73 Sikocińska Urszula Katowice Bieg 5 km paid
74 Sikociński Janusz Katowice Bieg 5 km paid
75 Tuleja Adam Chorzów Bieg 10 km paid
76 Tuleja Blanka Chorzów Bieg 10 km paid
77 Kozik Marcin Balice Bieg 10 km ECS paid
78 Mastalska-Grabka Agnieszka Katowice Bieg 5 km paid
79 Kostrzewska Małgorzata Katowice Bieg 5 km paid
80 Posz Aleksandra Katowice Bieg 5 km paid
81 Badura Monika Siemianowice Śląskie Bieg 5 km paid
82 Tys Małgorzata Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km
83 Strzoda Marcin Tychy Bieg 5 km Plan Bieganie paid
84 Kubala Kinga Katowice Bieg 5 km paid
85 Quiroga Giovanny Katowice Bieg 5 km paid
86 Lobo Gonzalez Ronaldo Enrique Katowice Bieg 5 km paid
87 Tibocha Ruiz Laura Natalia Katowice Bieg 5 km paid
88 Płonka Joanna Katowice Bieg 10 km paid
89 Sułowski Adrian Skawina Bieg 5 km paid
90 Koba-Stasiak Urszula Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś
91 Maj Joanna Siemianowice Śląskie Bieg 5 km paid
92 Bulińska Małgorzata Czerwionka-Leszczyny Bieg 5 km paid
93 Maciejowski Wiesław OLKUSZ Bieg 5 km paid
94 Kurasz Agnieszka Czeladż Bieg 5 km Fundacja Oko w Oko z Rakiem paid
95 Witczak Adam Pyskowice Bieg 10 km M.A.J. Correre paid
96 Wojciechowska Marta Czeladz Bieg 5 km paid
97 Kulig Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg 5 km paid
98 Kacprowski Filip Tychy Bieg 10 km paid
99 Stolorz Katarzyna Tychy Bieg 5 km Inżynieria biegania
100 Rybarz Ewa Żernica Bieg 10 km Zatyrani Gmina Pilchowice


Views: 4474

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ