# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#BIEGACZE | |||||||||
1 | Zowczak Dorota | Komorniki | Bieg 10 km | #BIEGACZE | paid | ||||
2 | Duda Jadwiga | Szamotuły | Bieg 10 km | #BIEGACZE | paid | ||||
#GrodziecRun | |||||||||
3 | Łuszcz Konrad | Będzin | Bieg 10 km | #GrodziecRun | paid | ||||
#czeladzbiega | |||||||||
4 | Kapa Tomasz | Czeladź | Bieg 10 km | #czeladzbiega | paid | ||||
Biegaton Mikołów | |||||||||
5 | Wróblewski Lech | Mikołów | Bieg 10 km | Biegaton Mikołów | |||||
Dzikie Ultra | |||||||||
6 | OCHWAT ALEKSANDRA | KATOWICE | Bieg 10 km | Dzikie Ultra | paid | ||||
7 | OCHWAT ADAM | KATOWICE | Bieg 10 km | Dzikie Ultra | paid | ||||
8 | Czajkowski Arek | Katowice | Bieg 10 km | Dzikie Ultra | paid | ||||
Dzikie Ultra | |||||||||
9 | KINEL AGNIESZKA | KATOWICE | Bieg 10 km | Dzikie Ultra | paid | ||||
ECS | |||||||||
10 | Kozik Marcin | Balice | Bieg 10 km | ECS | paid | ||||
11 | Dąbrowski Adam | Kraków | Bieg 10 km | ECS | paid | ||||
12 | Kozak Maciej | Kraków | Bieg 10 km | ECS | paid | ||||
13 | Suwała Sebastian | Kraków | Bieg 10 km | ECS | paid | ||||
14 | Walczyk Andrzej | Kraków | Bieg 10 km | ECS | paid | ||||
15 | Król Michał | Kraków | Bieg 10 km | ECS | paid | ||||
KPCC | |||||||||
16 | Russell Owen Russell | Katowice | Bieg 10 km | KPCC | paid | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
17 | Koba-Stasiak Urszula | Piekary Śląskie | Bieg 10 km | Lecymy Durś | |||||
M.A.J. Correre | |||||||||
18 | Witczak Adam | Pyskowice | Bieg 10 km | M.A.J. Correre | paid | ||||
Miechowicka Grupa Biegowa | |||||||||
19 | Szczuka Joanna | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | paid | ||||
20 | Szczuka Adrian | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | paid | ||||
Niezniszczalni | |||||||||
21 | Kukowka Adam | Kalety | Bieg 10 km | Niezniszczalni | paid | ||||
Night Runners Śląsk | |||||||||
22 | Tytko Grzegorz | Katowice | Bieg 10 km | Night Runners Śląsk | paid | ||||
OLKUSZBIEGA | |||||||||
23 | Małysa Adam | Klucze | Bieg 10 km | OLKUSZBIEGA | paid | ||||
Oldboys Uniwersytecka | |||||||||
24 | Denysenko Lech | KATOWICE | Bieg 10 km | Oldboys Uniwersytecka | paid | ||||
Przygodnik Podróżniczy | |||||||||
25 | Józef Mateusz | Katowice | Bieg 10 km | Przygodnik Podróżniczy | paid | ||||
Rebirth | |||||||||
26 | Smolik Sławomir | Świętochłowice | Bieg 10 km | Rebirth | paid | ||||
STS Biegaton Mikołów | |||||||||
27 | PETKIEWICZ TOMASZ | MIKOŁÓW | Bieg 10 km | STS Biegaton Mikołów | |||||
ToPo Czeladź | |||||||||
28 | Sobolewski Piotr | Czeladź | Bieg 10 km | ToPo Czeladź | |||||
Trzypsy | |||||||||
29 | Noszczyk Sebastian | Tychy | Bieg 10 km | Trzypsy | |||||
UKS Orzeł Katowice | |||||||||
30 | Prudnykov Serhii | Donieck | Bieg 10 km | UKS Orzeł Katowice | paid | ||||
W Pogoni za Duchem | |||||||||
31 | Matyszkiewicz Paweł | Czeladź | Bieg 10 km | W Pogoni za Duchem | paid | ||||
Zatyrani Gmina Pilchowice | |||||||||
32 | Rybarz Ewa | Żernica | Bieg 10 km | Zatyrani Gmina Pilchowice | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
33 | Tomczyk Rafał | Katowice | Bieg 10 km | ||||||
34 | Bućkowski Kamil | Radlin | Bieg 10 km | paid | |||||
35 | Trela Andrzej Trela | Piaski | Bieg 10 km | paid | |||||
36 | KALUSKA JOLANTA | KATOWICE | Bieg 10 km | ||||||
37 | Olejnik Adam | Nysa | Bieg 10 km | ||||||
38 | Żeliński Marek | Chorzów | Bieg 10 km | paid | |||||
39 | Józef Tomasz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 10 km | paid | |||||
40 | Tokarski Piotr | Katowice | Bieg 10 km | paid | |||||
41 | Kosiór Daniel | Mysłowice | Bieg 10 km | paid | |||||
42 | Swatek Agnieszka | Tarnowskie Góry | Bieg 10 km | paid | |||||
43 | Breguła Piotr | Tarnowskie Góry | Bieg 10 km | paid | |||||
44 | Gwiazda Wiesław | Katowice | Bieg 10 km | paid | |||||
45 | Chudek Michał | Katowice | Bieg 10 km | paid | |||||
46 | Jakóbczyk Magdalena | Sosnowiec | Bieg 10 km | paid | |||||
47 | Wrońska Beata | Chorzów | Bieg 10 km | ||||||
48 | Bąk Witold | Katowice | Bieg 10 km | paid | |||||
49 | Czajka Aleksander | Mikołów | Bieg 10 km | paid | |||||
50 | Czajka Dagmara | Mikołów | Bieg 10 km | paid | |||||
51 | Tuleja Adam | Chorzów | Bieg 10 km | paid | |||||
52 | Tuleja Blanka | Chorzów | Bieg 10 km | paid | |||||
53 | Tys Małgorzata | Dąbrowa Górnicza | Bieg 10 km | ||||||
54 | Płonka Joanna | Katowice | Bieg 10 km | paid | |||||
55 | Kacprowski Filip | Tychy | Bieg 10 km | paid | |||||
56 | Kopiczko Łukasz | Rybnik | Bieg 10 km | ||||||
57 | Jafimowicz Tomasz | Katowice | Bieg 10 km | paid | |||||
58 | Zwierzyńska Małgorzata | Jastrzębie Zdrój | Bieg 10 km | paid | |||||
59 | Tarnowska Iwona | Tarnowskie Góry | Bieg 10 km | paid | |||||
60 | Zając Iwona | Bytom | Bieg 10 km | ||||||
61 | Borycka-Swierzy Bogusława | Katowice | Bieg 10 km | paid | |||||
62 | Iskrzak Izabela | Bytom | Bieg 10 km | paid | |||||
63 | Piotrowska Marta | GLIWICE | Bieg 10 km | ||||||
64 | Wiltosiński Konrad | Siemianowice Śląskie | Bieg 10 km | paid | |||||
65 | Koślacz Katarzyna | Tychy | Bieg 10 km | ||||||
66 | Panuś Artur | Katowice | Bieg 10 km | paid | |||||
67 | Gałuszka Kamil | Tarnowskie Góry | Bieg 10 km | ||||||
68 | JÓZEF Marek | KATOWICE | Bieg 10 km | paid | |||||
69 | Józef Dorota | Katowice | Bieg 10 km | paid | |||||
brak | |||||||||
70 | MULARCZYK Mariusz | Sosnowiec | Bieg 10 km | brak | paid | ||||
71 | Mularczyk Joanna | Sosnowiec | Bieg 10 km | brak | paid | ||||
72 | KĘPYS BOGUSŁAW | BIELSKO-BIAŁA | Bieg 10 km | brak | paid | ||||
Łuk | |||||||||
73 | ZAURSKI TOMASZ | BYTOM | Bieg 10 km | Łuk | |||||
Śląsk Runners | |||||||||
74 | Krawczyk Pawel | Ruda slaska | Bieg 10 km | Śląsk Runners |
Views: 10414