# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#BIEGACZE | |||||||||
1 | Ignac Longina | Poznań | Bieg 5 km | #BIEGACZE | paid | ||||
2 | Zowczak Dorota | Komorniki | Bieg 10 km | #BIEGACZE | paid | ||||
3 | Duda Jadwiga | Szamotuły | Bieg 10 km | #BIEGACZE | paid | ||||
4 | Kozłowski Marcin | Poznań | Bieg 5 km | #BIEGACZE | paid | ||||
5 | Kozłowska Karolina | Poznań | Bieg 5 km | #BIEGACZE | paid | ||||
#GrodziecRun | |||||||||
6 | Łuszcz Konrad | Będzin | Bieg 10 km | #GrodziecRun | paid | ||||
#czeladzbiega | |||||||||
7 | Kapa Tomasz | Czeladź | Bieg 10 km | #czeladzbiega | paid | ||||
Azs Awf Katowice | |||||||||
8 | Morawska Julia | Mysłowice | Bieg 5 km | Azs Awf Katowice | |||||
Biegające Bataty | |||||||||
9 | Odias Dominika | Katowice | Bieg 5 km | Biegające Bataty | |||||
Biegamy z oszczepem | |||||||||
10 | Kurek Mateusz | Mysłowice | Bieg 5 km | Biegamy z oszczepem | paid | ||||
Biegaton Mikołów | |||||||||
11 | Wróblewski Lech | Mikołów | Bieg 10 km | Biegaton Mikołów | |||||
Dzikie Ultra | |||||||||
12 | OCHWAT ALEKSANDRA | KATOWICE | Bieg 10 km | Dzikie Ultra | paid | ||||
13 | OCHWAT ADAM | KATOWICE | Bieg 10 km | Dzikie Ultra | paid | ||||
14 | Czajkowski Arek | Katowice | Bieg 10 km | Dzikie Ultra | paid | ||||
Dzikie Ultra | |||||||||
15 | KINEL AGNIESZKA | KATOWICE | Bieg 10 km | Dzikie Ultra | paid | ||||
ECS | |||||||||
16 | Kozik Marcin | Balice | Bieg 10 km | ECS | paid | ||||
17 | Dąbrowski Adam | Kraków | Bieg 10 km | ECS | paid | ||||
18 | Kozak Maciej | Kraków | Bieg 10 km | ECS | paid | ||||
19 | Suwała Sebastian | Kraków | Bieg 10 km | ECS | paid | ||||
20 | Cisło Mariusz | Kraków | Bieg 5 km | ECS | paid | ||||
21 | Walczyk Andrzej | Kraków | Bieg 10 km | ECS | paid | ||||
22 | Król Michał | Kraków | Bieg 10 km | ECS | paid | ||||
Frelki | |||||||||
23 | Janota Anna | Mysłowice | Bieg 5 km | Frelki | paid | ||||
Fundacja Oko w Oko z Rakiem | |||||||||
24 | Dec Justyna | Katowice | Bieg 5 km | Fundacja Oko w Oko z Rakiem | paid | ||||
Fundacja Oko w Oko z Rakiem | |||||||||
25 | Kurasz Agnieszka | Czeladż | Bieg 5 km | Fundacja Oko w Oko z Rakiem | paid | ||||
HDK PCK BASIA | |||||||||
26 | jelinski andrzej | Mysłowice | Bieg 5 km | HDK PCK BASIA | |||||
Inżynieria biegania | |||||||||
27 | Stolorz Katarzyna | Tychy | Bieg 5 km | Inżynieria biegania | |||||
KPCC | |||||||||
28 | Russell Owen Russell | Katowice | Bieg 10 km | KPCC | paid | ||||
Klub Leniwych Biegaczy | |||||||||
29 | Leszczyńska Katarzyna | Knurów | Bieg 5 km | Klub Leniwych Biegaczy | paid | ||||
30 | Pinocy Kacper | Knurów | Bieg 5 km | Klub Leniwych Biegaczy | paid | ||||
31 | Pinocy Mariola | Knurów | Bieg 5 km | Klub Leniwych Biegaczy | paid | ||||
Klub Sportowy Gminy Psary | |||||||||
32 | Zięba Aleksander | Strzyżowice | Bieg 5 km | Klub Sportowy Gminy Psary | |||||
Lecymy Durś | |||||||||
33 | Koba-Stasiak Urszula | Piekary Śląskie | Bieg 10 km | Lecymy Durś | |||||
M.A.J. Correre | |||||||||
34 | Witczak Adam | Pyskowice | Bieg 10 km | M.A.J. Correre | paid | ||||
Malczusia Team | |||||||||
35 | Adamek Andrzej | Gliwice | Bieg 5 km | Malczusia Team | paid | ||||
Miechowicka Grupa Biegowa | |||||||||
36 | Szczuka Joanna | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | paid | ||||
37 | Szczuka Adrian | Bytom | Bieg 10 km | Miechowicka Grupa Biegowa | paid | ||||
Niezniszczalni | |||||||||
38 | Kukowka Adam | Kalety | Bieg 10 km | Niezniszczalni | paid | ||||
Night Runners Śląsk | |||||||||
39 | Tytko Grzegorz | Katowice | Bieg 10 km | Night Runners Śląsk | paid | ||||
OLKUSZBIEGA | |||||||||
40 | Małysa Adam | Klucze | Bieg 10 km | OLKUSZBIEGA | paid | ||||
Oldboys Uniwersytecka | |||||||||
41 | Denysenko Lech | KATOWICE | Bieg 10 km | Oldboys Uniwersytecka | paid | ||||
Parkrun Katowice | |||||||||
42 | Mucha Mateusz | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Parkrun Katowice | paid | ||||
Plan Bieganie | |||||||||
43 | Strzoda Marcin | Tychy | Bieg 5 km | Plan Bieganie | paid | ||||
Przygodnik Podróżniczy | |||||||||
44 | Józef Mateusz | Katowice | Bieg 10 km | Przygodnik Podróżniczy | paid | ||||
Rach-ciach-ciach lotomy w koło chlywika | |||||||||
45 | Majchrzak Kamil | Chorzów | Bieg 5 km | Rach-ciach-ciach lotomy w koło chlywika | paid | ||||
46 | Jańta Patryk | Chorzów | Bieg 5 km | Rach-ciach-ciach lotomy w koło chlywika | paid | ||||
Rebirth | |||||||||
47 | Smolik Sławomir | Świętochłowice | Bieg 10 km | Rebirth | paid | ||||
SOCIOS SILESIA | |||||||||
48 | Rogosz Katarzyna | Ruda Śląska | Bieg 5 km | SOCIOS SILESIA | |||||
49 | Dąbrowski Krzysztof | Zabrze | Bieg 5 km | SOCIOS SILESIA | |||||
STS Biegaton Mikołów | |||||||||
50 | PETKIEWICZ TOMASZ | MIKOŁÓW | Bieg 10 km | STS Biegaton Mikołów | |||||
Smart Gym | |||||||||
51 | Długajczyk Agnieszka | Ruda Śląska | Bieg 5 km | Smart Gym | paid | ||||
52 | Kurasz Daniel | Ruda Śląska | Bieg 5 km | Smart Gym | paid | ||||
Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |||||||||
53 | Benisz Wojciech | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |||||
Stadion Śląski | |||||||||
54 | Rurański Jerzy | Katowice | Bieg 5 km | Stadion Śląski | |||||
55 | Wiktorzak Elżbieta | Katowice | Bieg 5 km | Stadion Śląski | |||||
ToPo Czeladź | |||||||||
56 | Sobolewski Piotr | Czeladź | Bieg 10 km | ToPo Czeladź | |||||
Tramwaje Śląskie | |||||||||
57 | Mrugała Łukasz | Świętochłowice | Bieg 5 km | Tramwaje Śląskie | |||||
Trzypsy | |||||||||
58 | Noszczyk Sebastian | Tychy | Bieg 10 km | Trzypsy | |||||
UKS Orzeł Katowice | |||||||||
59 | Wydra Andrzej | Katowice | Bieg 5 km | UKS Orzeł Katowice | paid | ||||
60 | Prudnykov Serhii | Donieck | Bieg 10 km | UKS Orzeł Katowice | paid | ||||
61 | Wydra Bogumiła | Katowice | Bieg 5 km | UKS Orzeł Katowice | paid | ||||
62 | Mynarski Adam | Katowice | Bieg 5 km | UKS Orzeł Katowice | paid | ||||
63 | Grabowska-Mynarska Sylwia | Katowice | Bieg 5 km | UKS Orzeł Katowice | paid | ||||
W Pogoni za Duchem | |||||||||
64 | Matyszkiewicz Paweł | Czeladź | Bieg 10 km | W Pogoni za Duchem | paid | ||||
Wataha - Łączy nas Bieganie | |||||||||
65 | Pączek Weronika | Sułkowice Łęg | Bieg 5 km | Wataha - Łączy nas Bieganie | |||||
Zatyrani Gmina Pilchowice | |||||||||
66 | Rybarz Ewa | Żernica | Bieg 10 km | Zatyrani Gmina Pilchowice | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
67 | Tomczyk Rafał | Katowice | Bieg 10 km | ||||||
68 | Jędrzejek Krzysztof | Jaworzno | Bieg 5 km | paid | |||||
69 | Niedbał Dawid | Katowice | Bieg 5 km | paid | |||||
70 | Bućkowski Kamil | Radlin | Bieg 10 km | paid | |||||
71 | Szostak Mariusz | Katowice | Bieg 5 km | paid | |||||
72 | Przyłęcka-Hussar Agnieszka | Katowice | Bieg 5 km | paid | |||||
73 | Horvath Dorottya | Bobrowniki | Bieg 5 km | ||||||
74 | Trela Andrzej Trela | Piaski | Bieg 10 km | paid | |||||
75 | KALUSKA JOLANTA | KATOWICE | Bieg 10 km | ||||||
76 | Koczur Dorota | Ryczów | Bieg 5 km | paid | |||||
77 | Tomska Karolina | Spytkowice | Bieg 5 km | paid | |||||
78 | Olejnik Adam | Nysa | Bieg 10 km | ||||||
79 | Żeliński Marek | Chorzów | Bieg 10 km | paid | |||||
80 | Józef Tomasz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 10 km | paid | |||||
81 | Pietrasik Kamil | Ruda Śląska | Bieg 5 km | paid | |||||
82 | Tokarski Piotr | Katowice | Bieg 10 km | paid | |||||
83 | Pacyna Przybylak Agnieszka | Myszkowice | Bieg 5 km | paid | |||||
84 | Trojanowski Wojciech | Lipnica Górna | Bieg 5 km | paid | |||||
85 | SZUBEL ANNA SZUBEL | Jaworzno | Bieg 5 km | paid | |||||
86 | Kosiór Daniel | Mysłowice | Bieg 10 km | paid | |||||
87 | Dulęba Daniel Dulęba | Sarnów | Bieg 5 km | paid | |||||
88 | Mizera-Oczadły Barbara | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | paid | |||||
89 | Korzus Patrycja | Miasteczko śląskie | Bieg 5 km | paid | |||||
90 | Nierada Adrianna | Katowice | Bieg 5 km | ||||||
91 | Swatek Agnieszka | Tarnowskie Góry | Bieg 10 km | paid | |||||
92 | Breguła Piotr | Tarnowskie Góry | Bieg 10 km | paid | |||||
93 | Gwiazda Mariola | Katowice | Bieg 5 km | paid | |||||
94 | Gwiazda Wiesław | Katowice | Bieg 10 km | paid | |||||
95 | Chudek Michał | Katowice | Bieg 10 km | paid | |||||
96 | Wróblewski Bartosz | Świętochłowice | Bieg 5 km | paid | |||||
97 | Jakóbczyk Magdalena | Sosnowiec | Bieg 10 km | paid | |||||
98 | Szwaja Wojciech | Chodów | Bieg 5 km | ||||||
99 | Wrońska Beata | Chorzów | Bieg 10 km | ||||||
100 | Bąk Witold | Katowice | Bieg 10 km | paid | |||||
101 | Czajka Aleksander | Mikołów | Bieg 10 km | paid | |||||
102 | Czajka Dagmara | Mikołów | Bieg 10 km | paid | |||||
103 | Zięba Katarzyna | Wojkowice | Bieg 5 km | paid | |||||
104 | Pawlik Paulina | Bytom | Bieg 5 km | paid | |||||
105 | Malina Piotr | Katowice | Bieg 5 km | paid | |||||
106 | Malina Wojciech | Katowice | Bieg 5 km | paid | |||||
107 | Sikocińska Urszula | Katowice | Bieg 5 km | paid | |||||
108 | Sikociński Janusz | Katowice | Bieg 5 km | paid | |||||
109 | Tuleja Adam | Chorzów | Bieg 10 km | paid | |||||
110 | Tuleja Blanka | Chorzów | Bieg 10 km | paid | |||||
111 | Mastalska-Grabka Agnieszka | Katowice | Bieg 5 km | paid | |||||
112 | Kostrzewska Małgorzata | Katowice | Bieg 5 km | paid | |||||
113 | Posz Aleksandra | Katowice | Bieg 5 km | paid | |||||
114 | Badura Monika | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | paid | |||||
115 | Tys Małgorzata | Dąbrowa Górnicza | Bieg 10 km | ||||||
116 | Kubala Kinga | Katowice | Bieg 5 km | paid | |||||
117 | Quiroga Giovanny | Katowice | Bieg 5 km | paid | |||||
118 | Lobo Gonzalez Ronaldo Enrique | Katowice | Bieg 5 km | paid | |||||
119 | Tibocha Ruiz Laura Natalia | Katowice | Bieg 5 km | paid | |||||
120 | Płonka Joanna | Katowice | Bieg 10 km | paid | |||||
121 | Sułowski Adrian | Skawina | Bieg 5 km | paid | |||||
122 | Maj Joanna | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | paid | |||||
123 | Bulińska Małgorzata | Czerwionka-Leszczyny | Bieg 5 km | paid | |||||
124 | Maciejowski Wiesław | OLKUSZ | Bieg 5 km | paid | |||||
125 | Wojciechowska Marta | Czeladz | Bieg 5 km | paid | |||||
126 | Kulig Karolina | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | paid | |||||
127 | Kacprowski Filip | Tychy | Bieg 10 km | paid | |||||
128 | Będkowski Paweł | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | paid | |||||
129 | Gubernat Dorota | Katowice | Bieg 5 km | paid | |||||
130 | Antoszek Jacek | Katowice | Bieg 5 km | paid | |||||
131 | Kopiczko Łukasz | Rybnik | Bieg 10 km | ||||||
132 | urbankiewicz marcin | Katowice | Bieg 5 km | paid | |||||
133 | Brzezińska Anna | Chrząstowice | Bieg 5 km | paid | |||||
134 | Feliks Andrzej | Katowice | Bieg 5 km | paid | |||||
135 | Horbacz Dariusz | Sosnowiec | Bieg 5 km | paid | |||||
136 | Chronowska Justyna | Katowice | Bieg 5 km | paid | |||||
137 | Jafimowicz Tomasz | Katowice | Bieg 10 km | paid | |||||
138 | Abrahamaczyk Karina | Katowice | Bieg 5 km | paid | |||||
139 | Maszczyńska-Skalik Ania | Tychy | Bieg 5 km | paid | |||||
140 | Zwierzyńska Małgorzata | Jastrzębie Zdrój | Bieg 10 km | paid | |||||
141 | Tarnowska Iwona | Tarnowskie Góry | Bieg 10 km | paid | |||||
142 | Zając Iwona | Bytom | Bieg 10 km | ||||||
143 | Bieta Tomasz | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | paid | |||||
144 | Miszczak Katarzyna | Ruda Śląska | Bieg 5 km | paid | |||||
145 | Borycka-Swierzy Bogusława | Katowice | Bieg 10 km | paid | |||||
146 | Milczarek Norbert | Cekanów | Bieg 5 km | ||||||
147 | Iskrzak Izabela | Bytom | Bieg 10 km | paid | |||||
148 | Majewski Łukasz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | paid | |||||
149 | Abrahamczyk Natalia | Katowice | Bieg 5 km | paid | |||||
150 | Kurtyka Agnieszka | Dabrowa Gornicza | Bieg 5 km | paid | |||||
151 | Piotrowska Marta | GLIWICE | Bieg 10 km | ||||||
152 | Wiltosiński Konrad | Siemianowice Śląskie | Bieg 10 km | paid | |||||
153 | Serwotka Jan | Wodzislaw Slaski | Bieg 5 km | ||||||
154 | Żołneczko Krystyna | Tychy | Bieg 5 km | ||||||
155 | Koślacz Katarzyna | Tychy | Bieg 10 km | ||||||
156 | Panuś Artur | Katowice | Bieg 10 km | paid | |||||
157 | Kucharska Anna | Piekary Śląskie | Bieg 5 km | paid | |||||
158 | Gałuszka Kamil | Tarnowskie Góry | Bieg 10 km | ||||||
159 | Józef Karina | Katowice | Bieg 5 km | paid | |||||
160 | Dudek Wioletta | Ruda Śląska | Bieg 5 km | paid | |||||
161 | JÓZEF Edward | KATOWICE | Bieg 5 km | paid | |||||
162 | JÓZEF Marek | KATOWICE | Bieg 10 km | paid | |||||
163 | Józef Dorota | Katowice | Bieg 10 km | paid | |||||
brak | |||||||||
164 | MULARCZYK Mariusz | Sosnowiec | Bieg 10 km | brak | paid | ||||
165 | Mularczyk Joanna | Sosnowiec | Bieg 10 km | brak | paid | ||||
166 | KĘPYS BOGUSŁAW | BIELSKO-BIAŁA | Bieg 10 km | brak | paid | ||||
Łuk | |||||||||
167 | ZAURSKI TOMASZ | BYTOM | Bieg 10 km | Łuk | |||||
Śląsk Runners | |||||||||
168 | Krawczyk Pawel | Ruda slaska | Bieg 10 km | Śląsk Runners |
Views: 10412