# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kaczmarek Robert Sieradz Rajd Nordic Walking NWPL Garrosa Team free participation
2 Kaczmarek Anita Sieradz Rajd Nordic Walking NWPL Garrosa Team free participation
3 Gołąb Mirosław Sieradz Rajd Nordic Walking NWPL Garrosa Team free participation
4 Sulej Teresa Sieradz Rajd Nordic Walking NWPL Garrosa Team free participation
5 Świtała Karolina Świtała Sieradz Rajd Nordic Walking NWPL Garrosa Team free participation
6 Kuźnicka Teresa Bełchatów Rajd Nordic Walking Sercańska Akademia Seniora Bełchatów free participation
7 Matyja Agnieszka Bełchatów Rajd Nordic Walking free participation
8 Piskulak Tatiana Bełchatów Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów free participation
9 Piskulak Tatiana Bełchatów Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów free participation
10 Kunysz Renata bełchatów Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking free participation
11 Domański Łukasz Bełchatów Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking free participation
12 Motyl Mariusz Bełchatów Rajd Nordic Walking free participation
13 Wencel Bogusław Dobrzelów Rajd Nordic Walking free participation
14 Ilkiewicz Irena Bełchatów Rajd Nordic Walking Uniwersytet III Wieku free participation
15 Terkiewicz Danuta Bełchatów Rajd Nordic Walking Uniwersytet III Wieku free participation
16 Pacyńska Jolanta Bełchatów Rajd Nordic Walking Uniwersytet III Wieku free participation
17 Kuder Agnieszka Radomsko Rajd Nordic Walking PoChodzone Nordic Walking Radomsko free participation
18 Kuder Kamil Radomsko Rajd Nordic Walking PoChodzone Nordic Walking Radomsko free participation
19 Sołtys Maria Bełchatów Rajd Nordic Walking Sercańska Akademia Seniora Bełchatów free participation
20 Szczepaniak Halina Bełchatów Rajd Nordic Walking Sercańska Akademia Seniora Bełchatów free participation
21 Krawczykowska Elżbieta Bełchatów Rajd Nordic Walking Sercańska Akademia Seniora Bełchatów free participation
22 Wolfigiel Halina Bełchatów Rajd Nordic Walking Sercańska Akademia Seniora Bełchatów free participation
23 Kopcik Mieczysława Bełchatów Rajd Nordic Walking Sercańska Akademia Seniora Bełchatów free participation
24 Janaś Elżbieta Bełchatów Rajd Nordic Walking Sercańska Akademia Seniora Bełchatów free participation
25 Kuriata Janina Bełchatów Rajd Nordic Walking Sercańska Akademia Seniora Bełchatów free participation
26 Miller Krystyna Bełchatów Rajd Nordic Walking Sercańska Akademia Seniora Bełchatów free participation
27 Madalska Zofia Bełchatów Rajd Nordic Walking Uniwersytet III Wieku free participation
28 Baraniecka Maria Bełchatów Rajd Nordic Walking Uniwersytet III Wieku free participation
29 Grabska Danuta Bełchatów Rajd Nordic Walking Uniwersytet III Wieku free participation
30 Madaliński Tomasz Bełchatów Rajd Nordic Walking K.S. NORDIC WALKING BEŁCHATÓW free participation
31 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK Rajd Nordic Walking free participation
32 Birkowski Michał Łódź Rajd Nordic Walking free participation
33 Birkowska Maura Łódź Rajd Nordic Walking free participation
34 Jaszczak-Birkowska Magdalena Łódź Rajd Nordic Walking free participation
35 Ostolska Anna Belchatow Rajd Nordic Walking SAS Bełchatow free participation
36 Madalińska Renata Bełchatów Rajd Nordic Walking NWPL/NW Bełchatów free participation
37 Fiszera Elżbieta Bełchatów Rajd Nordic Walking NWPL/NW Bełchatów free participation
38 Jóźwiak Dorota Łódź Rajd Nordic Walking free participation
39 Kwiatkowska Aneta Bełchatów Rajd Nordic Walking Centrum Kultury i Sportu Gminy Bełchatów free participation
40 Kamieniak Anna Szczerców Rajd Nordic Walking Centrum Kultury i Sportu Gminy Bełchatów free participation
41 Rutkowska Iwona Bełchatów Rajd Nordic Walking free participation
42 Rutkowski Darek Bełchatów Rajd Nordic Walking free participation
43 CIAŚ MAŁGORZATA BEŁCHATÓW Rajd Nordic Walking free participation
44 Barłowska Dorota Bełchatów Rajd Nordic Walking Centrum Kultury i Sportu Gminy Bełchatów free participation
45 Domański Jarosław Bełchatów Rajd Nordic Walking SPARTAKUS BELCHATOW free participation
46 Krzysztofik Katarzyna Bełchatów Rajd Nordic Walking NW Bełchatow free participation
47 Ławska Emilia Bełchatów Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking free participation
48 Szperna Ewelina Bełchatów Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking free participation
49 Kożuchowska Joanna Bełchatów Rajd Nordic Walking NW Bełchatów free participation
50 Czernik Małgorzata Bełchatów Rajd Nordic Walking NWPL/NW Bełchatów free participation
51 Banaszczyk Karolina Bełchatów Rajd Nordic Walking NW Bełchatów free participation
52 Fijałkowska Agnieszka Bełchatów Rajd Nordic Walking NW Bełchatow free participation
53 Motyl ANNA Belchatow Rajd Nordic Walking NWPL/NW Bełchatów free participation
54 Bryliński Piotr Proszowice Rajd Nordic Walking free participation
55 Mędoń Maria Bełchatów Rajd Nordic Walking NW Bełchatow free participation
56 Romaszko Henryk Bełchatów Rajd Nordic Walking free participation
57 Sztajnert Justyna Bełchatów Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking free participation
58 Krawętek Agnieszka Bełchatów Rajd Nordic Walking NWPL/NW BEŁCHATÓW free participation
59 Bykowska Halina Bełchatów Rajd Nordic Walking Klub NW Bełchatów free participation
60 Świerczyński Marcin Bełchatów Rajd Nordic Walking NWPL/NW Bełchatów free participation
61 Szadkowska Katarzyna Bełchatów Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking free participation
62 Motyl Anetta Bełchatów Rajd Nordic Walking Klub NW Bełchatów free participation
63 Siewierska Iga Bełchatów Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking free participation
64 Strzelec Kamila Bełchatów Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking free participation
65 Siewierska Urszula Bełchatów Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking free participation
66 Murlikiewicz Maria Bełchatów Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking free participation
67 Szadkowski Mariusz Bełchatów Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking free participation
68 Foltyn Mirosław Bełchatów Rajd Nordic Walking NWPL/NW Bełchatów free participation
69 Garbowicz Tomasz Bełchatów Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów grupa Nordic Walking free participation
70 Gościński Mariusz Bełchatów Rajd Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów free participation
71 Szałwińska Ewa Bełchatów Rajd Nordic Walking Klub NW Bełchatów free participation
72 Napierała Bogusław Bełchatów Rajd Nordic Walking Klub NW Bełchatów free participation
73 Jurczyk Elżbieta Bełchatów Rajd Nordic Walking NWPL/NW Bełchatów free participation
74 Foltyn Daria Bełchatów Rajd Nordic Walking NWPL/NW BEŁCHATÓW free participation
75 Sidowska Beata Bełchatów Rajd Nordic Walking NWPL/NW Bełchatów free participation
76 Plicha Halina Andrespol Rajd Nordic Walking free participation
77 Olczyk Jolanta Bełchatów Rajd Nordic Walking NW Bełchatow free participation
78 Olejnik Mieczysław Bełchatów Rajd Nordic Walking NWPL/NW Bełchatów free participation
79 Rożniakowska Marta Bełchatów Rajd Nordic Walking NWPL/NW BEŁCHATÓW free participation
80 Berłowska Sylwia Bełchatów Rajd Nordic Walking NW Bełchatow free participation
81 Gajda Tomasz Piotrków Tryb. Rajd Nordic Walking NWPL/NW BEŁCHATÓW free participation
82 Bartosik Sylwia Bełchatów Rajd Nordic Walking NWPL/NW BEŁCHATÓW free participation


Views: 1040

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ