# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Kategoria Służb Mundurowych? | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kloc Krzysztof | Goleniów | Maraton MTB | Goleniów | |||
2 | Kloc Szymon | Goleniów | Maraton MTB | Goleniów | |||
3 | Harbacewicz Franciszek | Goleniów | Maraton MTB | PESTA JF DUET GOLENIÓW | NIE | paid | |
4 | WAGNER MATEUSZ | LIPIANY | Maraton MTB | WAGI TEAM | NIE | paid | |
5 | Jasłowski Dawid | Stargard | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | ||||
6 | Gilewski Paweł | Zielona Góra | Maraton MTB | NIE | paid | ||
7 | Pituch SŁAWEK | Bytów | Maraton MTB | NIE | |||
8 | Godlewski Sławek | Szczecin | Maraton MTB | NIE | paid | ||
9 | Ochmański Paweł | wałcz | Maraton MTB | NIE | |||
10 | Reck Marcin | Szczecin | Maraton MTB | Arbet Team | NIE | ||
11 | Frątczak Patryk | Stargard | Maraton MTB | STC Stargard | paid | ||
12 | Woźniak Paweł | Barlinek | Maraton MTB | TAK | paid | ||
13 | Burcza Grzegorz | Gryfice | Maraton MTB | NIE | |||
14 | Rolka Rafał | Osina | Turysta 10 km | paid | |||
15 | Lipiński Marek | Nowogard | Turysta 10 km | NIE | paid | ||
16 | Sikorska Honorata | Stargard | Maraton MTB | NIE | paid | ||
17 | Sikorski Andrzej | Stargard | Maraton MTB | TAK | paid | ||
18 | Chmielewski Maciej | Stargard | Maraton MTB | STC Stargard | TAK | paid | |
19 | Fręch Radosław | Szczecin | Maraton MTB | NIE | paid | ||
20 | Lesisz Karol | Kielce | Maraton MTB | NIE | paid | ||
21 | Ziemak-Lis Joanna | Szczecin | Maraton MTB | RIDERSCLUB KIJEWO | NIE | paid | |
22 | Kuzynin Jacek | Choszczno | Maraton MTB | 2x3 MTB Racing Team | NIE | paid | |
23 | Dziedzic Miłosz | Wysoka Kamieńska | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | Gimnazjum Wolin | NIE | ||
24 | Okoń Maciej | Marianowo | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | SP Marianowo | NIE | ||
25 | Maślanka Katarzyna | Słupsk | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | SP8 | NIE | ||
26 | Maślanka Aleksandra | Słupsk | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | SP8 | NIE | ||
27 | ŚWIĄDER ARTUR | STRZELCE KRAJEŃSKIE | Maraton MTB | fsd | NIE | paid | |
28 | Szwabowicz Sławomir | Grzędzice | Maraton MTB | TAK | paid | ||
29 | Wojtas Iwona | Strzelce Krajeńskie | Maraton MTB | FSD Sport | NIE | paid | |
30 | Wojtas Wiesław | Strzelce Krajeńskie | Maraton MTB | FSD Sport | NIE | paid | |
31 | Jastrząbek Janusz | Stargard | Maraton MTB | Stargard | NIE | ||
32 | Krugły Paweł | Nowogard | Maraton MTB | NIE | paid | ||
33 | Minda Bogumiła | Nowogard | Turysta 10 km | NIE | paid | ||
34 | Minda Jacek | Nowogard | Turysta 10 km | NIE | paid | ||
35 | Zawierucha Stefan | Nowogard | Maraton MTB | BikeManiack | NIE | paid | |
36 | Wichłacz Kacper | Stargard | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | NIE | |||
37 | BOŚKO Andrzej | GRYFICE | Maraton MTB | NIE | paid | ||
38 | Wahn Przemysław | Szczecin | Maraton MTB | Wielgowo Rowerowo | NIE | paid | |
39 | Zemankiewicz Łukasz | Szczecin | Maraton MTB | Kanał 6 am | NIE | paid | |
40 | Baczyński KRZYSZTOF | SZCZECIN | Maraton MTB | NIE | paid | ||
41 | Krugły Mateusz | Nowogard | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | LKK Chrabąszcze Nowogard | NIE | ||
42 | Nowak Marta | Stargard | Maraton MTB | NIE | paid | ||
43 | Panejko Jarek | Pilchowo | Maraton MTB | CUBICA RACING TEAM | NIE | ||
44 | Pacholski Filip | Dziwnówek | Maraton MTB | TAK | paid | ||
45 | Krause Jakub | Ogorzele | Maraton MTB | NIE | paid | ||
46 | Stempińska Elżbieta | Szczecin | Maraton MTB | Atos Team | NIE | ||
47 | Hałoń Cezar | Szczecin | Maraton MTB | TME MTB TEAM | NIE | paid | |
48 | Sadzik Krzysztof | Szczecin | Maraton MTB | NIE | paid | ||
49 | Sadzik Krzysztof | Szczecin | Maraton MTB | NIE | |||
50 | Kozakiewicz Rafał | Szczecin | Maraton MTB | NIE | paid | ||
51 | Jurgielewicz Tomasz | Stargard | Maraton MTB | NIE | paid | ||
52 | Świątek Robert | Mierzyn | Maraton MTB | NIE | paid | ||
53 | Wichłacz Krzysztof | Stargard | Maraton MTB | TAK | paid | ||
54 | Witkowski Radoslaw | Koszewo | Maraton MTB | NIE | paid | ||
55 | Bednarczyk Arkadiusz | Szczecin | Maraton MTB | NIE | paid | ||
56 | Zarzycki Dariusz | Ustka | Maraton MTB | AS Słupsk | TAK | paid | |
57 | Mostowski Dariusz | Szczecin | Maraton MTB | TME MTB TEAM | NIE | paid | |
58 | Kaczmarek Grzegorz | Stargard | Maraton MTB | NIE | paid | ||
59 | Waszak Szymon | Stargard | Wyścig Junior dla dzieci na 10 km | NIE | |||
60 | Nazorek Krzysztof | Stargard Szczeciński | Maraton MTB | STC STARGARD | NIE | paid | |
61 | Harhaj Piotr | Stargard | Maraton MTB | NIE | paid | ||
62 | Skrzypek Adam | Police | Maraton MTB | NIE | paid | ||
63 | Bagieński Mateusz | Sułkowo | Maraton MTB | STC STARGARD | TAK | ||
64 | Rzepka Jacek | Nowgard | Maraton MTB | Nowogard lumbago | NIE | paid | |
65 | Wiecek Jacek | Stargard | Maraton MTB | NIE | paid | ||
66 | Kuźmicki Remigiusz | Szczecin | Maraton MTB | 2x3 MTB Racing Team | NIE | paid | |
67 | Sokołowski Henryk | Stargard | Maraton MTB | NIE | paid | ||
68 | Prabucka Agata Prabucka | Stargard | Maraton MTB | TR Starblade | NIE | paid | |
69 | Jaros Ewa | Skwierzyna | Maraton MTB | jarosBike | NIE | paid | |
70 | Jaros Marek | Skwierzyna | Maraton MTB | jarosBike | NIE | paid | |
71 | Zagdanski Tadeusz | Stargard | Maraton MTB | NIE | paid | ||
72 | Kwieciński Feliks | Wolin | Maraton MTB | NIE | paid | ||
73 | Zdrojewska Magdalena Zdrojewska | Poznań | Maraton MTB | NIE | paid | ||
74 | KOZŁOWSKI Marek | Szczecin | Maraton MTB | STC Stargard | TAK | paid | |
75 | Piotrowicz Paweł | Szczecin | Maraton MTB | PPbike Salon Rowerowy | NIE | paid | |
76 | pikosz wiesław | myślibórz | Maraton MTB | NIE | |||
77 | Karwowski Marcin | Szczecin | Maraton MTB | NIE | paid | ||
78 | Karwowska Anna | Szczecin | Turysta 10 km | NIE | paid | ||
79 | Ziemecki Grzegorz | Drawsko Pomorskie | Maraton MTB | Paramedic Team | NIE | paid | |
80 | Nanu Justyna | Szczecin | Maraton MTB | NIE | |||
81 | Kłos Anna | Nowogard | Maraton MTB | Bike Team SZczecin | NIE | paid | |
82 | Tukan Przemysław | Szczecin | Maraton MTB | NIE | paid | ||
83 | Zieliński Artur | Szczecin | Maraton MTB | Dolina Noteci Racing Team | NIE | paid | |
84 | Brosławski Marcin | Goleniów | Maraton MTB | NIE | paid | ||
85 | Sokołowska Anna | szczecin | Maraton MTB | NIE | paid | ||
86 | Stempiński Paweł | Szczecin | Maraton MTB | Atos Team | NIE | paid | |
87 | Pietruszewski Wiesław | Nowogard | Turysta 10 km | NIE | paid | ||
88 | Kaczkowski Przemysław | Szczecin | Maraton MTB | NIE | paid | ||
89 | Strzeboński Maciej | Pogorzelica | Maraton MTB | NIE | paid | ||
90 | Stefański Damian | wysoka kamieńska | Maraton MTB | NIE | paid | ||
91 | Ledzion Artur | Nowogard | Maraton MTB | NIE | paid | ||
92 | Krychowiak Piotr | Szczecin | Maraton MTB | NIE | paid | ||
93 | Golacik Zbigniew | Nowogard | Maraton MTB | niezrzeszony | NIE | paid | |
94 | Lipiński Sławomir | Nowogard | Maraton MTB | NIE | paid | ||
95 | Mazurek Piotr | Kamień Pomorski | Maraton MTB | NIE | paid | ||
96 | Kwaśniak Zdzisław | Słupsk | Maraton MTB | Piast Słupsk | NIE | ||
97 | wypych piotr | stargard | Maraton MTB | NIE | paid | ||
98 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Maraton MTB | NIE | |||
99 | Maziarz Ryszard Maziarz | Trzcianka | Maraton MTB | Nie zrzeszony | NIE | paid | |
100 | Wnęk Jan | Morzyczyn | Maraton MTB | brak | NIE | paid |
Views: 27686