"STOP Jesiennej Chandrze" 4 z 4 Biegów Kwartetu Biegowego pt. "Cztery Pory Roku"
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 BANIAK JACEK PŁOŃSK Bieg główny - 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
2 Adamski Przemysław Płock Bieg główny - 10km Active Runners Płock
3 Adamski Przemysław Płock Bieg - 5km Active Runners Płock
4 Musiatowicz Aleksandra Warszawa Marsz Nordic Walking - 5km PASJA Nordic Walking
5 Jasińska Wioleta Nowe Miasto Marsz Nordic Walking - 5km
6 Przeradzki Seweryn Mława Bieg główny - 10km KB TKKF Promyk Ciechanów
7 Kurek Krzysztof Plock Bieg główny - 10km Płock Biega No Age Limit
8 Szot Maria Ujazd Bieg główny - 10km Jasielskie pioruny
9 Podlecka Milena Ciechanów Bieg - 5km KB TKKF Promyk Ciechanów
10 Piechna Andrzej Ciechanów Bieg główny - 10km KB TKKF Promyk Ciechanów
11 Podlecki Krzysztof Ciechanów Bieg główny - 10km KB TKKF Promyk Ciechanów
12 Podlecki Maciej Ciechanów Bieg główny - 10km KB TKKF Promyk Ciechanów
13 Dajek Radosław Stare Budy Marsz Nordic Walking - 5km
14 Masłowska justyna gucin Bieg - 5km
15 Różańska Helena Różańska Płońsk Marsz Nordic Walking - 5km NW Człapski Team
16 Sobieś Alina Gardeja Bieg główny - 10km Gmina Gardeja Biega
17 Gąsiorowski Dariusz Gardeja Bieg główny - 10km Wataha Łączy Nas Bieganie
18 Rybicka Agnieszka Przemkowo Bieg - 5km
19 Mazurowski Michał Gójsk Bieg główny - 10km sparta Sierpc
20 Mariański Piotr Rościszewo Bieg - 5km sparta Sierpc
21 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg główny - 10km
22 Rucińska Gabriela Nowe Miasto Marsz Nordic Walking - 5km
23 Wesołowski Emil Nowe Miasto Bieg - 5km Strefa treningu GARAŻ
24 Wesołowska Magdalena Nowe Miasto Marsz Nordic Walking - 5km
25 Piętka Julia Nowe Miasto Marsz Nordic Walking - 5km Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka
26 Czaicka Beata Wólka Szczawińska Marsz Nordic Walking - 5km Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka
27 Oporski Antoni Kadłubówka Marsz Nordic Walking - 5km Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka
28 Piętka Beata Nowe Miasto Marsz Nordic Walking - 5km Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka
29 Oporska Aleksandra Kadłubówka Marsz Nordic Walking - 5km Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka
30 Oporski Adam Kadłubówka Bieg - 5km Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka
31 Urbaniak Damian Jednorożec Bieg - 5km
32 Kowalczyk Michał Jednorożec Bieg - 5km Jednorożec robi co może
33 Kowalczyk Kinga Jednorożec Bieg - 5km Jednorożec robi co może
34 Urbaniak Sylwester Jednorożec Bieg główny - 10km Jednorożec robi co może
35 Urbaniak Anna Jednorożec Bieg główny - 10km Jednorożec robi co może
36 Frontczak Marek Jednorozec Bieg - 5km Jednorożec robi co może
37 Wiktorska Mariola Jednorożec Bieg główny - 10km Jednorożec robi co może
38 Kaniak Zbigniew Płońsk Marsz Nordic Walking - 5km Grupa Nordic Walking Płońsk
39 Rucińska Rozalia Gawłowo Marsz Nordic Walking - 5km
40 Dębska Alicja Miszewo Wielkie Marsz Nordic Walking - 5km
41 Boguńska Joanna Miszewo Wielkie Marsz Nordic Walking - 5km
42 Boguński Ryszard Miszewo Wielkie Marsz Nordic Walking - 5km
43 Napiórkowska Maja Przepitki Marsz Nordic Walking - 5km
44 Boguński Paweł Przepitki Marsz Nordic Walking - 5km
45 Boguńska Anna Przepitki Marsz Nordic Walking - 5km
46 Boguński Zbigniew Przepitki Marsz Nordic Walking - 5km
47 Godlewski Daniel Nasielsk Bieg - 5km GARAŻ Nasielsk
48 Rabantek Edwin Anielin Bieg - 5km Anielin szura
49 Janik Artur Warszawa Marsz Nordic Walking - 5km
50 Janik Norbert Warszawa Bieg - 5km
51 Janik Sławomir Warszawa Bieg - 5km Anielin szura
52 Janik Bożena Warszawa Bieg - 5km Anielin szura
53 Olszewski Marcin Nowy Dwór Mazowiecki Bieg - 5km
54 Rucińska Wioleta Gawłowo Bieg - 5km
55 Bielska Anna PŁOŃSK Marsz Nordic Walking - 5km KIjkarze PŁOŃSK
56 Tomczak Ewa Ciechanów Marsz Nordic Walking - 5km Koci Pazur
57 Tomczak Marcin Ciechanów Marsz Nordic Walking - 5km Koci Pazur
58 Budniak Aleksandra Władysławowo Marsz Nordic Walking - 5km
59 Sybicki Paweł Dzierzążnia Bieg główny - 10km
60 Bratkowski Paweł Płońsk Bieg główny - 10km Torpeda Race Team Płońsk
61 Bratkowska Agnieszka Płońsk Bieg - 5km Torpeda Race Team Płońsk
62 Altman Jakub Płońsk Bieg - 5km
63 Okraska Wiktoria Szemplino Wielkie Bieg - 5km Jednorożec robi co może
64 Okraska Igor Szemplino Wielkie Bieg - 5km Jednorożec robi co może
65 GRUDZICKI DANIEL KOŁOZĄB Bieg - 5km Wojak Danczos
66 Macińska Małgorzata Nowy dwór mazowiecki Bieg - 5km OSP Nowy Dwór Mazowiecki
67 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg - 5km
68 Anowski Adrian Drochowo Bieg główny - 10km
69 Żochowski Błażej Lisewo Bieg - 5km
70 Zaborowski Marcin Płońsk Bieg główny - 10km
71 Maluchnik Marek Nasielsk Bieg - 5km GARAŻ Nasielsk
72 Kujawa Kamil Nowe Wrońska 14 Bieg główny - 10km Motointegrator Runing Team
73 Szymański Bartłomiej Rajszew Bieg - 5km OSP Nowy Dwór Mazowiecki
74 Stańczak Marcin Ostrowiec Świętokrzyski Bieg główny - 10km
75 Ruszkowska Karolina Świercze Bieg główny - 10km
76 Zaborowski Łukasz Płocj Marsz Nordic Walking - 5km
77 Gaworecki Krystian Anielin Marsz Nordic Walking - 5km
78 Gaworecki Jerzy Anielin Bieg - 5km Anielin szura
79 Gaworecka Aldona Anielin Bieg - 5km Anielin szura
80 Nowocińska Zuzanna Anielin Marsz Nordic Walking - 5km Team ZabieganeDni
81 Nowocińska Lilly Anielin Marsz Nordic Walking - 5km Team ZabieganeDni
82 Nowocińska Nelly Anielin Marsz Nordic Walking - 5km Team ZabieganeDni
83 Gredke Robert Anielin Bieg główny - 10km Team ZabieganeDni
84 Żuryński Paweł Nowy Dwór Mazowiecki Bieg - 5km OSP Nowy Dwór Mazowiecki
85 Degner Damian Płock Marsz Nordic Walking - 5km Active Ruuners Płock
86 BALCERZAK KRYSTIAN PŁOŃSK Marsz Nordic Walking - 5km
87 Jeszke Monika Nowy Dwór Mazowiecki Bieg - 5km OSP Nowy Dwór Mazowiecki
88 Jeszke DANIEL Nowy Dwór Mazowiecki Bieg - 5km OSP Nowy Dwór Mazowiecki
89 Ruszkowski Sebastian Joniec Bieg główny - 10km
90 Karpińska Monika Karpińska Joniec Bieg główny - 10km
91 Iwańczuk Katarzyna Rajszew Bieg - 5km OSP Nowy Dwór Mazowiecki
92 Piotrowska Katarzyna Płońsk Bieg - 5km
93 Wiśniewski Jarosław Płońsk Bieg - 5km Biegam sam
94 Pankowski Mariusz Szapsk Bieg - 5km Biegam sam
95 Kołpaczewski Piotr Karolinowo Bieg - 5km
96 Kołpaczewska Oliwia Karolinowo Bieg - 5km
97 Skrzynski Adam Nacpolsk Bieg - 5km
98 Pogorzelski Andrzej Ciechanów Bieg - 5km
99 Wojciechowska Bogumiła Płońsk Bieg - 5km
100 RADOMSKI Marcin Płock Marsz Nordic Walking - 5km Biegam W Sfetsze


Views: 1856

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ