# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BANIAK JACEK | PŁOŃSK | Polska | Bieg główny - 10km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
2 | Adamski Przemysław | Płock | Polska | Bieg główny - 10km | Active Runners Płock | |
3 | Adamski Przemysław | Płock | Polska | Bieg - 5km | Active Runners Płock | |
4 | Musiatowicz Aleksandra | Warszawa | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | PASJA Nordic Walking | |
5 | Jasińska Wioleta | Nowe Miasto | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | ||
6 | Przeradzki Seweryn | Mława | Polska | Bieg główny - 10km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
7 | Kurek Krzysztof | Plock | Polska | Bieg główny - 10km | Płock Biega No Age Limit | |
8 | Szot Maria | Ujazd | Polska | Bieg główny - 10km | Jasielskie pioruny | |
9 | Podlecka Milena | Ciechanów | Polska | Bieg - 5km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
10 | Piechna Andrzej | Ciechanów | Polska | Bieg główny - 10km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
11 | Podlecki Krzysztof | Ciechanów | Polska | Bieg główny - 10km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
12 | Podlecki Maciej | Ciechanów | Polska | Bieg główny - 10km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
13 | Dajek Radosław | Stare Budy | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | ||
14 | Masłowska justyna | gucin | Polska | Bieg - 5km | ||
15 | Różańska Helena Różańska | Płońsk | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | NW Człapski Team | |
16 | Sobieś Alina | Gardeja | Polska | Bieg główny - 10km | Gmina Gardeja Biega | |
17 | Gąsiorowski Dariusz | Gardeja | Polska | Bieg główny - 10km | Wataha Łączy Nas Bieganie | |
18 | Rybicka Agnieszka | Przemkowo | Polska | Bieg - 5km | ||
19 | Mazurowski Michał | Gójsk | Polska | Bieg główny - 10km | sparta Sierpc | |
20 | Mariański Piotr | Rościszewo | Polska | Bieg - 5km | sparta Sierpc | |
21 | Gadomski Łukasz | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10km | ||
22 | Rucińska Gabriela | Nowe Miasto | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | ||
23 | Wesołowski Emil | Nowe Miasto | Polska | Bieg - 5km | Strefa treningu GARAŻ | |
24 | Wesołowska Magdalena | Nowe Miasto | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | ||
25 | Piętka Julia | Nowe Miasto | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka | |
26 | Czaicka Beata | Wólka Szczawińska | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka | |
27 | Oporski Antoni | Kadłubówka | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka | |
28 | Piętka Beata | Nowe Miasto | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka | |
29 | Oporska Aleksandra | Kadłubówka | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka | |
30 | Oporski Adam | Kadłubówka | Polska | Bieg - 5km | Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka | |
31 | Urbaniak Damian | Jednorożec | Polska | Bieg - 5km | ||
32 | Kowalczyk Michał | Jednorożec | Polska | Bieg - 5km | Jednorożec robi co może | |
33 | Kowalczyk Kinga | Jednorożec | Polska | Bieg - 5km | Jednorożec robi co może | |
34 | Urbaniak Sylwester | Jednorożec | Polska | Bieg główny - 10km | Jednorożec robi co może | |
35 | Urbaniak Anna | Jednorożec | Polska | Bieg główny - 10km | Jednorożec robi co może | |
36 | Frontczak Marek | Jednorozec | Polska | Bieg - 5km | Jednorożec robi co może | |
37 | Wiktorska Mariola | Jednorożec | Polska | Bieg główny - 10km | Jednorożec robi co może | |
38 | Kaniak Zbigniew | Płońsk | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Grupa Nordic Walking Płońsk | |
39 | Rucińska Rozalia | Gawłowo | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | ||
40 | Dębska Alicja | Miszewo Wielkie | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | ||
41 | Boguńska Joanna | Miszewo Wielkie | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | ||
42 | Boguński Ryszard | Miszewo Wielkie | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | ||
43 | Napiórkowska Maja | Przepitki | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | ||
44 | Boguński Paweł | Przepitki | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | ||
45 | Boguńska Anna | Przepitki | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | ||
46 | Boguński Zbigniew | Przepitki | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | ||
47 | Godlewski Daniel | Nasielsk | Polska | Bieg - 5km | GARAŻ Nasielsk | |
48 | Rabantek Edwin | Anielin | Bieg - 5km | Anielin szura | ||
49 | Janik Artur | Warszawa | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | ||
50 | Janik Norbert | Warszawa | Polska | Bieg - 5km | ||
51 | Janik Sławomir | Warszawa | Polska | Bieg - 5km | Anielin szura | |
52 | Janik Bożena | Warszawa | Polska | Bieg - 5km | Anielin szura | |
53 | Olszewski Marcin | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg - 5km | ||
54 | Rucińska Wioleta | Gawłowo | Polska | Bieg - 5km | ||
55 | Bielska Anna | PŁOŃSK | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | KIjkarze PŁOŃSK | |
56 | Tomczak Ewa | Ciechanów | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Koci Pazur | |
57 | Tomczak Marcin | Ciechanów | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Koci Pazur | |
58 | Budniak Aleksandra | Władysławowo | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | ||
59 | Sybicki Paweł | Dzierzążnia | Polska | Bieg główny - 10km | ||
60 | Bratkowski Paweł | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10km | Torpeda Race Team Płońsk | |
61 | Bratkowska Agnieszka | Płońsk | Polska | Bieg - 5km | Torpeda Race Team Płońsk | |
62 | Altman Jakub | Płońsk | Polska | Bieg - 5km | ||
63 | Okraska Wiktoria | Szemplino Wielkie | Polska | Bieg - 5km | Jednorożec robi co może | |
64 | Okraska Igor | Szemplino Wielkie | Polska | Bieg - 5km | Jednorożec robi co może | |
65 | GRUDZICKI DANIEL | KOŁOZĄB | Polska | Bieg - 5km | Wojak Danczos | |
66 | Macińska Małgorzata | Nowy dwór mazowiecki | Polska | Bieg - 5km | OSP Nowy Dwór Mazowiecki | |
67 | Gorząch Zbigniew | Ciechanów | Polska | Bieg - 5km | ||
68 | Anowski Adrian | Drochowo | Polska | Bieg główny - 10km | ||
69 | Żochowski Błażej | Lisewo | Polska | Bieg - 5km | ||
70 | Zaborowski Marcin | Płońsk | Polska | Bieg główny - 10km | ||
71 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Polska | Bieg - 5km | GARAŻ Nasielsk | |
72 | Kujawa Kamil | Nowe Wrońska 14 | Polska | Bieg główny - 10km | Motointegrator Runing Team | |
73 | Szymański Bartłomiej | Rajszew | Polska | Bieg - 5km | OSP Nowy Dwór Mazowiecki | |
74 | Stańczak Marcin | Ostrowiec Świętokrzyski | Polska | Bieg główny - 10km | ||
75 | Ruszkowska Karolina | Świercze | Polska | Bieg główny - 10km | ||
76 | Zaborowski Łukasz | Płocj | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | ||
77 | Gaworecki Krystian | Anielin | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | ||
78 | Gaworecki Jerzy | Anielin | Polska | Bieg - 5km | Anielin szura | |
79 | Gaworecka Aldona | Anielin | Polska | Bieg - 5km | Anielin szura | |
80 | Nowocińska Zuzanna | Anielin | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Team ZabieganeDni | |
81 | Nowocińska Lilly | Anielin | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Team ZabieganeDni | |
82 | Nowocińska Nelly | Anielin | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Team ZabieganeDni | |
83 | Gredke Robert | Anielin | Polska | Bieg główny - 10km | Team ZabieganeDni | |
84 | Żuryński Paweł | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg - 5km | OSP Nowy Dwór Mazowiecki | |
85 | Degner Damian | Płock | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Active Ruuners Płock | |
86 | BALCERZAK KRYSTIAN | PŁOŃSK | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | ||
87 | Jeszke Monika | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg - 5km | OSP Nowy Dwór Mazowiecki | |
88 | Jeszke DANIEL | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg - 5km | OSP Nowy Dwór Mazowiecki | |
89 | Ruszkowski Sebastian | Joniec | Polska | Bieg główny - 10km | ||
90 | Karpińska Monika Karpińska | Joniec | Polska | Bieg główny - 10km | ||
91 | Iwańczuk Katarzyna | Rajszew | Polska | Bieg - 5km | OSP Nowy Dwór Mazowiecki | |
92 | Piotrowska Katarzyna | Płońsk | Polska | Bieg - 5km | ||
93 | Wiśniewski Jarosław | Płońsk | Polska | Bieg - 5km | Biegam sam | |
94 | Pankowski Mariusz | Szapsk | Polska | Bieg - 5km | Biegam sam | |
95 | Kołpaczewski Piotr | Karolinowo | Polska | Bieg - 5km | ||
96 | Kołpaczewska Oliwia | Karolinowo | Polska | Bieg - 5km | ||
97 | Skrzynski Adam | Nacpolsk | Polska | Bieg - 5km | ||
98 | Pogorzelski Andrzej | Ciechanów | Polska | Bieg - 5km | ||
99 | Wojciechowska Bogumiła | Płońsk | Polska | Bieg - 5km | ||
100 | RADOMSKI Marcin | Płock | Polska | Marsz Nordic Walking - 5km | Biegam W Sfetsze |
Views: 19339