# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Jurczyszyn Krystian Zbuczyn 10km Zbucki Ruch / 53 Batalion lekkiej piechoty 50.00 PLN
2 Powałka Michał Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce paid
3 Janiak Paweł Siedlce 10km paid
4 Bartosiewicz Jola siedlce 10km Hot team paid
5 Radzikowski Krzysztof siedlce 10km Hot team paid
6 Mikołajczuk Grzegorz Zbuczyn 10km Yulo Run Team Siedlce paid
7 Chybowski Rafał Ławki 10km Dzikie Borsuki paid
8 Romańczuk Agnieszka Siedlce NW 5km NoWi Siedlce 50.00 PLN
9 Chromiński Andrzej Dziewule 10km Zbucki Ruch paid
10 Chybowska Aneta ŁUKÓW NW 5km Dzikie Borsuki paid
11 Mirosz Robert Siedlce 10km paid
12 Posiadała Arkadiusz Siedlce 10km paid
13 Młynarz Kamil Łęcznowola 10km SKB Kraśnik/ 53blp paid
14 Marciniuk Dariusz Siedlce 10km paid
15 Małecki Kamil Siedlce 10km paid
16 Cabaj Tomasz Siedlce 10km Zbucki Ruch paid
17 Mazurczak Jakub Chodów NW 5km NoWi Siedlce paid
18 Zagalska Aldona SIEDLCE NW 5km NoWi Siedlce paid
19 Mazurczak Grażyna Chodów NW 5km NoWi Siedlce paid
20 Chojecki Paweł Zbuczyn 10km Zbucki Ruch paid
21 Wróblewska Danuta Siedlce NW 5km NoWi Siedlce paid
22 Zacharczuk Zofia Siedlce NW 5km NoWi Siedlce paid
23 Prekurat Marzena Siedlce NW 5km NoWi SIEDLCE paid
24 Selwanowicz Aleksander siedlce 10km G4 paid
25 Mitrofaniuk Marek Siedlce 10km paid
26 WYSOKIŃSKA ELA ŁUKÓW NW 5km Dzikie Borsuki paid
27 Kopańska Kasia Pruszyn 10km Yulo Run Team, TSC 50.00 PLN
28 WĘGŁOWSKI WITOLD Siedlce 10km paid
29 Szczepanik Paweł Węgów 10km Szkolni biegacze paid
30 Kuć Paweł Węgrów 10km Szkolni biegacze 50.00 PLN
31 Zawada Mateusz Siedlce 10km 50.00 PLN
32 Dziekanowski Wojciech SIEDLCE 10km paid
33 Deresz Katarzyna Warszawa 10km paid
34 Cabaj Rafał Mrozy 10km Biegusiem.pl paid
35 Tarasiuk Bartek Zamienie 10km paid
36 Górski Łukasz Siedlce NW 5km paid
37 Tarasiuk Lukasz Mrozy 10km paid
38 Ochnio Andrzej Łuków 10km paid
39 Santos Kasia Łuków 10km paid
40 Małecki Jacek Kalisz 10km Dzikie Borsuki paid
41 Witkowski Michał Warszawa 10km OtoLandia paid
42 Urban Andrzej Stok Lacki 10km Yulo Run Team Siedlce paid
43 Wysokiński Marcin Łuków 10km Dzikie Borsuki paid
44 Zdanowski Grzegorz Warszawa 10km paid
45 Banaszewski Adrian Siedlce 10km paid
46 Kobylinska Małgorzata Siedlce 10km Klub Aktywnych parkranu skórze 50.00 PLN
47 Kosieradzki Łukasz Siedlce 10km MKS Pogoń Siedlce paid
48 Wiśniewska Agnieszka Siedlce 10km MELEPETA Team paid
49 Kędziora Monika Łuków 10km Crossfit Łuków paid
50 Kozioł Radosław Łuzki 10km paid
51 Dunajko Łukasz Puczyce 10km paid
52 Remiszewski Damian Siedlce 10km paid
53 Remiszewski Stanisław Siedlce 10km paid
54 Teca Sebastian Siedlce 10km paid
55 Boruta Jarosław Siedlce 10km Melepeta Team paid
56 Bańkowski Arkadiusz Siedlce 10km 50.00 PLN
57 Borkowski Dariusz SIEDLCE NW 5km NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD paid
58 Antczak Kacper Siedlce 10km paid
59 KRUPA JAROSŁAW MOKOBODY 10km Bsac Mokobody paid
60 Rzyszkiewicz Tomasz Sokołów Podlaski 10km Pędzące Leniwce paid
61 Wyrzyk Magdalena Węgrów 10km paid
62 Gierasimiuk Michał Węgrów 10km Szkolni biegacze paid
63 Okniński Andrzej Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce paid
64 Ostrowska Dorota Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce paid
65 Pałka Magdalena Urszulin 10km paid
66 Wrzosek Tomek Siedlce 10km G4 50.00 PLN
67 Aleksiuk Marcin SIEDLCE 10km paid
68 Wrzosek Iwona Siedlce 10km paid
69 Kubak Wojciech Zbuczyn 10km Zbucki Ruch paid
70 Kukla Łukasz Siedlce 10km G4 team 50.00 PLN
71 Kosyl Hubert Stare Opole 10km OSP NOWE OPOLE 50.00 PLN
72 Piekarski Piotr Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce paid
73 Wysocki Daniel Warszawa 10km paid
74 Iwiński Lech Siedlce 10km paid
75 Wysocka Monika Warszawa 10km paid
76 Pietruczanis Paweł Węgrów NW 5km Aktywni Węgrów paid
77 Zasowski Jarosław Siedlce 10km G4 Team paid
78 Perczyński Adam Siedlce 10km G4 paid
79 Jóźwiak Barbara Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce paid
80 Lipiński Łukasz Wola Suchożebrska 10km ALL Dance paid
81 Przekaza Łukasz Siedlce 10km paid
82 Kukla Mańka Siedlce 10km G4 Team 50.00 PLN
83 Misterska-Zasowska Dominika Siedlce 10km G4 Team paid
84 Olszewski Piotr Siedlce 10km TEAM 1431 paid
85 Wrzosek Małgorzata Siedlce 10km G4 paid
86 Zdanowski Adam Siedlce 10km G4 paid
87 Zdanowska Ewelina Siedlce 10km G4 paid
88 Czechowicz Grzesiek Siedlce 10km Triathlon Siedlce Club, G4 paid
89 Chaciński Michał Siedlce 10km paid
90 Chacińska Anna Siedlce 10km G4 paid
91 Krypski Bartosz Siedlce 10km G4 paid
92 Dąbrowski Grzegorz Siedlce 10km paid
93 Biernat Katarzyna Siedlce 10km paid
94 Tratkiewicz Jarosław SIEDLCE 10km paid
95 Szczepkowski Paweł Warszawa 10km paid
96 Grochowski Dariusz Łuków 10km Triathlon Siedlce Club 50.00 PLN
97 Cegiełkowski Dariusz Siedlce 10km Zbucki Ruch paid
98 Jóźwiak Krzysztof Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce paid
99 Wrzosek Przemysław Siedlce 10km G4 paid
100 Wilczyńska Kamila Błogoszcz 10km 50.00 PLN


Views: 5352

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ