VI Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej 65/+80/+160KM
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kisiel Michał Długołęka Ultra Leszcz 65km paid on-line
2 Bernacki Bartosz Łąka Prudnicka Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 255.00 PLN
3 Nasuto Jacek Białystok Ultra Leszcz 65km paid on-line
4 Śliwiński Paweł Świdnik Ultra Leszcz 65km BIEGAJĄCY ŚWIDNIK 235.00 PLN
5 Moniuszko Marzena Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Somsiadki 200.00 PLN
6 Bryzek Anna Sadowne Ultra Leszcz 65km paid on-line
7 WASZKIEWICZ Jakub EŁK Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 200.00 PLN
8 Ziętek Daniel Ziętek Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
9 Zajdel Adam Kraków Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid
10 Gasperowicz Teresa Marcinkowo Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
11 Kochańska Joanna Sicienko Ultra Leszcz 65km Kochasia 180.00 PLN
12 Grzymała Eliza Czerwonki Ultra Leszcz 65km MKS Juvenia Białystok paid on-line
13 Powierża Marta Łochów Ultra Leszcz 65km paid on-line
14 Maliszewski Jacek Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Smashing pĄpkins 200.00 PLN
15 Puchacz Piotr Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Dziki Bieg, MPK 200.00 PLN
16 Śliwiński Łukasz Rumia Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Ultra Way Team 200.00 PLN
17 Pazda Pozorska Gosia Słupsk Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Poltarex paid
18 Yahorau Dzmitry Hrodna Ultra Leszcz 65km paid on-line
19 Pawlik Krzysztof Piotrków Trybunalski Ultra Leszcz 65km 180.00 PLN
20 Kostera Tomasz Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Vege Runners 200.00 PLN
21 Krajewska Klaudia Legionowo Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 200.00 PLN
22 Kosiński Tomasz CHOROSZCZ Ultra Bladzina +160km paid on-line
23 ZNAMIEC Marcin WARSZAWA Ultra Leszcz 65km Ultra KSP 180.00 PLN
24 Kosierkiewicz Grzegorz Kielce Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Karole paid on-line
25 Węgiel Bogdan Bolechowice Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
26 Kuczynski Piotr Białystok Ultra Leszcz 65km Białystok Biega Team paid on-line
27 Kostienko Robert Inowlodz Ultra Leszcz 65km 180.00 PLN
28 Doroszuk Cezary Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Napędzany Kebabem paid on-line
29 Romaniuk Agnieszka Warszawa Ultra Leszcz 65km paid
30 Jóźwicki Karol Chraboły Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Outdoor Training paid on-line
31 Konopacki Wojtek Białystok Ultra Bladzina +160km EYEYE Polska paid
32 Albiński Tomasz Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 255.00 PLN
33 Oleksy Jarosław Tymbark Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Ks Forrest Limanowa paid on-line
34 Palkij Aleksandra Dobra Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
35 Szot Iwona Lublin Ultra Leszcz 65km paid on-line
36 Mirosław Albert Lublin Ultra Leszcz 65km WW Team paid on-line
37 Jata Marta Lublin Ultra Leszcz 65km WW Team paid on-line
38 Pliszczyńska Justyna Lublin Ultra Leszcz 65km paid on-line
39 mokrzycki rafał inowrocław Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km T.G. Sokół Gniewkowo 200.00 PLN
40 Dąbrowski Karol Kijów Ultra Bladzina +160km W Pogoni Za Duchem paid on-line
41 Tkaczuk Eugeniusz Bielsk Podlaski Ultra Leszcz 65km 180.00 PLN
42 Deiniuk Roman Warszawa Ultra Leszcz 65km paid on-line
43 Ptaszyński Wojciech Frombork Ultra Leszcz 65km paid on-line
44 Prądzyński Jarosław Ełk Ultra Leszcz 65km GEOMAP Ełk paid on-line
45 Sznejfus Beata Pruszków Ultra Leszcz 65km 180.00 PLN
46 KOPACZ Hanka BYDGOSZCZ Ultra Leszcz 65km Biegam. Po swojemu. 180.00 PLN
47 Кулиев Руслан Lubin Ultra Leszcz 65km Bbl legnica 180.00 PLN
48 Foryś Adam Sochaczew Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Pato Biegi paid on-line
49 Chyliński Mariusz Dzierzbia Ultra Leszcz 65km 180.00 PLN
50 Leszczyński Marcin Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km TiM Małego paid on-line
51 Lorenc Joanna Wąsosz Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km ENDORFINY WĄSOSZ paid on-line
52 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Sparthatlon paid on-line
53 Markowski Krystian Sokółka Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Sokólska Grupa Biegowa 340.00 PLN
54 Świętoń Grzegorz Strachów Ultra Bladzina +160km www.facebook.com/ultramarzenie paid
55 Lachor Krzysztof KŁODNE Ultra Bladzina +160km Na Świeżości 300.00 PLN
56 Pura Mirosław Siemiatycze Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
57 Stefański Krystian Stefański Olsztyn Ultra Leszcz 65km RTM Team 180.00 PLN
58 Bartoszuk Michał Stare Hołowczyce Ultra Leszcz 65km Zapisałem się po duchu puszczy paid on-line
59 Perkowski Piotr Kampinos Ultra Leszcz 65km Monk Sandals Team 180.00 PLN
60 Skrzysiński Gniewomir Krasna Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Team Instinct 255.00 PLN
61 Paczkowski Paweł Paczkowski Łódź Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
62 Romanowska Ewa Warszawa Ultra Leszcz 65km 180.00 PLN
63 Niemczak Barbara Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km ULTRA KSP 200.00 PLN
64 Chodorowski Arkadiusz Aleksandrów Ultra Leszcz 65km ULTRA KSP paid on-line
65 Pietrus Maciej Łódź Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
66 Pazda-Pozorska MALGORZATA Kobylnica Ultra Bladzina +160km Poltarex 300.00 PLN
67 Szczerba Rafał Łódź Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
68 Gaczyński Mateusz Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
69 Wikłacz Aneta Komorów Ultra Leszcz 65km Activa24 paid on-line
70 Wiklacz Roman Komorów Ultra Leszcz 65km Activa24 paid on-line
71 Chiliński Karol Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 255.00 PLN
72 Urbanek Jakub BIAŁYSTOK Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
73 KRZYMOWSKI PIOTR WASILKÓW Ultra Leszcz 65km paid on-line
74 Czartoryjski Dariusz Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
75 Pawluczuk Tomasz Ełk Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Wściekłe Pięści Węża paid on-line
76 Karczewski Grzegorz Hel Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km LKS Błękitni Żeglce paid on-line
77 STANOWSKI GRZEGORZ Łódź Ultra Bladzina +160km FOREVER YOUNG ŁÓDŻ paid
78 Małaszczuk Piotr Grodzisk Mazowiecki Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid
79 Dziedzic Piotr Inowrocław Ultra Bladzina +160km paid
80 Stypułkowski Piotr Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
81 Onoszko Mirek Ogrodniczki Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 200.00 PLN
82 Bajdała Robert Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
83 Sawicki Piotr Warszawa Ultra Bladzina +160km Git Ekipa paid
84 Miłaszewski Przemek Koszalin Ultra Bladzina +160km Ambra Polska paid on-line
85 Czapliński Michał Ostrołęka Ultra Bladzina +160km paid on-line
86 Niedbała Marek Suwałki Ultra Bladzina +160km PGK Suwałki TEAM 300.00 PLN
87 Małyszko Mariusz Białystok Ultra Leszcz 65km Hydrokan paid on-line
88 Przyłucki Krzysztof Łękuk Mały Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid
89 Radziszewska Marlena Dobre Miasto Ultra Bladzina +160km paid on-line
90 Żak Robert JACHRANKA Ultra Bladzina +160km paid
91 Sobaszek Marcin Legnica Ultra Bladzina +160km paid on-line
92 Łukasik Andrzej Łukasik Lublin Ultra Leszcz 65km paid
93 WASZKIEWICZ Ariel MROZY WIELKIE Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 200.00 PLN
94 Grochowski Paweł Ostrów Mazowiecka Ultra Bladzina +160km Ostrów Biega / Spartanie Dzieciom 300.00 PLN
95 sędecki piotr Skierniewice Ultra Bladzina +160km biegam więc jestem paid
96 matwiejczyk gabriel Warszawa Ultra Leszcz 65km Dziki z Fejsa paid on-line
97 Karpinski Karol Ostrołęka Ultra Leszcz 65km Dziki z Fejsa paid on-line
98 Samojlik Daniel Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Pędziwiatr Białystok paid on-line
99 Farjaszewski Jakub Krępa Słupska Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 200.00 PLN
100 Czarnomski Aleksander Gdynia Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 200.00 PLN


Views: 21071

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ