VI Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej 65/+80/+160KM
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Pietrus Maciej Łódź Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
2 Szczerba Rafał Łódź Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
3 Gaczyński Mateusz Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
4 Chiliński Karol Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 225.00 PLN
5 Urbanek Jakub BIAŁYSTOK Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
6 Czartoryjski Dariusz Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
7 Pawluczuk Tomasz Ełk Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Wściekłe Pięści Węża paid on-line
8 Karczewski Grzegorz Hel Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km LKS Błękitni Żeglce 170.00 PLN
9 Małaszczuk Piotr Grodzisk Mazowiecki Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 170.00 PLN
10 Stypułkowski Piotr Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
11 Onoszko Mirek Ogrodniczki Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 170.00 PLN
12 Bajdała Robert Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
13 Przyłucki Krzysztof Łękuk Mały Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 170.00 PLN
14 WASZKIEWICZ Ariel MROZY WIELKIE Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 170.00 PLN
15 Samojlik Daniel Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Pędziwiatr Białystok paid on-line
16 Farjaszewski Jakub Krępa Słupska Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 170.00 PLN
17 Czarnomski Aleksander Gdynia Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 170.00 PLN
18 Sworski Roman Łódź Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Kastyo / Vegan Runners 170.00 PLN
19 Skolimowska Katarzyna Żabokliki Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Yulo Run Team Siedlce paid on-line
20 Siemieńczuk Robert Siemieńczuk Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
21 Szarf Paweł Kędzierzyn-Koźle Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Załoga Górska 170.00 PLN
22 Sacharuk Robert Terespol Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid
23 Korzeniecka Klaudia Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Modeste paid on-line
24 Konopko Kacper Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Modeste paid on-line
25 Kruczek Robert Kruczek Rzeszów Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Warsztab Ruchu Katarzyna Żebrakowska 170.00 PLN
26 Żebrakowska Katarzyna Trzebownisko Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km ULTRAMARATONPODKARPACKI.pl 170.00 PLN
27 Radomska Joanna Zambrów Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 170.00 PLN
28 Rospond Piotr Poznań Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km TKKF MPK POZNAŃ 170.00 PLN
29 Gołębiowska Marta Miłków Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km OstroBiec 170.00 PLN
30 Więcławski Adrian Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
31 Godlewski Andrzej Borawskie Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Biegamy dla Zdrowia paid
32 Dersley Stephen Poznan Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 170.00 PLN
33 Pazio Jakub Ostrołęka Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Biegam bo lubię Ostrołęka 255.00 PLN
34 Filipek Paweł Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km biegusiem.pl 170.00 PLN
35 Mediger Kamil Poznań Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 170.00 PLN
36 Semeniuk Piotr Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 255.00 PLN
37 Horzela Błażej Chorzów Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 170.00 PLN
38 Sarbinowska Anna Czempiń Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Kościan Team 170.00 PLN
39 Leszczyński Krzysztof Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Bo żona kazała... Podlasiaki Team paid
40 Pieniężny Paweł Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 170.00 PLN
41 Majchrzak Jacek Koscian Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Kościan Team 170.00 PLN
42 Józefowicz Edyta Kościan Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Kościan Team paid on-line
43 Przywecki Lech Kościan Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Kościan TEAM / PSP 255.00 PLN
44 Jaromińska Marta Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 170.00 PLN
45 KONDRATOWICZ Grzegorz GRÓDEK Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Biegam aby nie zwariować paid on-line
46 Mikulski Grzegorz Choroszcz Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 170.00 PLN
47 Głowacki Stefan Głowacki Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
48 Traczyk Marek Traczyk Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km MPK Wybieganie 170.00 PLN
49 Składanowska Beata Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 170.00 PLN
50 Krawczuk Jerzy Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Forest Riders 170.00 PLN
51 Kaszucki Piotr Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 255.00 PLN
52 KISIELEWSKI KONRAD KIELCE Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Krok po kroku 170.00 PLN
53 cybulski kamil gołdap Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 170.00 PLN
54 Niewiarowski Paweł Wojeniec Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Gladiators by Rmf4racingTeam paid on-line
55 Jakimiuk Adam Łosice Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE paid on-line
56 Kalita Cezary Biała Podlaska Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km KB Biała Biega paid on-line
57 Więcko Grzegorz Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
58 Pacanowski Łukasz Poreba Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 170.00 PLN
59 Łuszczakiewicz Tomasz Lubin Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid
60 Czekalski Mariusz Białobiel Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 170.00 PLN
61 Korzep-Czekalska Dorota Białobiel Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Biegam Bo Lubię Ostrołęka 170.00 PLN
62 Taranta Daniel Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Vege Runners paid on-line
63 Stachowiak Marcin Poznań Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km #biegiemwlas paid on-line
64 Kozieł Tadeusz Rzeszów Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Szczęściarz Biega 170.00 PLN
65 Szydlik Adam Łomża Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid
66 Więczkowski Wojciech Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 170.00 PLN
67 Januszewski Maciej Ełk Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 255.00 PLN
68 Dzierżeńska Monika Gdańsk Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Akademia Biegowa Kartuzy 170.00 PLN
69 Antkiewicz Edyta Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 225.00 PLN
70 Michalak Natalia Szczytno Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km KS PRZAŚNIK PRZASNYSZ 170.00 PLN
71 Orłowski Jakub Legionowo Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Ultra KSP 170.00 PLN
72 Samborski Bartosz Samborski Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 170.00 PLN
73 Kozaczuk Dariusz Siemichocze Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
74 Pęczek Dariusz Częstochowa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 170.00 PLN
75 Cegiełka Dawid Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km KS Bachmaty paid on-line
76 Józefko Arkadiusz Gdynia Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Kaszëbë 255.00 PLN
77 Ochab Janusz Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 170.00 PLN
78 Wierchowiec Grzegorz Łódź Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
79 Czarnecki Łukasz Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 170.00 PLN
80 Piasek Piotr Ostrołęka Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
81 Walatek Piotr Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km 170.00 PLN
82 osiecki grzegorz Olmonty Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
83 Baran Grzegorz Olsztyn Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
84 Jędrzejko Tomasz Janowice Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km KS Sprint Bielsko-Biała / Sidor Team Polska 225.00 PLN
85 Zmorzyński Jakub Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
86 Biernacki Sylwester Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
87 Mikos Marcin Bytom Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Night Runners paid
88 Hermanowicz Adam Studzianki Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Nadaktywni 170.00 PLN
89 Maj Robert Lublin Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Avera Team paid on-line
90 Ugryn Maciej Warszawa Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid on-line
91 Parafiniuk Adam Ełk Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Super Drużyna Ełk paid
92 Piwońska Julita Ełk Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Super Drużyna Ełk 170.00 PLN
93 Gabruś Dariusz EŁK Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Super Drużyna Ełk 170.00 PLN
94 Mrozowski Dariusz Rumia Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km ParkRun Rumia/UltraWay paid on-line
95 Grabowicz Mirosław Sokółka Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Sokólska Grupa Biegowa 170.00 PLN
96 Kierzkowski Adam Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km paid
97 Karawacki Grzegorz Kęty Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km KĘCKIE HARPAGANY 170.00 PLN
98 Borys Damian Białystok Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km Flash Centrum Wspinaczkowe 255.00 PLN
99 Fiedorczuk Marek Chraboły Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km RC Supraśl paid on-line
100 Sienkiewicz Piotr Supraśl Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej +80km RC Supraśl paid on-line


Views: 13311

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ