HangoveRUN 2021
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Januszewski Szymon Rumia 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
2 MRUK KLAUDIA PROMNO 2021 m formuła wirtualna paid BM
3 Szkudlarek Magda GDAŃSK - WRZESZCZ 2021 m formuła wirtualna paid BM
4 Czechowski Marcin Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
5 Witkowski Filip Banino 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team paid BM
6 Żuber Małgorzata Pruszcz Gdański 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
7 Dettlaff Kamil Rumia 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
8 Woss Kasia Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Wojowniczki Trójmiasto paid BM
9 Moczulak-Ginter Karolina Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa Wojowniczki Trójmiasto
10 Michalski Krzysztof Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
11 Głowaty Miłosz Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
12 GŁOWATY MARIUSZ Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
13 Langner Damian Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
14 Pietraszewski Paweł Gdynia 2021 m formuła wirtualna paid BM
15 Czechowska Magdalena Gdansk 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
16 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia 2021 m formuła wirtualna paid BM
17 Motyka Ernest Radom 2021 m formuła wirtualna Street Run Radom paid BM
18 Mittag-Plesun Grzegorz Gdańsk 2021 m formuła wirtualna paid BM
19 Michalska Anna Miszewko 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa paid BM
20 Michalski Bartosz Dąbrowa 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa paid BM
21 Matukin-Pakuszynska Anna Opole 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa paid BM
22 Borzyszkowska Jolanta Puck 2021 m formuła wirtualna BEZ KIJA NIE PODCHODŹ paid BM
23 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team paid BM
24 Slominska-Frączek Magda Sopot 2021 m formuła wirtualna paid BM
25 Radomski Adam Sopot 2021 m formuła wirtualna paid BM
26 Wojtanis Magdalena Toruń 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
27 Sochacka Natalia Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
28 Markowicz Paulina Malbork 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
29 Chojnowski Tomasz Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa paid
30 Arendt Agnieszka Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa Żarta Wataha paid BM
31 JALOWSKI Jarosław Opole 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
32 Witkowski Jarosław Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa RMDC paid BM
33 Basińska-Ahmed Olga Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa
34 Kosiorek Aleksandra Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team paid
35 Głos Magdalena Warszawa 2021 m formuła wirtualna NW CZŁAPSKI TEAM paid BM
36 Ostolska Magdalena Warszawa 2021 m formuła wirtualna NW CZŁAPSKI TEAM paid BM
37 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa STEP BY STEP TRÓJMIASTO
38 Czerski Krzysztof Chłapowo 2021 m / formuła hybrydowa
39 Boza Beata Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa PADŁ NA RYJ TEAM
40 Miłkowska Jolanta Gdynia 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa Team deaf
41 Olejarczyk Piotr Elbląg 2021 m / formuła hybrydowa
42 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa
43 Przybylska Aleksandra Gdynia 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa Elite Team
44 Grabowski Grzegorz Gdańsk 2021 m formuła wirtualna Astma Gdansk paid BM
45 Kapuścińska Hanna Sosnowiec 2021 m formuła wirtualna paid BM
46 Podgórska Katarzyna Ełk 2021 m formuła wirtualna paid BM
47 Walczak Sylwia Dąbrowa Górnicza 2021 m formuła wirtualna paid BM
48 ŁĘCKI JAN GDYNIA 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa ELITE TEAM paid BM
49 Dąbrowska Anna Maria Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa Adekada paid BM
50 Majchrzak Adriana Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
51 Boncik Natalia Gdynia 2021 m formuła wirtualna paid BM
52 Pętlak Agata Pętlak Żyrardów 2021 m formuła wirtualna paid BM
53 Czerwińska Agnieszka Gdańsk 2021 m formuła wirtualna paid
54 Szpilman Katarzyna Gdynia 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa Elite Team
55 Walkowicz Karolina Gdynia 2021 m formuła wirtualna paid BM
56 Żuchowska Paulina Krotoszyny 2021 m / formuła hybrydowa AZS UMK TORUŃ
57 Cygan Agnieszka Gliwice, Poland 2021 m formuła wirtualna Stary Hangar
58 Pryca Mateusz Pabianice 2021 m formuła wirtualna paid BM
59 Bystra Julia Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa paid
60 Tysarczyk Zosia Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa Tysar
61 Kotarba - Tysarczyk Ewa Lublewo gdańskie 2021 m / formuła hybrydowa Tysar
62 Niechoćko Agata Gdańsk 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa
63 Gutkowski Daniel Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa KB Lech Rypin
64 Gazurek Aleksandra Katowice 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
65 Banach Mateusz Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
66 Puckowska - Pociask Ilona Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Kontener Formy paid BM
67 Pociask Krzysztof Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Kontener Formy paid BM
68 Budziarek Adam Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa #BBKTS paid
69 Wawrzonkowska Mirosława Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa Wojowniczki Trójmiasto
70 Cze-ga Sylwia Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Komando Flaki paid BM
71 Dybowski Mateusz Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Komando Flaki paid BM
72 Kluge Wiktoria Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa Różowe Tygryski
73 Surmacewicz Ula Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa
74 Mirek Emilia Gdansk 2021 m / formuła hybrydowa
75 Radecka Ilona Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa
76 Piotrowski Marek Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team paid BM
77 Wasilewski Marcin Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team paid BM
78 Roelle Radosław Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
79 Gruszka Beata Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa Wojowniczki Trójmiasto
80 Błaszczyk Karolina Gdańsk 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa Elite Team
81 Kmera Rafał Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa Ph bysewo paid
82 Bartsch Aleksandra Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team
83 Sułek Karolina Rumia 2021 m / formuła hybrydowa paid


Views: 2752

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ