HangoveRUN 2021
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Januszewski Szymon Rumia 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
2 Czechowski Marcin Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
3 Witkowski Filip Banino 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team paid BM
4 Żuber Małgorzata Pruszcz Gdański 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
5 Dettlaff Kamil Rumia 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
6 Woss Kasia Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Wojowniczki Trójmiasto paid BM
7 Michalski Krzysztof Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
8 Głowaty Miłosz Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
9 GŁOWATY MARIUSZ Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
10 Langner Damian Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
11 Czechowska Magdalena Gdansk 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
12 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team paid BM
13 Wojtanis Magdalena Toruń 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
14 Sochacka Natalia Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
15 Markowicz Paulina Malbork 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
16 Chojnowski Tomasz Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa paid
17 Arendt Agnieszka Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa Żarta Wataha paid BM
18 JALOWSKI Jarosław Opole 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
19 Witkowski Jarosław Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa RMDC paid BM
20 Kosiorek Aleksandra Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team paid
21 Dąbrowska Anna Maria Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa Adekada paid BM
22 Majchrzak Adriana Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
23 Bystra Julia Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa paid
24 Gazurek Aleksandra Katowice 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
25 Banach Mateusz Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
26 Puckowska - Pociask Ilona Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Kontener Formy paid BM
27 Pociask Krzysztof Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Kontener Formy paid BM
28 Budziarek Adam Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa #BBKTS paid
29 Cze-ga Sylwia Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Komando Flaki paid BM
30 Dybowski Mateusz Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Komando Flaki paid BM
31 Piotrowski Marek Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team paid BM
32 Wasilewski Marcin Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team paid BM
33 Roelle Radosław Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
34 Kmera Rafał Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa Ph bysewo paid
35 Sułek Karolina Rumia 2021 m / formuła hybrydowa paid


Views: 2741

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ