HangoveRUN 2021
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
#BBKTS
1 Budziarek Adam Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa #BBKTS paid
AZS UMK TORUŃ
2 Żuchowska Paulina Krotoszyny 2021 m / formuła hybrydowa AZS UMK TORUŃ
Adekada
3 Dąbrowska Anna Maria Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa Adekada paid BM
Astma Gdansk
4 Grabowski Grzegorz Gdańsk 2021 m formuła wirtualna Astma Gdansk paid BM
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
5 Borzyszkowska Jolanta Puck 2021 m formuła wirtualna BEZ KIJA NIE PODCHODŹ paid BM
BigYellowFoot Adventure Team
6 Witkowski Filip Banino 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team paid BM
7 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team paid BM
8 Piotrowski Marek Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team paid BM
9 Wasilewski Marcin Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team paid BM
BigYellowFoot Adventure Team
10 Kosiorek Aleksandra Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team paid
11 Bartsch Aleksandra Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team
ELITE TEAM
12 ŁĘCKI JAN GDYNIA 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa ELITE TEAM paid BM
Elite Team
13 Przybylska Aleksandra Gdynia 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa Elite Team
14 Szpilman Katarzyna Gdynia 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa Elite Team
15 Błaszczyk Karolina Gdańsk 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa Elite Team
KB Lech Rypin
16 Gutkowski Daniel Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa KB Lech Rypin
Komando Flaki
17 Cze-ga Sylwia Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Komando Flaki paid BM
18 Dybowski Mateusz Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Komando Flaki paid BM
Kontener Formy
19 Puckowska - Pociask Ilona Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Kontener Formy paid BM
20 Pociask Krzysztof Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Kontener Formy paid BM
NW CZŁAPSKI TEAM
21 Głos Magdalena Warszawa 2021 m formuła wirtualna NW CZŁAPSKI TEAM paid BM
22 Ostolska Magdalena Warszawa 2021 m formuła wirtualna NW CZŁAPSKI TEAM paid BM
PADŁ NA RYJ TEAM
23 Boza Beata Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa PADŁ NA RYJ TEAM
Ph bysewo
24 Kmera Rafał Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa Ph bysewo paid
RMDC
25 Witkowski Jarosław Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa RMDC paid BM
Różowe Tygryski
26 Kluge Wiktoria Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa Różowe Tygryski
STEP BY STEP TRÓJMIASTO
27 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa STEP BY STEP TRÓJMIASTO
Stary Hangar
28 Cygan Agnieszka Gliwice, Poland 2021 m formuła wirtualna Stary Hangar
Street Run Radom
29 Motyka Ernest Radom 2021 m formuła wirtualna Street Run Radom paid BM
Team deaf
30 Miłkowska Jolanta Gdynia 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa Team deaf
Tysar
31 Tysarczyk Zosia Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa Tysar
32 Kotarba - Tysarczyk Ewa Lublewo gdańskie 2021 m / formuła hybrydowa Tysar
Wojowniczki Trójmiasto
33 Woss Kasia Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Wojowniczki Trójmiasto paid BM
34 Moczulak-Ginter Karolina Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa Wojowniczki Trójmiasto
35 Wawrzonkowska Mirosława Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa Wojowniczki Trójmiasto
36 Gruszka Beata Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa Wojowniczki Trójmiasto
_BRAK NAZWY_
37 Januszewski Szymon Rumia 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
38 MRUK KLAUDIA PROMNO 2021 m formuła wirtualna paid BM
39 Szkudlarek Magda GDAŃSK - WRZESZCZ 2021 m formuła wirtualna paid BM
40 Czechowski Marcin Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
41 Żuber Małgorzata Pruszcz Gdański 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
42 Dettlaff Kamil Rumia 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
43 Michalski Krzysztof Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
44 Głowaty Miłosz Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
45 GŁOWATY MARIUSZ Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
46 Langner Damian Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
47 Pietraszewski Paweł Gdynia 2021 m formuła wirtualna paid BM
48 Czechowska Magdalena Gdansk 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
49 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia 2021 m formuła wirtualna paid BM
50 Mittag-Plesun Grzegorz Gdańsk 2021 m formuła wirtualna paid BM
51 Michalska Anna Miszewko 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa paid BM
52 Michalski Bartosz Dąbrowa 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa paid BM
53 Matukin-Pakuszynska Anna Opole 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa paid BM
54 Slominska-Frączek Magda Sopot 2021 m formuła wirtualna paid BM
55 Radomski Adam Sopot 2021 m formuła wirtualna paid BM
56 Wojtanis Magdalena Toruń 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
57 Sochacka Natalia Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
58 Markowicz Paulina Malbork 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
59 Chojnowski Tomasz Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa paid
60 JALOWSKI Jarosław Opole 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
61 Basińska-Ahmed Olga Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa
62 Czerski Krzysztof Chłapowo 2021 m / formuła hybrydowa
63 Olejarczyk Piotr Elbląg 2021 m / formuła hybrydowa
64 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa
65 Kapuścińska Hanna Sosnowiec 2021 m formuła wirtualna paid BM
66 Podgórska Katarzyna Ełk 2021 m formuła wirtualna paid BM
67 Walczak Sylwia Dąbrowa Górnicza 2021 m formuła wirtualna paid BM
68 Majchrzak Adriana Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
69 Boncik Natalia Gdynia 2021 m formuła wirtualna paid BM
70 Pętlak Agata Pętlak Żyrardów 2021 m formuła wirtualna paid BM
71 Czerwińska Agnieszka Gdańsk 2021 m formuła wirtualna paid
72 Walkowicz Karolina Gdynia 2021 m formuła wirtualna paid BM
73 Pryca Mateusz Pabianice 2021 m formuła wirtualna paid BM
74 Bystra Julia Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa paid
75 Niechoćko Agata Gdańsk 2021 m nordic walking / formuła hybrydowa
76 Gazurek Aleksandra Katowice 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
77 Banach Mateusz Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
78 Surmacewicz Ula Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa
79 Mirek Emilia Gdansk 2021 m / formuła hybrydowa
80 Radecka Ilona Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa
81 Roelle Radosław Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa paid BM
82 Sułek Karolina Rumia 2021 m / formuła hybrydowa paid
Żarta Wataha
83 Arendt Agnieszka Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa Żarta Wataha paid BM


Views: 3353

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ