Świąteczne Spalanie Kalorii z BBKTS
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Piechowicz Paulina Radwanice Pakiet bez czapki 34.99 PLN
2 Prędka Edyta Wrocław Pakiet bez czapki paid BM
3 Iwaniec Andżelika Wrocław Pakiet bez czapki paid BM
4 Drożdżal Olga Poznań Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
5 Gubańska Anna Wałbrzych Pakiet bez czapki Decathlon Team paid BM
6 Krugły Magdalena Szczecin Pakiet bez czapki paid BM
7 Momot Bogusław Łowce Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
8 Pogorzelski Kamil Białystok Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
9 Walory Dominika Rzeszynek Pełen pakiet 25-26.12.2020 WDM paid BM
10 Spychalska Monika Sierakówek Pakiet bez czapki WDM 34.99 PLN
11 Możdżeń Joanna Chełmża Pełen pakiet 25-26.12.2020 54.99 PLN
12 Spychalska Monika Szatarpy Pakiet bez czapki paid BM
13 Grabarczyk Marta Pabianice Pakiet bez czapki Rookies Fabryka Dzika paid BM
14 Błaut Agata Borowe Pełen pakiet 25-26.12.2020 Bez klubu paid BM
15 Czajkowska Izabela Wiśniowa 116 Pakiet bez czapki paid BM
16 Kalinowska Agnieszka Tolkmicko Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
17 Najderek Agnieszka Rokietnica Pakiet bez czapki paid BM
18 Podlewska Karolina Katowice Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
19 Jarosz Katarzyna Katowice Pakiet bez czapki 34.99 PLN
20 Jesionowska Joanna Jesionowska Szczytno Pełen pakiet 25-26.12.2020 #BBKTS paid BM
21 Adamkiewicz Marian Ciechocinek Pakiet bez czapki paid BM
22 Zajac Przemyslaw Ashton under lyne Pakiet bez czapki paid BM
23 Cysarz Łukasz Starogard Gdański Pakiet bez czapki paid BM
24 Siedlecka Angelika Starogard Gdański Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
25 Urzędowska Marzena Głogów Pakiet bez czapki paid BM
26 Fryd Krzysztofa Pabianice Pakiet bez czapki Fabryka Dzika paid BM
27 Machnik Aleksandra Chorzów Pełen pakiet 25-26.12.2020 54.99 PLN
28 Madera - Orłowska Agnieszka Wrocław Pakiet bez czapki 34.99 PLN
29 Pakos Marek Ząbki Pakiet bez czapki paid BM
30 Lichnerowicz Iwona Rudka Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
31 Ponicka Izabela Ujście Pakiet bez czapki Team Ujście paid BM
32 Wosiewicz Wiktoria Krosno Pakiet bez czapki Krośnieńskie Stowarzyszenie Siatkówki - Karpaty Krosno paid BM
33 Sierak Małgorzata Korpele Pełen pakiet 25-26.12.2020 Klub Biegacza Jurund Szczytno paid BM
34 Cholewka Jolanta Kostrzyn Wlkp Pełen pakiet 25-26.12.2020 Marsz Po Zdrowie paid BM
35 Soliwoda Iwona Nowe Gizewo 85 Pełen pakiet 25-26.12.2020 Klub Biegacza Jurund Szczytno paid BM
36 Walkowiak Judyta Rogoźno Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
37 Abraham Dorota Rogoźno Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
38 Wardenga Joanna Jejkowice Pakiet bez czapki Jejkowice Biegają paid BM
39 Rezulak Agnieszka Poznan Pakiet bez czapki paid BM
40 Niewczas Barbara Zielona Góra Pakiet bez czapki paid BM
41 Bośko Paulina Szczecin Pakiet bez czapki paid BM
42 Kruszka Arleta Poznań Pakiet bez czapki Marsz Po Zdrowie paid BM
43 Więckowski Daniel Zawidów Pakiet bez czapki paid BM
44 Niemiec Katarzyna Brody Pakiet bez czapki paid BM
45 Szulik Agnieszka Mysłowice Pakiet bez czapki 34.99 PLN
46 Sienkiewicz Anna TYchy Pakiet bez czapki ITACY BIEGACZE paid BM
47 Wesołowska Magdalena Zgierz Pakiet bez czapki 5 z Księżyca paid BM
48 Wójtowicz Bartłomiej Tarnów Pełen pakiet 25-26.12.2020 wolny strzelec paid BM
49 Rajtar Katarzyna Kraków Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
50 Kurpet Zygmunt JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Pakiet bez czapki wolny strzelec 34.99 PLN
51 Wolski Igor Smardzewo Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
52 Wolska Joanna Wolska Smardzewo Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
53 Tabas Anna Szczecin Pełen pakiet 25-26.12.2020 Wieczorne Bieganie w Szczecinie paid BM
54 Maciaszczyk Monika Chorzów Pakiet bez czapki paid BM
55 Niewiadomska Anna Warszawa Pakiet bez czapki paid BM
56 Chraniuk Martyna Ostróda Pełen pakiet 25-26.12.2020 GPSK paid BM
57 Kura Katarzyna Trzyciąż Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
58 Tarnowska Kamila Rąbień Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
59 Piechowicz Izabela Jasionka Pakiet bez czapki paid BM
60 Sikora Monika Grodków Pakiet bez czapki paid BM
61 Zientara Iwona Wiazowna Pakiet bez czapki paid BM
62 Krauza Grażyna Bolszewo Pełen pakiet 25-26.12.2020 Run Babys paid BM
63 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Pełen pakiet 25-26.12.2020 Run Babys paid BM
64 Puchowska Krystyna Cegłów Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
65 Wojtyca Anna Kraków Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
66 Kaczyńska Karolina Zieleniec Mały Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
67 Kaczyńska Edyta Zieleniec Mały Pakiet bez czapki paid BM
68 Kaczyńska Ewelina Zieleniec Mały Pakiet bez czapki Klub Biegacza Jurund paid BM
69 Piekarniak-Walkowska Anna Słupsk Pakiet bez czapki paid BM
70 Tomaszewska Mariola Warszawa Pełen pakiet 25-26.12.2020 Wataha łączy nas bieganie paid BM
71 Kubica Barbara Piekary Śląskie Pakiet bez czapki paid BM
72 Pawlyta Daniel Czerwionka Pełen pakiet 25-26.12.2020 M.O.P.Karlusy paid BM
73 Staszewska Agnieszka Łódź Pakiet bez czapki paid BM
74 Arszulik Arleta Lębork Pakiet bez czapki paid BM
75 Makowska Hanna Świętochłowice Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
76 Wszołek Alicja Gilów Pakiet bez czapki paid BM
77 Grzegorczyk Marzena Ostrów Wielkopolski Pakiet bez czapki paid BM
78 Sadowska Ewelina Braciejówka Pakiet bez czapki paid BM
79 Dybikowski Jarosław Pobiedziska Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
80 Jankowska Iwona Lisewo Pakiet bez czapki paid BM
81 Wiśniewska Małgorzata Gniezno Pakiet bez czapki Night Runners Gniezno paid BM
82 Topor Ewelina Zielona Góra Pakiet bez czapki paid BM
83 Żarnowska Dominika Popowo Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
84 Dybikowska Beata Pobiedziska Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
85 Weychan Marianna Kiekrz Pakiet bez czapki paid BM
86 Kujawiak Bartłomiej Sierpow Pełen pakiet 25-26.12.2020 54.99 PLN
87 Blaszyńska Jolanta Bielsko-Biała Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
88 Pasieka Aga Pasieka Ustrobna Pełen pakiet 25-26.12.2020 54.99 PLN
89 Kisicka Marta Czerniec Pełen pakiet 25-26.12.2020 Ślęzak Team paid BM
90 Pacyna Piotr Lisów Pełen pakiet 25-26.12.2020 Biegiem Radom paid BM
91 Pocheć Mariola SKARŻYSKO KAMIENNA Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
92 Sikorska Marcelina Bielawa Pełen pakiet 25-26.12.2020 Bielawska Akademia Biegania paid BM
93 Styrcz Małgorzata Bielawa Pełen pakiet 25-26.12.2020 Bielawska Akademia Biegania paid BM
94 Dynek Agata Pruszków Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
95 Szczepaniak Ewa Kawcze Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
96 Rudzewicz Mariusz Świnoujście Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
97 Zdyb Joanna Wrocław Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
98 Jeszke-Skrzypa Natalia Szczecin Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM
99 Steckiewicz Iwona Rypin Pełen pakiet 25-26.12.2020 KB Lech Rypin paid BM
100 Steckiewicz Edmund Rypin Pełen pakiet 25-26.12.2020 paid BM


Views: 1967

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ