The event was cancelled

Zakaz oranizacji imprez sportowych zgodnie z rozporządzeniem RM
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Stelmach Ferdynand Olsztyn TP50 Odciski i Pęcherze cancelled
2 Bowszys Maciej Dorotowo TP50 Odciski i pęcherze cancelled
3 Błajet Jacek Sopot TP25 cancelled
4 Paluchowski Tomasz Głuchołazy TP50 cancelled
5 Grodecki Łukasz Gdańsk TP50 Cobra Rajd Team cancelled
6 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk TP50 KB Legionowo cancelled
7 Jaroszewski Wojciech Tryszczyn TR120 cancelled
8 Kamińska Anna Starogard gdański TP25 zygzak cancelled
9 kamiński jarosław starogard gdański TP25 zygzak cancelled
10 Hołdakowski Wojciech Warszawa TR120 cancelled
11 Luks Krzysztof Gdańsk TR120 cancelled
12 Gokiert-Skrentna Justyna Złotów TP50 cancelled
13 Sadowski Paweł Słupsk TR120 STOPA Słupsk cancelled
14 Ciesielski Witold Gdańsk TR120 cancelled
15 Mazurek Piotr Straszyn TR120 cancelled
16 Kosicki Tomasz Słupsk TP25 cancelled
17 Kosicka Iwona Słupsk TP25 Stopa Słupsk cancelled
18 NOWACKI Kamil Bolesławice TP25 cancelled
19 NOWACKI Zbigniew Bolesławice TP25 cancelled
20 Gąsiorek Tomasz Gorzów Wielkopolski TP50 Speleoklub GAWRA cancelled
21 Piątkowski Zbigniew Gdańsk TR120 cancelled
22 Gostomczyk Krzysztof Lipnica TP25 Biegacz z mapą cancelled
23 Kowal Zbigniew Słupsk TR120 STOPA Słupsk cancelled
24 Żanecki Tadeusz Pruszcz Gdański TR120 cancelled
25 Duszak Dorota Brwinów TP50 2PU cancelled
26 Duszak Arkadiusz Brwinów TP50 2PU cancelled
27 Łosiewicz Mariusz Bojano TR120 Morenka Team cancelled
28 Dziamara Jaroslaw Przechlewo TR120 cancelled
29 Dargacz Waldemar Niestępowo TR120 Żukowo cancelled
30 Liszka Grzegorz Tychy TR120 Trezado BikeTires.pl cancelled
31 Formela Krzysztof Rokitnica TR120 cancelled
32 Czyż Rafał Gdańsk TP25 Czyżyki cancelled
33 Czyż Piotr Gdańsk TP25 Czyżyki cancelled
34 Gałaguz Jacek Gałaguz Koszalin TR120 Maturzyści Koszalin cancelled
35 Cecuła Krzysztof Swarzędz TR120 cancelled
36 Makowiec Sławomir Gdańsk TR120 cancelled
37 Wesołowska Jolanta Szczecin TP25 cancelled
38 Harasim Tomasz Słupsk TP50 Jw 1872 cancelled
39 Śmieja Daniel Szczecin TR120 cancelled
40 MAZUREK MARCIN MAZUREK KĘPICE TP25 cancelled
41 Jankowiak Paweł Paproć TP50 Chyże BnO & Z mapą cancelled
42 Mazurek Sebastian Szczypkowice TP25 cancelled
43 Kaczmarek Stanisław Sękowo TP25 Szach Sękowo cancelled
44 Olesiński Bartosz Gdańsk TP25 cancelled
45 Przezdziecki Daniel Przezdziecki Mrzezyno TP25 cancelled
46 GRABOWSKI Krzysztof Mrzeżyno TP25 ROBAL cancelled
47 Kołodziejczyk Danuta Biesowice TP25 cancelled
48 Stankiewicz Stefan Pasieka TP25 cancelled
49 Papis Leszek Słupsk TR120 Troll Team cancelled
50 Świetlik Krzysztof Słupsk TR120 Troll Team cancelled
51 Masztalerz-Jochemczyk Jerzy Kołobrzeg TP25 Ptysie na Trasie cancelled
52 Jochemczyk Marek Kołobrzeg TP25 Ptysie na Trasie cancelled
53 Masztalerz Agata KOŁOBRZEG TP25 Ptysie na Trasie cancelled
54 Sadowski Marek Czaple TR120 Uczeń Kaszubskiego Szamana cancelled
55 Szopiński Tomasz Nacmierz TP25 Kb Bryza Postomino cancelled
56 Socha Tomasz Słupsk TP50 Brzeszczotem po jajach cancelled
57 Hołowienko Adrian Gdańsk TP50 Brzeszczotem po jajach cancelled
58 Gorzkowski Paweł Słupsk TP25 STOPA Słupsk cancelled
59 Brudło Paweł Warszawa TR120 KTE Tramp cancelled
60 Skorupski Robert Słupsk TP25 STOPA Słupsk cancelled
61 Pruszkowski Paweł Kraśnik TP50 cancelled
62 Wojtalik Adrian Słupsk TP25 Summit cancelled
63 Bober Bartłomiej Gdynia TR120 Harpagan cancelled
64 Nejman Monika Miastko TP25 Robale cancelled
65 Nejman Robert Miastko TP25 Robale cancelled
66 Lipiński Tomasz Słupsk TR120 cancelled
67 Jank Marcin Gdynia TR120 ZKOMPASEM.PL cancelled
68 Truszkowska Kamila Gdańsk TR120 cancelled
69 Baberowska Joanna Gdańsk TP25 cancelled
70 Baberowska Alicja gdańsk TP25 cancelled
71 Baberowski Marek gdańsk TP25 cancelled
72 Baberowska Jolanta Gdańsk TP25 cancelled
73 Paszkowski Wojtek Gdynia TR120 cancelled
74 Welz Dominika Gdańsk TP50 WATAHA / Morenka Team cancelled
75 Leśniowski Mariusz Gdańsk TP25 Miętka faja cancelled
76 Waleńczak Tomasz Gdynia TR120 cancelled
77 Lewosz Krzysztof Banino TR120 Sztywny Klekot cancelled
78 Gradek Monika Człuchów TP50 Łaziki i szwędacze cancelled
79 Żak Krzysztof Wrocław TP50 cancelled
80 Sontowski Marcin Gdańsk TP50 Morenka Team cancelled
81 Ciszkiewicz Martyna gdansk TP25 brak cancelled
82 Ciszkiewicz Tomasz gdansk TP25 brak cancelled
83 Karkut Dariusz MIASTKO TP25 MTS HAMER cancelled
84 Michalak Krzysztof Człuchów TP50 Łaziki i Szwędacze cancelled
85 WĄSICKI JACEK SŁUPSK TP25 STOPA Słupsk cancelled
86 Kot Adam Gdańsk TR120 cancelled
87 NOWACKA ELŻBIETA KOSZALIN TR120 Roweria /Nietoperze Koszalin cancelled
88 Bogucki Grzegorz Borkowo TR120 SETA I GALARETA cancelled
89 Wąchnicki Marcin Słupsk TR120 cancelled
90 Furman Tomasz Słupsk TR120 STOPA Słupsk cancelled
91 Walentowski Radosław Skierniewice TR120 cancelled
92 Szot Tomasz Gdańsk TR120 Harpagan/GR3Miasto cancelled
93 Sienkiewicz Władsław Gdynia TP50 cancelled
94 Wesolowski Stefan Kolobrzeg TR120 Kolo Brzegu cancelled


Views: 4016

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ