The event was cancelled

Zakaz oranizacji imprez sportowych zgodnie z rozporządzeniem RM
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Jaroszewski Wojciech Tryszczyn TR120 cancelled
2 Kamińska Anna Starogard gdański TP25 zygzak cancelled
3 kamiński jarosław starogard gdański TP25 zygzak cancelled
4 Hołdakowski Wojciech Warszawa TR120 cancelled
5 Luks Krzysztof Gdańsk TR120 cancelled
6 Sadowski Paweł Słupsk TR120 STOPA Słupsk cancelled
7 Mazurek Piotr Straszyn TR120 cancelled
8 Kosicki Tomasz Słupsk TP25 cancelled
9 Kosicka Iwona Słupsk TP25 Stopa Słupsk cancelled
10 Piątkowski Zbigniew Gdańsk TR120 cancelled
11 Gostomczyk Krzysztof Lipnica TP25 Biegacz z mapą cancelled
12 Kowal Zbigniew Słupsk TR120 STOPA Słupsk cancelled
13 Żanecki Tadeusz Pruszcz Gdański TR120 cancelled
14 Duszak Dorota Brwinów TP50 2PU cancelled
15 Duszak Arkadiusz Brwinów TP50 2PU cancelled
16 Dziamara Jaroslaw Przechlewo TR120 cancelled
17 Dargacz Waldemar Niestępowo TR120 Żukowo cancelled
18 Formela Krzysztof Rokitnica TR120 cancelled
19 Czyż Rafał Gdańsk TP25 Czyżyki cancelled
20 Czyż Piotr Gdańsk TP25 Czyżyki cancelled
21 Gałaguz Jacek Gałaguz Koszalin TR120 Maturzyści Koszalin cancelled
22 Cecuła Krzysztof Swarzędz TR120 cancelled
23 Makowiec Sławomir Gdańsk TR120 cancelled
24 Wesołowska Jolanta Szczecin TP25 cancelled
25 Śmieja Daniel Szczecin TR120 cancelled
26 MAZUREK MARCIN MAZUREK KĘPICE TP25 cancelled
27 Jankowiak Paweł Paproć TP50 Chyże BnO & Z mapą cancelled
28 Mazurek Sebastian Szczypkowice TP25 cancelled
29 Kaczmarek Stanisław Sękowo TP25 Szach Sękowo cancelled
30 Przezdziecki Daniel Przezdziecki Mrzezyno TP25 cancelled
31 GRABOWSKI Krzysztof Mrzeżyno TP25 ROBAL cancelled
32 Stankiewicz Stefan Pasieka TP25 cancelled
33 Świetlik Krzysztof Słupsk TR120 Troll Team cancelled
34 Sadowski Marek Czaple TR120 Uczeń Kaszubskiego Szamana cancelled
35 Szopiński Tomasz Nacmierz TP25 Kb Bryza Postomino cancelled
36 Gorzkowski Paweł Słupsk TP25 STOPA Słupsk cancelled
37 Brudło Paweł Warszawa TR120 KTE Tramp cancelled
38 Skorupski Robert Słupsk TP25 STOPA Słupsk cancelled
39 Pruszkowski Paweł Kraśnik TP50 cancelled
40 Wojtalik Adrian Słupsk TP25 Summit cancelled
41 Lipiński Tomasz Słupsk TR120 cancelled
42 Truszkowska Kamila Gdańsk TR120 cancelled
43 Welz Dominika Gdańsk TP50 WATAHA / Morenka Team cancelled
44 Leśniowski Mariusz Gdańsk TP25 Miętka faja cancelled
45 Lewosz Krzysztof Banino TR120 Sztywny Klekot cancelled
46 Gradek Monika Człuchów TP50 Łaziki i szwędacze cancelled
47 Żak Krzysztof Wrocław TP50 cancelled
48 Ciszkiewicz Martyna gdansk TP25 brak cancelled
49 Ciszkiewicz Tomasz gdansk TP25 brak cancelled
50 Karkut Dariusz MIASTKO TP25 MTS HAMER cancelled
51 Michalak Krzysztof Człuchów TP50 Łaziki i Szwędacze cancelled
52 WĄSICKI JACEK SŁUPSK TP25 STOPA Słupsk cancelled
53 Kot Adam Gdańsk TR120 cancelled
54 Bogucki Grzegorz Borkowo TR120 SETA I GALARETA cancelled
55 Wąchnicki Marcin Słupsk TR120 cancelled
56 Furman Tomasz Słupsk TR120 STOPA Słupsk cancelled
57 Walentowski Radosław Skierniewice TR120 cancelled
58 Szot Tomasz Gdańsk TR120 Harpagan/GR3Miasto cancelled
59 Wesolowski Stefan Kolobrzeg TR120 Kolo Brzegu cancelled


Views: 4506

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ