The event was cancelled

Zakaz oranizacji imprez sportowych zgodnie z rozporządzeniem RM
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
2PU
1 Duszak Dorota Brwinów TP50 2PU cancelled
2 Duszak Arkadiusz Brwinów TP50 2PU cancelled
Biegacz z mapą
3 Gostomczyk Krzysztof Lipnica TP25 Biegacz z mapą cancelled
Brzeszczotem po jajach
4 Socha Tomasz Słupsk TP50 Brzeszczotem po jajach cancelled
5 Hołowienko Adrian Gdańsk TP50 Brzeszczotem po jajach cancelled
Chyże BnO & Z mapą
6 Jankowiak Paweł Paproć TP50 Chyże BnO & Z mapą cancelled
Cobra Rajd Team
7 Grodecki Łukasz Gdańsk TP50 Cobra Rajd Team cancelled
Czyżyki
8 Czyż Rafał Gdańsk TP25 Czyżyki cancelled
9 Czyż Piotr Gdańsk TP25 Czyżyki cancelled
Harpagan
10 Bober Bartłomiej Gdynia TR120 Harpagan cancelled
Harpagan/GR3Miasto
11 Szot Tomasz Gdańsk TR120 Harpagan/GR3Miasto cancelled
Jw 1872
12 Harasim Tomasz Słupsk TP50 Jw 1872 cancelled
KB Legionowo
13 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk TP50 KB Legionowo cancelled
KTE Tramp
14 Brudło Paweł Warszawa TR120 KTE Tramp cancelled
Kb Bryza Postomino
15 Szopiński Tomasz Nacmierz TP25 Kb Bryza Postomino cancelled
Kolo Brzegu
16 Wesolowski Stefan Kolobrzeg TR120 Kolo Brzegu cancelled
MTS HAMER
17 Karkut Dariusz MIASTKO TP25 MTS HAMER cancelled
Maturzyści Koszalin
18 Gałaguz Jacek Gałaguz Koszalin TR120 Maturzyści Koszalin cancelled
Miętka faja
19 Leśniowski Mariusz Gdańsk TP25 Miętka faja cancelled
Morenka Team
20 Łosiewicz Mariusz Bojano TR120 Morenka Team cancelled
21 Sontowski Marcin Gdańsk TP50 Morenka Team cancelled
Odciski i Pęcherze
22 Stelmach Ferdynand Olsztyn TP50 Odciski i Pęcherze cancelled
Odciski i pęcherze
23 Bowszys Maciej Dorotowo TP50 Odciski i pęcherze cancelled
Ptysie na Trasie
24 Masztalerz-Jochemczyk Jerzy Kołobrzeg TP25 Ptysie na Trasie cancelled
25 Jochemczyk Marek Kołobrzeg TP25 Ptysie na Trasie cancelled
26 Masztalerz Agata KOŁOBRZEG TP25 Ptysie na Trasie cancelled
ROBAL
27 GRABOWSKI Krzysztof Mrzeżyno TP25 ROBAL cancelled
Robale
28 Nejman Monika Miastko TP25 Robale cancelled
29 Nejman Robert Miastko TP25 Robale cancelled
Roweria /Nietoperze Koszalin
30 NOWACKA ELŻBIETA KOSZALIN TR120 Roweria /Nietoperze Koszalin cancelled
SETA I GALARETA
31 Bogucki Grzegorz Borkowo TR120 SETA I GALARETA cancelled
STOPA Słupsk
32 Sadowski Paweł Słupsk TR120 STOPA Słupsk cancelled
33 Kowal Zbigniew Słupsk TR120 STOPA Słupsk cancelled
34 Gorzkowski Paweł Słupsk TP25 STOPA Słupsk cancelled
35 Skorupski Robert Słupsk TP25 STOPA Słupsk cancelled
36 WĄSICKI JACEK SŁUPSK TP25 STOPA Słupsk cancelled
37 Furman Tomasz Słupsk TR120 STOPA Słupsk cancelled
Speleoklub GAWRA
38 Gąsiorek Tomasz Gorzów Wielkopolski TP50 Speleoklub GAWRA cancelled
Stopa Słupsk
39 Kosicka Iwona Słupsk TP25 Stopa Słupsk cancelled
Summit
40 Wojtalik Adrian Słupsk TP25 Summit cancelled
Szach Sękowo
41 Kaczmarek Stanisław Sękowo TP25 Szach Sękowo cancelled
Sztywny Klekot
42 Lewosz Krzysztof Banino TR120 Sztywny Klekot cancelled
Trezado BikeTires.pl
43 Liszka Grzegorz Tychy TR120 Trezado BikeTires.pl cancelled
Troll Team
44 Papis Leszek Słupsk TR120 Troll Team cancelled
45 Świetlik Krzysztof Słupsk TR120 Troll Team cancelled
Uczeń Kaszubskiego Szamana
46 Sadowski Marek Czaple TR120 Uczeń Kaszubskiego Szamana cancelled
WATAHA / Morenka Team
47 Welz Dominika Gdańsk TP50 WATAHA / Morenka Team cancelled
ZKOMPASEM.PL
48 Jank Marcin Gdynia TR120 ZKOMPASEM.PL cancelled
_BRAK NAZWY_
49 Błajet Jacek Sopot TP25 cancelled
50 Paluchowski Tomasz Głuchołazy TP50 cancelled
51 Jaroszewski Wojciech Tryszczyn TR120 cancelled
52 Hołdakowski Wojciech Warszawa TR120 cancelled
53 Luks Krzysztof Gdańsk TR120 cancelled
54 Gokiert-Skrentna Justyna Złotów TP50 cancelled
55 Ciesielski Witold Gdańsk TR120 cancelled
56 Mazurek Piotr Straszyn TR120 cancelled
57 Kosicki Tomasz Słupsk TP25 cancelled
58 NOWACKI Kamil Bolesławice TP25 cancelled
59 NOWACKI Zbigniew Bolesławice TP25 cancelled
60 Piątkowski Zbigniew Gdańsk TR120 cancelled
61 Żanecki Tadeusz Pruszcz Gdański TR120 cancelled
62 Dziamara Jaroslaw Przechlewo TR120 cancelled
63 Formela Krzysztof Rokitnica TR120 cancelled
64 Cecuła Krzysztof Swarzędz TR120 cancelled
65 Makowiec Sławomir Gdańsk TR120 cancelled
66 Wesołowska Jolanta Szczecin TP25 cancelled
67 Śmieja Daniel Szczecin TR120 cancelled
68 MAZUREK MARCIN MAZUREK KĘPICE TP25 cancelled
69 Mazurek Sebastian Szczypkowice TP25 cancelled
70 Olesiński Bartosz Gdańsk TP25 cancelled
71 Przezdziecki Daniel Przezdziecki Mrzezyno TP25 cancelled
72 Kołodziejczyk Danuta Biesowice TP25 cancelled
73 Stankiewicz Stefan Pasieka TP25 cancelled
74 Pruszkowski Paweł Kraśnik TP50 cancelled
75 Lipiński Tomasz Słupsk TR120 cancelled
76 Truszkowska Kamila Gdańsk TR120 cancelled
77 Baberowska Joanna Gdańsk TP25 cancelled
78 Baberowska Alicja gdańsk TP25 cancelled
79 Baberowski Marek gdańsk TP25 cancelled
80 Baberowska Jolanta Gdańsk TP25 cancelled
81 Paszkowski Wojtek Gdynia TR120 cancelled
82 Waleńczak Tomasz Gdynia TR120 cancelled
83 Żak Krzysztof Wrocław TP50 cancelled
84 Kot Adam Gdańsk TR120 cancelled
85 Wąchnicki Marcin Słupsk TR120 cancelled
86 Walentowski Radosław Skierniewice TR120 cancelled
87 Sienkiewicz Władsław Gdynia TP50 cancelled
brak
88 Ciszkiewicz Martyna gdansk TP25 brak cancelled
89 Ciszkiewicz Tomasz gdansk TP25 brak cancelled
zygzak
90 Kamińska Anna Starogard gdański TP25 zygzak cancelled
91 kamiński jarosław starogard gdański TP25 zygzak cancelled
Łaziki i Szwędacze
92 Michalak Krzysztof Człuchów TP50 Łaziki i Szwędacze cancelled
Łaziki i szwędacze
93 Gradek Monika Człuchów TP50 Łaziki i szwędacze cancelled
Żukowo
94 Dargacz Waldemar Niestępowo TR120 Żukowo cancelled


Views: 4507

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ