II Kiciński Marsz Niepodległości
# Surname and name City Distance Club Jersey size Sum to pay
1 Felczak Bogumiła Koziegłowy 11.11 km M free participation
2 Wojtaszek Grzegorz Koziegłowy 11.11 km M free participation
3 Majsnerska Alina Czerwonak 11.11 km XL free participation
4 Hlożek Joanna Skoki 11.11 km L free participation
5 Pruska-Kędzior Anna Poznań 11.11 km XL free participation
6 Zembrzuska Emilia Mìękowo 11.11 km M free participation
7 Tyczyńska Joanna Czerwonak 11.11 km Czerwonackie kijanki M free participation
8 Zygmanowska Tamara Koziegłowy 11.11 km M free participation
9 Nawrocka Hanna Poznań 11.11 km Marsz Po Zdrowie S free participation
10 Tołoczka Marzena Owińska 11.11 km Czerwonackie kijanki M free participation
11 Szmyt Kamila Miękowo 11.11 km L free participation
12 Frąckowiak Katarzyna Poznań 11.11 km Czerwonackie Kijanki S free participation
13 Gałkowska Elżbieta Tuczno 11.11 km M free participation
14 Kościelniak Maciej Czerwonak 11.11 km Czerwonackie Kijanki M free participation
15 Kulka Maciej Poznań 11.11 km Face Nordic Walking Team/Drużyna Szpiku XL free participation
16 Mudlaff Kasia Koziegłowy 11.11 km Czerwonackie kijanki L free participation
17 Piduch Jan Poznań 11.11 km Przybylak Team L free participation
18 Przybylak Dorota Poznań 11.11 km Przybylak Team L free participation
19 Przybylak Stanisław Poznań 11.11 km Przybylak Team XL free participation
20 Waberska Beata Poznań 11.11 km Czerwonackie kijanki L free participation
21 Janur Wiesia Poznań 11.11 km Czerwonackie kijanki L free participation
22 Frąckowiak Joanna Koziegłowy 11.11 km M free participation
23 Frąckowiak Michał Koziegłowy 11.11 km Czerwonackie Kijanki M free participation
24 Śliwicka Ewa Koziegłowy 11.11 km Biegacze Juniora-Runners Team M free participation
25 paluszkiewiicz maciej kicin 11.11 km XL free participation
26 Jedrzejczak Aleksandra Poznan 11.11 km M free participation
27 Nienadowska Beata koziegłowy 11.11 km L free participation
28 Błaszczak Anna koziegłowy 11.11 km M free participation
29 KOZŁOWSKA Agnieszka KOZŁOWSKA koziegłowy 11.11 km XL free participation
30 Jaździkowska Agnieszka Koziegłowy 11.11 km Czerwonackie kijanki M free participation
31 Soiński Tadeusz Kicin 11.11 km EDK Kicin L free participation
32 Sterczała Marcin Kicin 11.11 km Rehau S free participation
33 Nowak Agata Czerwonak 11.11 km Rehau XS free participation
34 Baranowski Tomek Czerwonak 11.11 km XL free participation
35 Baranowska Patrycja Czerwonak 11.11 km L free participation
36 Stojczyk Ewa Poznań 11.11 km M free participation
37 Kahla Urszula Czerwonak 11.11 km M free participation
38 Dera Tomasz Koziegłowy 11.11 km M free participation
39 Teska Agnieszka Koziegłowy 11.11 km Biegacze Juniora - Runners Team L free participation
40 Głowacka Aleksandra Koziegłowy 11.11 km S free participation
41 Ciecierska Joanna Koziegłowy 11.11 km L free participation
42 Depa Kasia Koziegłowy 11.11 km Biegacze Juniora - Runners Team M free participation
43 Konopczyńska Anna Kicin 11.11 km M free participation
44 Terebelska Karina Murowana Goślina 11.11 km Czerwonackie kijanki S free participation
45 Wąsikiewicz Agnieszka Kliny 11.11 km Biegacze Juniora Runners Team S free participation
46 Janaszak Rafał Miękowo 11.11 km Czerwonackie kijanki M free participation
47 Janaszak Ewa Miękkowo 11.11 km M free participation
48 Błaszak Robin Robert Koziegłowy 11.11 km Czerwonackie kijanki M free participation
49 Górecka Katarzyna Koziegłowy 11.11 km M free participation
50 Dolska Małgorzata Kicin 11.11 km Biegacze Juniora - Runners Team XL free participation
51 Chudzińska Joanna Kicin 11.11 km Biegacze Juniora - Runners Team L free participation
52 Raczyńska Luiza Raczyńska Czerwonak 11.11 km Czerwonackie kijanki L free participation
53 Jęchorek Krystyna Czerwonak 11.11 km Biegacze Juniora - Runners Team L free participation
54 Jęchorek Piotr Czerwonak 11.11 km Biegacze Juniora - Runners Team L free participation
55 Błażejewski Mikołaj Wągrowiec 11.11 km Biegacze Juniora - Runners Team L free participation
56 Kowalewska Arleta Murowana Goślina 11.11 km Biegacze Juniora - Runners Team M free participation
57 Leśniewicz Małgorzata Koziegłowy 11.11 km M free participation
58 Bylewska Anna Bylewska Czerwonak 11.11 km Biegacze Juniora - Runners Team L free participation
59 Pawlik Monika Kicin 11.11 km Biegacze Juniora - Runners Team XL free participation
60 Makowska Ilona Koziegłowy 11.11 km L free participation
61 Janas Dariusz Czerwonak 11.11 km Biegacze Juniora - Runners Team L free participation
62 Janas Maria Czerwonak 11.11 km Biegacze Juniora - Runners Team M free participation
63 Byczyńska Agnieszka Koziegłowy 11.11 km M free participation
64 Flisikowska - Wojciechowska Magdalena Kicin 11.11 km Biegacze Juniora - Runners Team S free participation
65 Wojciechowski Paweł Kicin 11.11 km Biegacze Juniora Runners Team L free participation


Views: 724

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ