Cookie Run 2020 z Pączek & Spółka
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Jeż Leszek Łódź bieg główny 10:30 Vitadiet paid
2 Pisarek Amelia Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
3 Król Konrad Łódź bieg główny 10:30 paid
4 Ostrowska Dominika Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
5 Sukiennik Filip Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
6 Sukiennik Anna Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
7 Nicińska Lena Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
8 Nicińska Julia Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
9 Tonkiel Filip Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
10 Kacprzak Jagoda Łódź bieg dziecięcy 9:50 ProviKidsRun paid BM
11 Szumińska MARIA Aleksandrów Łódzki bieg dziecięcy 9:50 SP Ruda Bugaj paid BM
12 Adamiec Magdalena Piekary śląskie bieg główny 12:00
13 Jabłońska Karolina Łódź bieg główny 12:00 paid
14 Jakubowski Maciej Zgierz bieg główny 12:00 paid BM
15 Doniecki Piotr Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
16 Wojciechowska Ina Łódz bieg dziecięcy 9:50 paid BM
17 Kierzkowski Radoslaw Łódź bieg główny 12:00 paid
18 Mikołajczyk-Bośnjak Paulina Skierniewice bieg główny 12:00 paid BM
19 Zagórska Agnieszka Łódź bieg główny 12:00 paid BM
20 Łuczyński Jakub Turek bieg główny 12:00 paid BM
21 Jeżak Konrad Piotrków Trybunalski bieg główny 12:00 Ks Libero Czarnocin paid
22 Łuczyńska Karolina Turek bieg główny 12:00 paid BM
23 Błasiak Jolanta Łódź bieg główny 12:00 paid
24 Przybył Kacper Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
25 Karwacki Sebastian Łódź bieg główny 12:00 Wataha - Łączy Nas Bieganie paid BM
26 Gońda Lena Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
27 Wiśniewska Paulina Łódź bieg główny 12:00 paid BM
28 Majewski Kacper Lódź bieg główny 12:00 paid BM
29 Kalinowska Marta Łódź bieg główny 12:00 paid BM
30 Tluczek Krzysztof Lodz bieg główny 12:00 Krzysiek paid BM
31 Bobrowska Monika Łódź bieg główny 12:00 paid BM
32 Majewska Weronika Lódź bieg główny 12:00 paid BM
33 Mencel Piotr Łódź bieg główny 12:00 Debeściaki paid BM
34 Kacprzak Radosław Łódź bieg główny 12:00 Klub Biegacza Provident paid BM
35 Gryś Przemysław Ksawerów bieg główny 10:30 paid BM
36 Kalinowski Krzysztof Łódź bieg główny 12:00 paid BM
37 Kurowska Maria Warszawa bieg główny 12:00 Michaszki paid
38 Michalski Grzegorz Warszawa bieg główny 12:00 Michaszki paid
39 Wojtczak Katarzyna Łódź bieg główny 12:00 DECATHLON CAR ŁÓDŹ paid BM
40 Kuśmierska Anna Łódź bieg główny 12:00 paid BM
41 Szkudlarek Kamil Łódź bieg główny 12:00 paid BM
42 Sukiennik Tomasz Łódź bieg główny 12:00 paid
43 Piotrowska Marta Lodz bieg główny 12:00 paid BM
44 Janik Piotr Łódź bieg główny 12:00 paid BM
45 Kopacka Kamilla Łódź bieg główny 12:00 paid BM
46 Rudnicka Kamila Łódź bieg główny 12:00 Tate & Lyle Active Team paid BM
47 Karasińska Ewa Zgierz bieg główny 12:00 5 z Księżyca paid BM
48 Białek Damian Łòdź bieg główny 12:00 paid BM
49 Dubińska Magdalena Łódź bieg główny 12:00 paid BM
50 Świderska Małgorzata Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
51 Kowalewska Żaneta Łódź bieg główny 12:00 paid BM
52 Lukas Małgorzata Warszawa bieg główny 12:00 paid BM
53 Chojnacki Bartosz Łódź bieg główny 12:00 paid BM
54 Aleksandrowicz Stanisław Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
55 Fajkowski Hubert Zgierz bieg główny 12:00 Rossmann paid BM
56 Lasoń Olaf Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
57 Adamczyk Weronika Łódź bieg główny 12:00 Rossmann paid
58 Dziomdziora Joanna ŁÓDŹ bieg główny 12:00 paid BM
59 Górowski Wiktor Łódź bieg główny 12:00 paid
60 Bartczak Pawel Łódź bieg główny 12:00 paid BM
61 Adamska Paulina Aleksandrów Łódzki bieg główny 12:00 paid
62 Adamek Małgorzata Słodków bieg główny 12:00 paid BM
63 Włodarczyk Joanna Łódź bieg główny 12:00 Politechnika Łódzka paid BM
64 Zalega Magdalena Łódz bieg główny 12:00 paid BM
65 Świąder Julia Stefanów 4 bieg główny 12:00 Łódź Kocha Sport paid BM
66 Ambroziak Sebastian Ambroziak Łódź bieg główny 12:00 paid
67 Berlińska Justyna Kutno bieg główny 12:00 paid BM
68 Błaszczyk Agnieszka Rydyznki bieg główny 12:00 paid
69 Filip Adrian Łódź bieg główny 12:00 Łobaben paid BM
70 Stępień Bogdan łódź bieg główny 12:00 paid BM
71 Błaszczyk Rafał Rydzynki bieg główny 12:00 paid
72 Gibalska Martyna Łódź bieg główny 12:00 paid
73 Miszczak Dominika Łódź bieg główny 12:00 paid BM
74 Stępień Ignacy łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
75 Piegat Ada Łódź bieg główny 12:00 paid BM
76 Stępień Małgorzata Łódź bieg główny 12:00 paid BM
77 Socha Agata Łódź bieg główny 12:00 paid BM
78 Trębacz Piotr Rawa Mazowiecka bieg główny 12:00 paid
79 Słowińska Paulina Pabianice bieg główny 12:00 paid BM
80 Adamus Anna Łódź bieg główny 12:00 paid BM
81 Kazimierczak Aleksandra Łódź bieg główny 12:00 paid BM
82 Kazimierczak Michał Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
83 Bogulewski Kacper Rąbień bieg główny 12:00 paid BM
84 Jędrzejczak Artur Łódź bieg główny 12:00 paid
85 Hałaczkiewicz Rafał Łódź bieg główny 12:00 paid
86 Osyra Marcin Łódź bieg główny 12:00 paid
87 Mielczarek Joanna Łódź bieg główny 12:00 paid
88 Tęczar Marcin Łódź bieg główny 12:00 paid
89 Owczarek Anna Łódź bieg główny 12:00 paid
90 Szymański Krzysztof Łódź bieg główny 12:00 paid
91 Rogowska Julia Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
92 Rogowski Marcin Łódź bieg główny 12:00 paid
93 Konecki Kamil Łódź bieg główny 12:00 Łódź Kocha Sport paid BM
94 Rakowski Piotr Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
95 Kłysiak Kuba Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
96 Grezel Kuba Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
97 Pacyniak Karol Pabianice bieg dziecięcy 9:50 paid BM
98 Mardofel Stanislaw Lodz bieg dziecięcy 9:50 paid BM
99 Rogowska Iga Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
100 Włodarczyk Marta Łódź bieg główny 12:00 paid


Views: 8809

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ