Cookie Run 2020 z Pączek & Spółka
bieg dziecięcy 9:50
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Pisarek Amelia Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
2 Ostrowska Dominika Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
3 Sukiennik Filip Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
4 Sukiennik Anna Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
5 Nicińska Lena Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
6 Nicińska Julia Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
7 Tonkiel Filip Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
8 Kacprzak Jagoda Łódź bieg dziecięcy 9:50 ProviKidsRun paid BM
9 Szumińska MARIA Aleksandrów Łódzki bieg dziecięcy 9:50 SP Ruda Bugaj paid BM
10 Doniecki Piotr Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
11 Wojciechowska Ina Łódz bieg dziecięcy 9:50 paid BM
12 Przybył Kacper Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
13 Gońda Lena Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
14 Świderska Małgorzata Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
15 Aleksandrowicz Stanisław Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
16 Lasoń Olaf Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
17 Stępień Ignacy łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
18 Kazimierczak Michał Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
19 Rogowska Julia Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
20 Rakowski Piotr Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
21 Kłysiak Kuba Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
22 Grezel Kuba Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
23 Pacyniak Karol Pabianice bieg dziecięcy 9:50 paid BM
24 Mardofel Stanislaw Lodz bieg dziecięcy 9:50 paid BM
25 Rogowska Iga Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
26 Kamocka Kaja Aleksandrów Łódzki bieg dziecięcy 9:50 paid BM
27 Ziółkowska Lena Łódź bieg dziecięcy 9:50 Wdz paid
28 Kamocki Jakub Aleksandrów Łódzki bieg dziecięcy 9:50 paid BM
29 Osiecka Sandra Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
30 Hayek Magda Łodz bieg dziecięcy 9:50 Sp120 paid BM
31 Dobrowolski Antek Dabrowka wielka bieg dziecięcy 9:50 paid BM
32 Wypłosz Jan Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
33 Januszewski Dominik Domek Pabianice bieg dziecięcy 9:50 Mini Książę Patataja paid BM
34 Gerlicz-Kowalczuk Oskar Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
35 Dobrowolski Wojtek Dabrowka wielka bieg dziecięcy 9:50 paid BM
36 Osiński Aleksander Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
37 Banasik Igor Aleksandrów Łódzki bieg dziecięcy 9:50 paid BM
38 Sobczak Karolina Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
39 Rosińska Helena Łódź bieg dziecięcy 9:50 SP 61 paid BM
40 Janiak Mariusz Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
41 Bocian Arleta Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
42 Janiak Krzysztof Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
43 Rosiński Ryszard Łódź bieg dziecięcy 9:50 PM 231 paid BM
44 Bartczak Bryan Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
45 Mikuta Barbara Pabianice bieg dziecięcy 9:50 Mini Księżniczka Patataja paid BM
46 Trzaskowski Filip Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
47 Targowski Leon Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
48 Jędrzejczak Anna Krystyna Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
49 Rojek Mikołaj Lodz bieg dziecięcy 9:50 paid
50 Grabicka Sara Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
51 Florczyk Tymek Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
52 Rojek Bartek Lodz bieg dziecięcy 9:50 paid
53 Jaszczur Michał Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
54 SYGUŁA SANDRA Tomaszów Mazowiecki bieg dziecięcy 9:50 paid BM
55 Florczyk Jakub Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
56 Bartczak Brandon Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
57 Dębicka Zosia Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
58 Kopańska Wiktoria Piotrków Trybunalski bieg dziecięcy 9:50 SP 12 paid
59 Nalewajczyk Konrad ŁÓDŹ bieg dziecięcy 9:50 Sp29 paid BM
60 Kulesza Natalia Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
61 Ryk Feliks Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
62 janiszewski Dawid Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
63 Tobera Łucja Zgierz bieg dziecięcy 9:50 paid BM
64 Kopańska Oliwia Piotrków Trybunalski bieg dziecięcy 9:50 SP 12 paid
65 Walewski Maciej Łódź bieg dziecięcy 9:50 brak paid BM
66 Walczak Nela Lodz bieg dziecięcy 9:50 paid
67 Kubczyk Olga Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
68 Podlasin Kacper Kutno bieg dziecięcy 9:50 Kutno Biega paid
69 Kosiorek Filip Łódź bieg dziecięcy 9:50 Filip Kosiorek paid
70 Apanasowicz Kajetan Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
71 Żołek Maria Łódź bieg dziecięcy 9:50 #teamGrażynki paid
72 Nalewajczyk Jacek Łódź bieg dziecięcy 9:50 Sp29 paid BM
73 Klimczak Maria Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
74 Duszkiewicz Kaja Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
75 Krakowiak Bartosz Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
76 Klimczak Basia Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
77 Żołek Katarzyna Łódź bieg dziecięcy 9:50 #teamGrażynki paid
78 Lentas Aleksandra Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid
79 Czyżewski Adaś Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
80 Rosiak Antonina Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
81 Wolnicki Alex Pabianice bieg dziecięcy 9:50 paid
82 NOWIK KAROLINA ŁÓDŹ bieg dziecięcy 9:50 NAKRĘCENI BIEGANIEM paid BM
83 Krakowiak Maja Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
84 Duszkiewicz Igor Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
85 Czyżewska Hania Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
86 Krejczy Hanna Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM
87 Trzcińska Natalia Rąbień AB bieg dziecięcy 9:50 brak paid BM
88 Nadrowski Maksymilian Warszawa bieg dziecięcy 9:50 Wilk Trenuje Family paid BM
89 Cieślak Piotr Łódź bieg dziecięcy 9:50 Nakręceni Bieganiem paid BM
90 Siwińska Amelia Łódź bieg dziecięcy 9:50 paid BM


Views: 9240

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ