# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | |||||||||
1 | Wądłowski Sławomir | Braniewo | Bieg | 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA | paid | ||||
Brodnicki Nordic Walking | |||||||||
2 | Lubińska Milena | Brodnica | Marsz NW | Brodnicki Nordic Walking | paid | ||||
Buchalter | |||||||||
3 | Rychter Wiesław | Elbląg | Bieg | Buchalter | paid | ||||
4 | RYCHTER WIESŁAW | ELBLĄG | Bieg | Buchalter | |||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
5 | PSKIET Zuzanna | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid | ||||
6 | Woźniak Nadia | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid | ||||
7 | JABŁOŃSKA Laura | Dzierzgoń | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid | ||||
8 | Weremczuk Lila | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid | ||||
9 | Kenska Maja | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid | ||||
10 | Burda PATRYK | Malbork | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid | ||||
11 | Zima Jolanta | Minęta | Marsz NW | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid | ||||
12 | Zima Jan | Minęta | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid | ||||
13 | Burda Fabian | Malbork | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid | ||||
14 | Lewandowska Martyna | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid | ||||
15 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid | ||||
16 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid | ||||
17 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid | ||||
18 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid | ||||
19 | Stępak Małgorzata | Dzierzgon | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid | ||||
20 | Mańka Marika | Dzierzgon | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid | ||||
21 | Słabuszewska Antonina | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid | ||||
22 | Cyrankowski Michał | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid | ||||
23 | Jabłońska Laura | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid | ||||
24 | Weremczuk Martyna | Minięta | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid | ||||
25 | Hoffman Kasia | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid | ||||
26 | Konowalik Laura | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid | ||||
27 | Burda Hania | Malbork | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid | ||||
28 | Panuś Igor | Minięta | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid | ||||
29 | Panuś Anna | Minięta | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
30 | Grodzki Artur | Elbląg | Bieg | Drużyna Pierścienia | paid | ||||
31 | SOWA Sylwester | Elbląg | Bieg | Drużyna Pierścienia | |||||
Dzierzgoń Team | |||||||||
32 | Czechowski Bartosz | Dzierzgoń | Bieg | Dzierzgoń Team | paid | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
33 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Bieg | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||
Elite Team | |||||||||
34 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Marsz NW | Elite Team | paid | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
35 | Olińska Marzena | Gardeja | Bieg | Gmina Gardeja Biega | |||||
Klub Aktywnego Pelpliniaka | |||||||||
36 | Waśniewski Edward | Pelpin | Bieg | Klub Aktywnego Pelpliniaka | paid | ||||
37 | Mokwiński Czesław | Pelpin | Bieg | Klub Aktywnego Pelpliniaka | paid | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
38 | Olszewski Łukasz | Kwidzyn | Bieg | Kwidzyn Biega | paid | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
39 | Cebula Bogdan | Sztum | Bieg | LKS Zantyr Sztum | paid | ||||
MOPS | |||||||||
40 | Jankowska Lidia | Dzierzgoń | Marsz NW | MOPS | paid | ||||
41 | Jurkiewicz Monika | Dzierzgoń | Marsz NW | MOPS | paid | ||||
42 | Pioś Sylwia | Dzierzgoń | Marsz NW | MOPS | paid | ||||
43 | Podsiadlik Karolina | Dzierzgoń | Marsz NW | MOPS | paid | ||||
44 | Budzińska Marta | Dzierzgoń | Marsz NW | MOPS | paid | ||||
MiSiEk Runner / Jeziorak Iława | |||||||||
45 | Kołecki Michał | Iława | Bieg | MiSiEk Runner / Jeziorak Iława | paid | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
46 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Marsz NW | Nordic Walking Pasłęk | paid | ||||
Paul Team | |||||||||
47 | Lipecka Magdalena | Malbork | Marsz NW | Paul Team | |||||
48 | Gutowski PAWEŁ | Malbork | Marsz NW | Paul Team | |||||
Pierniki Toruń | |||||||||
49 | Przyborkiewicz Małgorzata | Toruń | Marsz NW | Pierniki Toruń | paid | ||||
50 | Przyborkiewicz Kriss | Toruń | Marsz NW | Pierniki Toruń | paid | ||||
Prokopki | |||||||||
51 | Prokop Mariusz | Elbląg | Bieg | Prokopki | paid | ||||
52 | Prokop Anna | Elbląg | Bieg | Prokopki | paid | ||||
S...K...S... | |||||||||
53 | Tokarski Krzysztof | Gdańsk | Bieg | S...K...S... | paid | ||||
Salon Optyczny Prestiż | |||||||||
54 | Naumczyk Katarzyna | Malbork | Bieg | Salon Optyczny Prestiż | paid | ||||
Speed Ladies | |||||||||
55 | Lewandowska Agnieszka | Starogard Gdański | Marsz NW | Speed Ladies | paid | ||||
Szkoła Podstawowa nr 19 | |||||||||
56 | Jasiulewicz Franciszek | Elbląg | Biegi dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 19 | |||||
Sztum Biega | |||||||||
57 | Pokorra Edmund | Sztum | Marsz NW | Sztum Biega | paid | ||||
58 | Chabowska Grażyna | Sztum | Marsz NW | Sztum Biega | paid | ||||
59 | Chabowski Tomasz | sztum | Bieg | Sztum Biega | paid | ||||
Team Deaf | |||||||||
60 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Marsz NW | Team Deaf | paid | ||||
Traktor Team Gmina Kwidzyn | |||||||||
61 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | paid | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
62 | Podsiadłowski Michał | Ząbki | Bieg | paid | |||||
63 | Neidrowsja OLIWIA | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | paid | |||||
64 | Neidrowsja Justyna | Dzierzgoń | Marsz NW | paid | |||||
65 | Mikołajska Marta | Gdańsk | Biegi dla dzieci | paid | |||||
66 | Mikołajski Maciej | Gdańsk | Biegi dla dzieci | paid | |||||
67 | Huderewicz Błażej | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | paid | |||||
68 | Ruchlewicz Urszulka | Sztum | Biegi dla dzieci | paid | |||||
69 | Sztajkowska Wiktoria | Gdańsk | Biegi dla dzieci | paid | |||||
70 | Sztajkowska Zuzanna | Gdańsk | Bieg | paid | |||||
71 | Sztajkowska Nina | Gdańsk | Biegi dla dzieci | paid | |||||
72 | Trzaska Kacper | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | paid | |||||
73 | Trzaska Gabriela | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | paid | |||||
74 | SZTAJKOWSKI ŁUKASZ | GDAŃSK | Bieg | paid | |||||
75 | Lenkiewicz Zofia | Mątowy Wielkie | Biegi dla dzieci | paid | |||||
76 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Bieg | paid | |||||
77 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Bieg | paid | |||||
78 | Pietrzela Oskar | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | paid | |||||
79 | Powierża Justyna | Dzierzgoń | Bieg | paid | |||||
80 | CHWESIUK Igor | Bruk | Biegi dla dzieci | paid | |||||
81 | CHWESIUK Kacper | Bruk 17/1 | Bieg | paid | |||||
82 | Jurkiewicz Pola | Dzierzgoń | Biegi dla dzieci | paid | |||||
83 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Bieg | paid | |||||
84 | Malec Julia | Elbląg | Biegi dla dzieci | paid | |||||
85 | Grabkowski Andrzej | Iława | Bieg | paid | |||||
86 | Troka Jakub | Starogard Gdański | Biegi dla dzieci | paid | |||||
87 | Szczepański Hubert | Bruk | Biegi dla dzieci | ||||||
88 | Wesołowska Lena | Bruk | Biegi dla dzieci | ||||||
89 | Wiaderski Wojciech | Elbląg | Marsz NW | paid | |||||
90 | Wiaderska Grażyna | Elbląg | Marsz NW | paid | |||||
91 | Werdycka Monika | Elbląg | Bieg | paid | |||||
92 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Bieg | paid | |||||
93 | Szklarska Alicja | Elbląg | Bieg | paid | |||||
94 | Syrocki Sylwester | Elbląg | Bieg | paid | |||||
95 | Stańczak-Mikołajska Małgorzata | Gdańsk | Marsz NW | paid | |||||
96 | Stańczak Edward | Malbork | Marsz NW | paid | |||||
97 | Sokołowska Ewa | Jasna | Marsz NW | paid | |||||
98 | Śliwiński Tadeusz | Elbląg | Bieg | paid | |||||
99 | Przybyła Tomasz | Janówka | Bieg | paid | |||||
100 | Piskorski Jerzy | Pelpin | Bieg | paid | |||||
101 | Majewski Dawid | Elbląg | Bieg | paid | |||||
102 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Bieg | paid | |||||
103 | Mackieiwcz Gabriel | Piaski | Bieg | paid | |||||
104 | Krawczyk Monika | Malbork | Marsz NW | paid | |||||
105 | Kownacki Bartłomiej | Lasowic Wielkie | Marsz NW | paid | |||||
106 | Kowalski Jacek | Elbląg | Bieg | paid | |||||
107 | Pancer Beata | Bruk | Marsz NW | paid | |||||
108 | Brzezińska Martyna | Bruk | Bieg | paid | |||||
109 | Ropińska Monika | Bruk | Marsz NW | paid | |||||
110 | Sylwia Kmita | Elbląg | Bieg | paid | |||||
111 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Bieg | paid | |||||
112 | Jarmal Tomasz | Elbląg | Bieg | paid | |||||
113 | Salewski Renata | Gdynia | Bieg | paid | |||||
114 | Homa Henryk | Pelpin | Bieg | paid | |||||
115 | Hanuszkiewicz Jacek | Skierniewice | Marsz NW | paid | |||||
116 | Grzybowski Sławomir | Stanowo | Bieg | paid | |||||
117 | Dziedzic Rafał | Kwidzyn | Bieg | paid | |||||
118 | Huderewicz Anka | Dzierzgoń | Marsz NW | paid | |||||
119 | Szewczun Jolanta | Dzierzgoń | Bieg | paid | |||||
120 | Kownacka Emilka | Lasowice Wielkie | Biegi dla dzieci | paid | |||||
121 | Sowa Renata | Elbląg | Bieg | ||||||
122 | Ropiński Seweryn | Bruk | Biegi dla dzieci | paid | |||||
123 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Bieg | ||||||
124 | Kowalczuk Tymon | Gronajny | Biegi dla dzieci | paid | |||||
125 | Kowalczuk Nina | Gronajny | Biegi dla dzieci | paid | |||||
126 | Kowalczuk Zuzanna | Gronajny | Biegi dla dzieci | paid | |||||
127 | Gorczyńska Anna | Malbork | Marsz NW | paid | |||||
128 | Strzelecka Kaja | Malbork | Biegi dla dzieci | paid | |||||
129 | Strzelecka Paulina | Malbork | Marsz NW | paid | |||||
130 | Śliwiński Maurycy | Elbląg | Biegi dla dzieci | paid | |||||
131 | Branecka Emilia | Jasna 44 | Marsz NW | ||||||
132 | Popowicz Marzena | Malbork | Marsz NW | paid | |||||
133 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Bieg | ||||||
134 | Szarko Maciej | Elbląg | Bieg | ||||||
135 | milkowski mariusz | gdynia | Bieg | ||||||
136 | Koralewska Irena | Sadlinki | Bieg | ||||||
137 | Rogocki Jarosław | Tczew | Bieg | ||||||
Żłobek Miejski | |||||||||
138 | Jasiulewicz Zofia | Elbląg | Biegi dla dzieci | Żłobek Miejski |
Views: 12070