Bieg, Marsz NW z okazji Narodowego Święta Niepodległości - TRYPTYK HISTORYCZNY w Gminie Dzierzgoń 3
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kujawa Krzysztof Sztum Bieg 40.00 PLN
2 Heland Grzegorz Gdańsk Bieg paid
3 Mieszkuniec Wojciech Malbork Marsz Nordic Walking 40.00 PLN
4 Wieczorek Ewa Bisztynek Marsz Nordic Walking BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK paid
5 Kuriata Magda Bisztynek Marsz Nordic Walking BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK paid
6 Wojciechowicz Jolanta Bisztynek Marsz Nordic Walking BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK paid
7 Kucharska Marzena Bisztynek Marsz Nordic Walking BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK paid
8 Roszkowska Teresa Bisztynek Marsz Nordic Walking BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK paid
9 Szczepanek Teresa Bisztynek Marsz Nordic Walking BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK paid
10 Chojnacka Jolanta Pelplin Bieg paid
11 Kujawska Joanna Warlubie Bieg 40.00 PLN
12 Jellonek Piotr Gdansk Marsz Nordic Walking paid
13 Stańczak Edward Malbork Marsz Nordic Walking paid
14 Sokołowska Ewa Jansa Marsz Nordic Walking paid
15 Wiaderski Wojciech Elbląg Marsz Nordic Walking paid
16 Wiaderska Grażyna Elbląg Marsz Nordic Walking paid
17 STAŃCZAK-MIKOŁAJSKA MAŁGORZATA Gdańsk Marsz Nordic Walking paid
18 przybylska Aleksandra GDYNIA Marsz Nordic Walking Elite Team paid
19 MACIUSZONEK MAŁGORZATA Pasłęk Marsz Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid
20 Zima Jolanta Minięta Marsz Nordic Walking DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
21 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Marsz Nordic Walking paid
22 Czechowski Bartłomiej Dzierzgoń Bieg paid
23 Kowalski Jacek Elbląg Bieg JAC KO paid
24 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn paid
25 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA paid
26 Jarczewska Renata Goleniów Bieg paid
27 Syrocki Sylwester Elbląg Bieg paid
28 Jarmal Tomasz Elbląg Bieg paid
29 Kmita Sylwia Elbląg Bieg paid
30 Olszewski Łukasz Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega paid
31 Śliwński Tadeusz Elbląg Bieg paid
32 Przybyła Tomasz Janówka Bieg paid
33 Cebula BOGDAN Sztum Bieg LKS ZANTYR SZTUM paid
34 Werdycka Monika Elbląg Bieg paid
35 Zima Jan Minięta Bieg paid
36 Szklarski Andrzej Elbląg Bieg paid
37 Szklarska Alicja Elbląg Bieg paid
38 Majewska Marcelina Dzierzgon Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
39 Woźniak Nadia Dzierzgon Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
40 Jabłońska Laura Dzierzgon Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
41 Weremczuk Martyna Dzierzgon Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
42 Weremczuk Lilianna Dzierzgon Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
43 Michalski Aleksander Poliksy Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
44 Michalski Ignacy Poliksy Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
45 Rychłowski Wojciech Gdańsk Bieg paid
46 Najda Sławomir Sztum Bieg LKS Zantyr Sztum 40.00 PLN
47 Mokwiński Czesław Pelplin Bieg 40.00 PLN
48 Jasiulewicz Marta Elbląg Marsz Nordic Walking 40.00 PLN
49 Jasiulewicz Franciszek Elbląg Biegi dla dzieci 10.00 PLN
50 Jasiulewicz Zofia Elbląg Biegi dla dzieci 10.00 PLN
51 Strzelecka Paulina Malbork Marsz Nordic Walking 40.00 PLN
52 Skwarlińska Weronika Gdańsk Marsz Nordic Walking paid
53 Rychłowski Andrzej Pelplin Bieg Klub Aktywnego Pelpliniaka paid
54 Rychłowska Bernadeta Pelplin Bieg paid
55 Stępak Małgorzata Dzierzgon Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
56 Mańka Marika Dzierzgon Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
57 Mańka Eryk Dzierzgon Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
58 Mańka Sandra Dzierzgon Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
59 Kacperski Mateusz Dzierzgon Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
60 Kacperski Bartosz Dzierzgon Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
61 Markowicz Kacper Malbork Bieg 40.00 PLN
62 Markowicz Paulina Malbork Bieg 40.00 PLN
63 Kosianowska Monika Malbork Marsz Nordic Walking Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥ 40.00 PLN
64 Skurtys DAGMARA REDA Marsz Nordic Walking MARDY BUM 40.00 PLN
65 Chabowska Grażyna sztum Marsz Nordic Walking Sztum Biega paid
66 Chabowski Tomasz sztum Bieg Sztum biega paid
67 Toporek Rafał Przodkowo Marsz Nordic Walking Polipack Team GWE 40.00 PLN
68 Skurtys Kornelia REDA Biegi dla dzieci 10.00 PLN
69 Skurtys Amelia REDA Biegi dla dzieci 10.00 PLN
70 Skurtys Cezary REDA Marsz Nordic Walking 40.00 PLN
71 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg 40.00 PLN
72 Kownacka Emilia Lasowice Wielkie Biegi dla dzieci 10.00 PLN
73 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG Bieg Buchalter 40.00 PLN
74 Olińska Marzena Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega 40.00 PLN
75 Gorczyńska Anna Malbork Marsz Nordic Walking 40.00 PLN
76 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg 40.00 PLN
77 Szarko Maciej Elbląg Bieg 40.00 PLN
78 Jabłonka Tymon Elbląg Biegi dla dzieci 10.00 PLN
79 Jabłonka Wojciech Elbląg Biegi dla dzieci 10.00 PLN
80 Gutowski PAWEŁ Malbork Marsz Nordic Walking Paul Team 40.00 PLN
81 Lipecka Magdalena Malbork Marsz Nordic Walking Paul Team 40.00 PLN
82 Panuś Anna Stanowo Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid
83 Panuś Igor Stanowo Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ paid


Views: 5241

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ